Talsos būs apskatāmi labākie Ventspils fotoattēlu konkursa darbi

Dace Kalsere | 2019.04.01

No 2019. gada 1. aprīļa Talsu tautas nama Radošajā sētā būs apskatāmi Ventspils 2018. gada fotoattēlu konkursa laureātu darbi "Ventspils – ģimenei un atpūtai draudzīga pilsēta". Izstādē apskatāmi Ventspils foto autoru 40 labākie darbi, kas atspoguļo gan ventspilnieku ikdienu, gan svētkus. Fotogrāfijās atspoguļots atjaunotais Dienvidu mols, strūklakas un citi Ventspils objekti visos gadalaikos. Konkursam šogad 27 autori iesniedza 333 darbus, jaunākajam autoram bija 16 gadu.

Ventspils fotoattēlu konkurss notiek jau 15 gadus, un tā mērķis veikt kvalitatīvi veiksmīgu un orģinālu fotoattēlu atlasi Ventspils pilsētas 2019. gada tūrisma izdevumu sagatavošanai un Ventspils mārketinga vajadzībām, savukārt ceļojošās foto izstādes ļauj pēc iespējas vairāk cilvēkiem apskatīt Ventspils fotogrāfu fiksētos skaistos pilsētas mirkļus.

Izstāde šogad bija apskatāma Ventspilī – Galvenajā bibliotēkā, Ventspils Jaunrades namā un Ventspils augstskolā, no 1. aprīļa būs skatāma arī Talsu tautas nama Radošajā sētā, iepazīstinot Talsu iedzīvotājus skaistākajiem Ventspils pilsētas skatiem. Izstādīti būs foto autoru 40 labākie darbi, kurus iemūžinājuši ne tikai fotogrāfi no Ventspils, bet arī no Rīgas un pat no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Talsu tautas nama Radošā sēta ir izvēlēta kā norises vieta, jo tā ir Talsu Vecpilsētas sirds, kas atrodas uz viena no 9 Talsu pakalniem ar modernu iekšpagalmu, kuru apdzīvo amatnieki, fotogrāfi, mūziķi un mākslinieki, jumta terase un pagalms ir lieliskas koncertu, tirdziņu un citu pasākumu norises vietas.

Apskatot fotogrāfu skaistos darbus, ikviens ir aicināts ļauties fantāzijas lidojumam un jau tagad izraudzīt tās vietas, kuras kārots apmeklēt Ventspilī!

Esiet laipni gaidīts Ventspilī - ģimenei un atpūtai draudzīgā pilsētā!

Fotoizstāde būs apskatāma Talsu tautas namā no 1. aprīļa līdz 23. aprīlim.

Avots: Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs



Valmieras novada Tūrisma akcija

Valmieras novada Tūrisma akcija

No 1. jūnija līdz 31. oktobrim norisinās Valmieras novada Tūrisma akcija. Piedalies un laimē galveno balvu - Ērenpreiss velosipēdu!

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ūdens piedzīvojumu parks

Ūdens piedzīvojumu parks

Izbaudi ūdens priekus Ventspilī! Viļņu baseins, slīdrenes, SPA, pirtis un atpūta visai ģimenei – Ūdens piedzīvojumu parkā!

Ventspils TIC

Pilsētvides izstāde Strenčos

Pilsētvides izstāde Strenčos

Visas vasaras garumā Strenču pilsētvidē apskatāma mākslinieku apvienības “Orbīta” kūrēta izstāde – objekti un instalācijas, kas paslēpti pilsētvidē.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

“70 PRIEKA GADI” Rēzeknes NBKN

“70 PRIEKA GADI” Rēzeknes NBKN

Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nams aicina uz jaunās radošās sezonas atklāšanas koncertu!

Rēzeknes pilsētas TIC

Tomātu svētki Brenguļos

Tomātu svētki Brenguļos

29. augustā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Brenguļos pie sporta centra “Kaimiņi” norisināsies gadskārtējie Tomātu svētki.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atvērto durvju dienas: LaikaPaka

Atvērto durvju dienas: LaikaPaka

Sajūti bērnības garšu un atklāj unikālu iepakojumu vēsturi īpašās atvērto durvju dienās! - 29 augusts un 30 augusts

Rēzeknes pilsētas TIC

Ienāc

Ienāc "KABATĀ": vietējais dizains un KUUP

Visi Latgalē zin: dizains, dāvanas un KUUP kafija - "KABATĀ"!

Rēzeknes pilsētas TIC

Dodies maršrutā pa Bauskas novadu

Dodies maršrutā pa Bauskas novadu

Iepazīsti jaunus gastronomiskā un pieredzes tūrisma maršrutus, kas ved pie Bauskas novada mājražotājiem un vietējiem uzņēmējiem.

Bauskas TIC

Baušķenieku iecienītākās vietas

Baušķenieku iecienītākās vietas

Atklāj Bauskas novadu vietējo acīm! Iedvesmojies no baušķenieku ieteikumiem par apskates vietām, kafejnīcām un īpašām pieturām.

Bauskas TIC

Smagās mūzikas vakars Valmiermuižā

Smagās mūzikas vakars Valmiermuižā

14. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā smagās mūzikas vakars ar vietējām grupām – “Hope Dies Last”, “Ilonas Maska” un “as.always”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Cēsu mākslas festivāls

Cēsu mākslas festivāls

Kur māksla un kultūra satiekas – ceļvedis iedvesmojošām brīvdienām Cēsīs!

Cēsu TIC

TOP 15 augusta pasākumi Bauskas novadā

TOP 15 augusta pasākumi Bauskas novadā

Atklāj augusta spilgtākos notikumus Bauskas novadā – no koncertiem un svētkiem līdz tirdziņiem, izstādēm un citām aktivitātēm.

Bauskas TIC

Moto parāde Sedā

Moto parāde Sedā

15. augustā plkst. 18.00 VBO MC Strenču Chapter un Strenču Kultūras centrs aicina uz moto parādi. Pulcēšanās no 17.30 pie dzelzceļa stacijas

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Nakts ekspedīcija bērniem Jūrmalā

Nakts ekspedīcija bērniem Jūrmalā

15. augustā Dzintaru mežaparkā bērnus gaidīs pasaku tēli, radošās darbnīcas, cirka priekšnesumi un “Carnival Youth” koncerts. Ieeja bez maksas.

Jūrmalas TIC

Vasaras noslēguma zaļumballe Valmiermuižā

Vasaras noslēguma zaļumballe Valmiermuižā

Atzīmēsim vasaras noslēgumu ar skanīgām dziesmām un lustīgiem dančiem zaļumballē 28. augustā plkst. 20.00 Valmiermuižas parkā kopā ar pūtēju orķestri "Smiltne"

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

GORS aicina! JUMTA KINO + GARŠAS

GORS aicina! JUMTA KINO + GARŠAS

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.

Rēzeknes pilsētas TIC

Piektdienas vakara pastaiga

Piektdienas vakara pastaiga

21. augustā norisināsies ventspilnieku iecienīts un iemīļots pasākums – piektdienas vakara pastaiga. Dažādās pieturvietās notiks koncerti, gaismas šovi.

Ventspils TIC

Nopietna komēdija “Uz visu banku!”

Nopietna komēdija “Uz visu banku!”

Izrāde “Uz visu banku!” – asa komēdija par izvēlēm, vērtībām un cīņu par savu iespēju. Asprātīgi dialogi un negaidīti pavērsieni garantē spriedzi.

EUR 20 | Salaspils novada TIC

Ventspils Piano 2026 aicina uz koncertiem

Ventspils Piano 2026 aicina uz koncertiem

No 10. līdz 16. augustam Ventspilī norisināsies starptautiskie jauno pianistu meistarkursi Ventspils Piano 2026, kas aicina uz bezmaksas koncertiem.

Ventspils TIC

Tiekamies koncertā “Sadziedam Latgalē”!

Tiekamies koncertā “Sadziedam Latgalē”!

Gatavi lustēties? Brāļi Auzāni sola neaizmirstamu latgaliešu zaļumballi un varenu enerģiju!

Rēzeknes pilsētas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -