Baiba Ralle | 2019.02.06
Dabas aizsardzības pārvaldes (Pārvaldes) Kurzemes reģionālā administrācija sadarbībā ar Valsts augu aizsardzības dienestu 2019. gada 13. februārī plkst. 17.30 aicina Talsu apkārtnē dzīvojošos uz izzinošu pasākumu "Svešinieki Latvijas dabā. Vai tie mūs apdraud?". Pasākums notiks Talsu novada muzejā, Kārļa Mīlenbaha ielā 19, Talsos.
"Nereti esam dzirdējuši "briesmu stāstus" par tādām invazīvajām vai agresīvajām sugām kā Sosnovska latvānis, krokainā roze, signālvēzis vai Spānijas kailgliemezis. Pasākumā skaidrosim, kā tie nokļūst Latvijas dabā, arī mūsu dārzos, un ko varam darīt, lai neveicinātu Latvijas dabas noplicināšanos. Atsevišķa saruna pasākumā tiks veltīta arī jautājumam, kāpēc ainaviski skaistajā dabas parkā "Talsu pauguraine" kalst ozoli," stāsta pasākuma organizatore, dabas izglītības centra "Slītere" vadītāja Ērika Kļaviņa.

Aicinām uz sirsnīgu un gaismas pielietu koncertu 26. decembrī plkst. 16.00 Ventspils koncertzālē "Latvija".
Ventspils TIC
Botāniķe Agnese Priede aktualizēs tematu "Svešinieki Latvijas dabā. Invazīvās augu sugas reģionā", zoologs Vilnis Skuja interesentus informēs par tematu "Vai svešie dzīvnieki mūs apdraud?", savukārt par fitosanitāro uzraudzību Latvijā un ozoliem Talsu paugurainē pasākumā runās Valsts augu aizsardzības dienesta Augu uzraudzības departamenta pārstāvji.
Ikviens interesents neformālā gaisotnē varēs uzzināt arī par 2019. gadā plānotajām Dabas aizsardzības pārvaldes aktualitātēm, kā arī daudzveidīgajām iespējām iesaistīties dažādos dabas izziņas pasākumos. Par paveikto dabas izglītības jomā un nākotnes izaicinājumiem informēs DIC "Slītere" pārstāve Andra Ratkeviča. Pasākuma laikā ikviens aicināts Pārvaldes darbiniekiem uzdot arī sev interesējošos un aktuālos jautājumus.
Papildu informācija par pasākuma norisi pieejama, zvanot Ē. Kļaviņai pa tālr. 27878099.
Šis būs trešais pasākums, kuru Kurzemes reģionālā administrācija šogad velta tematam par invazīvajām sugām. Līdzīgi pasākumi norisinājās arī Kandavā un Dundagā.


Atklāj mierpilnu atpūtu Bauskā - daba, klusums un harmonija ķermenim un prātam, kur ikdienas steiga paliek aiz muguras.
Bauskas TIC

Vakara vadītājs un DJ Reinis Ruska, dzīva mūzika Toms Auza, izklaides bērniem, bagātīgas vakariņas un vēl...!
EUR 125 | Hercogs Mārupe

Arī šogad svētkos Ventspils zinātnes centra VIZIUM terase pārtaps par Brīnumaino mežu, radot īpašu noskaņu, kur ikviens varēs rast Ziemassvētku noskaņu.
Ventspils TIC

Gada izskaņa pienāk ar skaisto Ziemassvētku un brīnuma gaidīšanas laiku. Svētku sajūtu smelties aicinām ieplānot Alūksnes dzelzceļa stacijas kvartālā!
Alūksnes TIC

Ziemā bez steigas iepazīsti mākslu, arhitektūru un vēsturi! Ja vēlies izbaudīt kultūras bagātības mierīgā un nesteidzīgā gaisotnē, Bauskas novads ir īstā vieta.
Bauskas TIC

Izstāde “Ražots Latvijā” atklāj Latvijas rūpniecības un amatniecības sasniegumus Brīvvalsts laikā.
Rēzeknes pilsētas TIC

2026.gada 28.februārī OC “Ventspils” norisināsies krāšņa un svinīga Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” 30 gadu jubilejas ceremonija.
Ventspils TIC

Norises un īpašie piedāvājumi tūrisma uzņēmumos un kultūrvietās no 20.decembra līdz pat 4.janvārim. Lai brīvdienu ceļi ved uz Balvu novadu, Ziemeļlatgali!
Balvu TIC

Ir pēdējais brīdis saplānot gada nogales un Ziemassvētku pasākumu savam kolektīvam.
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
Iepazīsties ar Ventspils tūrisma objektu darba laikiem svētku periodā, kā arī Ziemassvētku ceļvedi.
Ventspils TIC
Grupa “bet bet” Ziemassvētkos aicina uz koncertsēriju “Burvīga nakts 2025”, kurā skanēs klausītāju iemīļotās dziesmas un tiks radīta sirsnīga svētku noskaņa.
Tukuma TIC

Aicinām uz sirsnīgu un gaismas pielietu koncertu 26. decembrī plkst. 16.00 Ventspils koncertzālē "Latvija".
Ventspils TIC

Ir apkopots Ventspils dāvanu karšu piedāvājums ar daudzveidīgām un iedvesmojošām atpūtas, izklaides, veselības, kultūras iespējām un aizraujošiem piedzīvojumiem
Ventspils TIC

Iepazīsties ar lielākajiem Ziemassvētku pasākumiem Ventspilī!
Ventspils TIC
Vietējie tūrisma uzņēmēji ir sagatavojuši īpašos Ziemassvētku piedāvājumus, kas ļauj izbaudīt svētku burvību pilnā krāšņumā. Ieskaties, ieplāno un izbaudi!
Bauskas TIC
Aicinām sagaidīt 2026. gadu ar košu un neaizmirstamu svētku programmu, kurā skanēs BERMUDU DIVSTŪRA un DJ SAIMONA mūzika, un uguņošana.
Tukuma TIC

Paulas Mihailovas solokoncerts Tumes kultūras namā sola kļūt par emocionāli bagātu muzikālo ceļojumu.
Tukuma TIC

Aicinām apmeklēt Ventspils slidotavu arī svētku brīvdienās.
Ventspils TIC