Redakcijas sadaļu atbalsta

6 padomi ceļošanai cilvēkiem, kas par daudz satraucas

Mūsdienu steidzīgajā pasaulē dzīvošana uz "naža asmens" nav nekāds retums - informācijas daudzums, pieaugošais darbu apjoms, neapstājošie maksājumi un kredīti, kā arī rūpes par citiem un veselību, rada ļoti daudz jaunu problēmu, kas agrāk nebija tik izplatītas. Viena no šādām problēmām ir kļūšana pārlieku "stresainam" jeb vienkārši - pārlieka satraukšanās. Lai arī teju ikviens ceļojumu padomu raksts satur arī padomu "nesatraucties", saprotam, ka tas nemaz nav tik viegli…

Ja apzinies, ka esi cilvēks, kas bieži un ātri satraucas, tad labi - ar to jāsadzīvo.  Sagatavojies ceļojumam īpaši! Pētījumi pierāda, ka teju katrs piektais cilvēks sirgst ar kādu slimību, kas saistīta ar nerviem - piemēram, regulāri piedzīvo panikas lēkmes, depresiju, fobijas u.c. Lūk, pāris padomi kā ceļot cilvēkiem, kam raksturīgs pārlieku satraukties par lietām.

Pasargā sevi!

Nopērc ceļojumu apdrošināšanu - pat ja tev to nevajadzēs, prāts būs mierīgāks, jo tāda taču ir nopirkta! Nofotografē savu pasi un turi tās bildi telefonā - ja pazaudēsi īsto pasi, ar fotogrāfiju varēsi justies nedaudz drošāks. Ja baidies apmaldīties - lejuplādē telefonā vietējo karti, kā arī pārliecinies vai tavs telefons "ķer zonu" ārpus Latvijas. Iemācies pāris svarīgākos vārdus - vai vismaz pieraksti tos, valodā uz kuras zemi brauc!

Izplāno ceļojumu

Pieredzējušāki ceļotāji un ceļotāji, kas ne par ko neiespringst, bieži vien aizbrauc uz jaunu vietu un tad iet "kur deguns rāda". Tomēr tas nav paredzēts tiem ceļotājiem, kas ir mazāk noturīgi pret stresu vai pat slimo ar kādu slimību. Tāpēc labāk izplāno visu jau pirms tam - taču atceries savā ceļojumu grafikā atstāt nedaudz laika neparedzētiem gadījumiem!

Sapakojies gudri

Palikt nomodā pēdejā naktī pirms izbruakšanas, drudžaini pakojot somu - tas taču nav labs sākums… Sapako somu jau laicīgi - izveido arī sarakstu ar nepieciešamajām lietām, kuru papildini ikreiz, kad iedomājies par to, kas varētu būt vajadzīgs!

Skaties uz pozitīvo

Vienmēr, ja ceļojuma laikā kļūsti apbēdināts, satraucies vai vienkārši nelaimīgs, atgādini sev kāpēc vispār dodies ceļojumā! Iztēlojies tās vietas kur dodies. Piemēram Eifeļa torņa vizualizācija tavā prātā noteikti atdos entuziasmu!

Nekautrējies prasīt palīdzību

Ja regulāri piedzīvo stresu, noteikti ir kāda medicīna vai metodes ar kurām cīnies ar stresu! Neaizmirsti par tām arī ceļojuma laikā - un vēl vairāk - pastāsti savam ārstam par to, ka dosies ceļojumā. Palūdz padomu gan ārstam, gan paziņām un draugiem, kas sastapušies ar to pašu! Arī ceļojuma laikā, ja jūti, ka paliek slikti - palūdz palīdzību apkārtējiem. Cilvēki ir daudz atsaucīgāki, nekā tu, varbūt, domā!

Novērs domas uz ko citu

Ja ceļojuma laikā jūti, ka nevari vairs normāli paelpot dēļ tā, ka juties uztraucies, padoms būtu novērst savas domas uz ko citu. Piemēram, domā par saviem laukiem vai bērniem, kas izauguši par kārtīgiem cilvēkiem. Domā par savu mīļāko futbola klubu vai teātra izrādi un to, cik tas bija labi to redzēt. Atgūsti elpu un atceries - no jebkuras situācijas ir iespējams izkulties!

Avots: BalticTravelnews.com/smartertravel.com

karlis - 3314
Vēl varu pagūt uz Hurgadu no Viļņas 28.05

Vēl varu pagūt uz Hurgadu no Viļņas 28.05

7 naktis dažāds viesnīcu piedāvājums mūsu mājas lapā Facebook

EUR 229 | Carlson Wagonlit Travel

Supercena uz Grieķiju 30/05 no 184 € !

Supercena uz Grieķiju 30/05 no 184 € !

Karstākie piedāvājumi uz Grieķiju, Krētas salu 30/05 uz nedēļu no 184 € !

EUR 184 | Hot Travel

Finnair akcija-Āzija

Finnair akcija-Āzija

Iecienītākie Āzijas galamērķi par izdevīgākajām cenām. Finnair lidojumi no Rīgas sākot no 411 Eur

EUR 411 | Astra Tūre / AvioKases.lv

Vīzas uz Krieviju

Vīzas uz Krieviju

Individuālās, grupu un biznesa vīzas uz Krieviju. Ātri, ērti un droši!👉 Aizpildi online formu mājas lapā www.1travel.lv

1Travel

Līgo festivāls Višķos 2019

Līgo festivāls Višķos 2019

Pirmo reizi Daugavpils novadā tiek piedāvāts līgot trīs dienas dažādos veidos- tautiskā, disko, sportiskā, un tradicionālā ar "Skroderdienām Silmačos".

TAKA

Lido uz Liepāju 5x nedēļā!

Lido uz Liepāju 5x nedēļā!

Lidojumi maršrutā Liepāja-Rīga-Liepāja tagad ir 5 reizes nedēļā. Ieplāno savu Liepāju sev vēlamā laikā.

Liepājas reģiona TIB

Nīlas kruīzs un atpūta Ēģiptē

Nīlas kruīzs un atpūta Ēģiptē

Ir kāds iemesls, kāpēc Ēģipte ir tik populārs atpūtnieku galamērķis - te patiešām ir labi! Atpūtu savai gaumei te atradīs ikviens.

EUR 1495 | Jēkaba Ceļojumi

Horvātija-Melnkalne ar atpūtu pie jūras

Horvātija-Melnkalne ar atpūtu pie jūras

Izlidošana no Rīgas. Ceļojuma cena no 249 EUR + ekskursiju pakete 189 EUR.

EUR 249 | Antario

Lētas aviobiļetes - Ryanar, Wizzair...

Lētas aviobiļetes - Ryanar, Wizzair...

Zemo cenu aviokompānijas - Ryanar, Wizzair, airbaltic, Norvegian, easyJet...

EUR 19 | Astra Tūre Daugavpils

 #VRK Travel

#VRK Travel

#VRK Travel Mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kuri padara mūsu tūristu atpūtu ērtu un neaizmirstamu.

VRK Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv