Talsu TIC aicina pieredzes braucienā «Pērļu medības Kurzemē»

Līva Dāvidsone | 2019.02.12

Talsu novada tūrisma informācijas centrs aicina pieredzes apmaiņas braucienā "Pērļu medības Kurzemē", kas norisināsies 2019. gada 21. februārī

Maršruts: Talsi-Sabile-Padure-Kuldīga-Aizpute-Liepāja-Talsi.

Brauciena plāns:

  • 8.00 satikšanās pie Talsu sporta nama, Kareivju ielā 14. Pirmā pieturvieta un rīta kafija veikalā "Skandināvs 3XL" Talsos Rūpniecības ielā 1a.

  • 10.00 Projekta "Jēkaba ceļa kultūras mantojuma un mākslas jaunrades magnēti" objekta Pedvāles muižas kungu mājas renovācijas progress un tikšanās ar tēlnieku, Pedvāles mākslas parka izveidotāju Ojāru Arvīdu Feldbergu Pedvālē Talsu novada Abavas pagastā

  • 11.30 Virkas muižas Kuldīgā (Virkas ielā 27) veiksmes stāsts valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa atjaunošanā un piemērošanā mūsdienu ceļotāju vajadzībām, pārstāvis Krists Bergmanis

  • 12.30 Padures muižas pieredze apmeklētāju piesaistē ar pasākumiem Kuldīgas novada Padures pagastā, tikšanās ar Latvijas piļu un muižu asociācijas valdes vietnieku Jāni Lazdānu, biedrības aktualitātes. Pusdienas.

  • 14.30 Mākslinieku darbnīcu un rezidenču centra "Serde" Aizputē (Atmodas ielā 9) piemērs personalizētai un veiksmīgai tūristu piesaistei, tikšanās ar vadītāju Signi Pucenu

  • 16.30 Pērles un pārsteigumi Liepājā. Galerija-antikvariāts "Romas dārzs" (Zivju ielā 3), integrēta piedāvājuma veidošana un nišas produkti, tikšanās ar Astru Dzērvi

  • Atgriešanās Talsos ap 21.00

Dalība bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās Talsu novada tūrisma informācijas centrā Talsos Lielā ielā 19/21, tic@talsi.lv, 26469057. Atbalsta Talsu novada pašvaldība un veikalu tīkls "Skandināvs"

Avots: Talsu novada tūrisma informācijas centrs



SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.

Rēzeknes pilsētas TIC

Iepazīsti jauno Xiaomi 17 sēriju

Iepazīsti jauno Xiaomi 17 sēriju

Xiaomi 17 un Xiaomi 17 Ultra - elegants dizains un premium līmeņa tehnoloģijas ikdienai un biznesam.

Zauers.lv

Apmeklē Rundāles reisā no Rīgas

Apmeklē Rundāles reisā no Rīgas

No 1. maija līdz 30. septembrim ir pieejami tiešie sabiedriskā transporta reisi maršrutā Rīga – Rundāles pils – Rīga.

Bauskas TIC

Bērnu svētki Ventspilī

Bērnu svētki Ventspilī

Svētdien, 31. maijā Ventspilī norisināsies Bērnu svētki “Visuma iemītnieku karnevāls”, kuros šogad īpaša uzmanība pievērsta Visuma tēmai.

Ventspils TIC

Būšnieku ezera laivu bāze

Būšnieku ezera laivu bāze

Būšnieku ezera laivu bāze uzsāk jauno sezonu un aicina atpūtniekus – makšķerniekus, dabas un miera cienītājus- baudīt aktīvu un mierpilnu atpūtu pie dabas.

Ventspils TIC

Muzeju nakts Zilākalnā

Muzeju nakts Zilākalnā

Aicinām apmeklēt Muzeju nakts norises Zilākalna Kultūrvēstures un apmeklētāju centrā, iepazīstot Zilākalna stāstu caur orientēšanās spēli

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Rūdolfs Blaumanis

Rūdolfs Blaumanis "No saldenās pudeles"

Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.

Tukuma TIC

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Aicinām nesteidzīgai pavasara baudīšanai apmeklērt Ventspili. Piedāvajam TOP 10, ko noteikti redzēt un piedzīvot Ventspilī!

Ventspils TIC

"Opus Pro" jubilejas koncerts

Grupas “Opus Pro” jubilejas koncerts Šlokenbekas muižā kļūs par jaudīgu un emocionālu rokmūzikas notikumu, kas vienos vairākas klausītāju paaudzes.

Tukuma TIC

Tuvojas Ventspils pusmaratons 2026

Tuvojas Ventspils pusmaratons 2026

7.jūnijā, jau 15.reizi notiks Ventspils skriešanas svētki, kas pulcē gan ventspilniekus, gan viesus no Latvijas un tuvākajām kaimiņvalstīm.

Ventspils TIC

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Latvijas garšu vēlās brokastis

Latvijas garšu vēlās brokastis

24. maijā plkst. 10.00–16.00 Valmiermuižas alus virtuvē Latvijas garšu vēlās brokastis. Galdiņu rezervācija: alusvirtuve@valmiermuiza.lv vai tālr. 28664424.

EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

GARDĒŽIEM | Brančs ar Mārtiņu Zelmeni

GARDĒŽIEM | Brančs ar Mārtiņu Zelmeni

Maija garšas brančs aicinās baudīt izsmalcinātu un pavasarīgu kulināro pieredzi kopā ar šefpavāru Mārtiņu Zelmeni.

Tukuma TIC

Ieplāno Ventspils muzeju!

Ieplāno Ventspils muzeju!

Šogad starptautiskajā akcijā “Muzeju nakts” Latvijas muzeji iepazīstinās ar vēsturisku priekšmetu piedzīvojumiem. Tiekamies Ventspils muzejos!

Ventspils TIC

 “Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks””

“Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks””

Vides objekts “Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks”” – pēc ziemas tehniskās pauzes maijā ir atsācis savu rotējošo darbību.

Ventspils TIC

Muzeju nakts Jūrmalā

Muzeju nakts Jūrmalā

23. maijā Muzeju nakts Jūrmalā aicina uz izstādēm, koncertiem, radošām darbnīcām, ekskursijām un aktivitātēm visai ģimenei dažādās pilsētas vietās.

Jūrmalas TIC

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.

Jūrmalas TIC

Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.

Salaspils novada TIC

Velotūre Bānīša zemē

Velotūre Bānīša zemē

30.maijā aicinām ģimenes, draugu kompānijas un veloentuziastus doties neaizmirstamā pavasara piedzīvojumā, piedaloties pasākumā "Velotūre Bānīša zemē".

Gulbenes novada TIC

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

Džeza nakts Dikļos 3.jūlijā

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -