Ventspils TIC | 2018.04.13
Ventspils tūrisma informācijas centrs (TIC) pilsētas iedzīvotājus un viesus no 10. aprīļa aicina apmeklēt fotoizstādi kafejnīcā “Ostas 23”, kur apskatāmi Ventspils 2017. gada fotoattēlu konkursa laureātu darbi.
Lai izstādi apskatītu un Ventspils skaistumu fotogrāfu acīm varētu baudīt pēc iespējas vairāk cilvēku, nolemts, ka šogad izstāde būs ceļojoša. Tā bijusi apskatāma Pārventas un Augstskolas bibliotēkā un tagad kafejnīcā “Ostas 23”. Jau maijā izstāde ceļos uz Talsiem, bet jūnijā priecēs Daugavpils Pilsētas svētku viesus. Par izstādi izrādījušas interesi arī citas pilsētas Latvijā.
Svētku apmeklētāji aicināti ienirt muzikālos, radošos un brīnumu pilnos viļņos, kas piedāvās daudzveidīgas muzikālās programmas.
Liepājas reģiona TIB
Izstādē piedalās 17 autoru 40 darbi, kas atspoguļo ventspilnieku ikdienu, svētkus un pilsētas skaistumu visos gadalaikos. Konkursam šogad 26 autori iesniedza 355 darbus, jaunākajam dalībniekam bija tikai astoņi gadi.
Ventspils fotoattēlu konkurss notiek jau 14 gadus un tā mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi tūrisma izdevumu sagatavošanai, savukārt foto izstādes ļauj gan ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem iepazīt pilsētu dažkārt no pavisam neredzētiem rakursiem.
Kafejnīcā “Ostas 23” var ne tikai labi ieturēties, bet arī, vērot Vecpilsētu un kuģus, ieskatīties vintage žurnālu un grāmatu klāstā, izbaudīt kafejnīcas vidi, ko veido zaļi augi, un, protams, šeit ir arī WiFi. Kafejnīcā padomāts par mazuļiem. Viņi var rotaļāties omulīgā bērnu stūrītī. Kā pauž paši īpašnieki: “Mēs atrodamies lieliskā vietā – Ventas krastā, mums garām peld kuģi un mainīgie mākoņi, un arī mēs cenšamies tiem mainīties līdzi, tomēr joprojām paliekot viena no labākajām restorānu komandām Ventspilī.” To, ka komanda ir viena no labākajām, apliecina arī daudzās iegūtās godalgotās vietas Ventspils ēdināšanas uzņēmumu konkursā, ko ik gadu rīko Ventspils pašvaldība.
Fotoizstāde kafejnīcā “Ostas 23” būs apskatāma līdz visu aprīli kafejnīcas darba laikā: P. – C. 12:00 — 22:00; Pk – S. 12:00 — 23:00;Sv. 12:00 — 22:00.
Pašā vasaras vidū dosimies uz skaistakajiem Lietuvas dārziem- Babilona dārzs un Japāņu darzs! Pievienojaties! 14.06.2025, 40 EUR
EUR 40 | Nikos Travel
Piedzīvojumu ceļojumu akcijas un ataides līdz pat 40% // Iepazīstiet pasauli kopā ar cilvēkiem no visas pasaules!!
EUR 367 | Estravel Latvia
Svētku apmeklētāji aicināti ienirt muzikālos, radošos un brīnumu pilnos viļņos, kas piedāvās daudzveidīgas muzikālās programmas.
Liepājas reģiona TIB
Tavs siltuma un brīvības ceļojums sākas Kanāriju salās – atliek tikai izvēlēties starp Tenerifi un Grankanāriju!
EUR 805.00 | Latvia Tours - Berga bazārs
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti!
Pica Lulū
2025. un 2026. gada kruīzi // vairāk kā 90 piedāvājumi // atlaide līdz 55% // Pērc līdz 30.07. - vietu skaits par akcijas cenām ierobežots
EUR 2409 | Estravel Latvia
Raiņa māja Berķenelē piedāvā nakšņošanas iespējas 4 guļamistabās ar 10 gultasvietām.
TAKA
Īpaši labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.
TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā.
TAKA
Moderna klīnika vietējiem iedzīvotājiem un ārvalstu ceļotājiem, kas nodrošina speciālistu konsultācijas apvienojumā ar USG un laboratoriskiem izmeklējumiem
Republikas laukuma klīnika
Skaisti, silti un eksotiski – vēl ir brīvas vietas, lai 2026. gadu sāktu zem palmu lapām Indijas okeāna krastā. Nenokavē – paradīze tevi gaida! 🌺
EUR 1749 | Latvia Tours
Joprojām viens no populārākajiem atpūtas galamērķiem! 2025. gadā Tevi gaida kultūras un mūzikas festivāli, sporta pasākumi un jauni gardēžu piedzīvojumi
EUR 675 | Latvia Tours
Viesnīca ar lielisku atrašanās vietu Rīgas centrā, restorānu «Elements», kafejnīcu un konferenču centru un burvīgu personālu!
Tallink Hotel Riga
Sezonas populārāko braucienu uz Lietuvu- Delfinārijs un Jūras muzejs. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena!, 05.07.2025- 40,00 EUR
EUR 40 | Nikos Travel
Stambula ir pasakaina metropole, kas savieno Eiropu un Āziju ar elpu aizraujošu arhitektūru, mazām kafejnīcām un vēsturiskiem notikumiem.
Turkish Airlines
Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā.
TurismaBizness.lv