Līva Dāvidsone | 2019.04.03
Talsu novada tūrisma informācijas centrs aicina svinēt 4. maiju kādā no "Dziedošajiem autobusiem", apciemojot tūrisma uzņēmējus trīs maršrutos – "Pēc zirga bučas Talsu paugurainē", "Izkusties Abavas senlejā" un "Atklāj Ārlavu".
"Pēc zirga bučas Talsu paugurainē" vedīs iepazīt latviskas rotaļas folkloras takā "Jāņkalnos", un ciemos pie dažāda lieluma pūkainajiem draugiem Mini Zoo "Rančo". Pirmais maršruts noslēgsies ar Amazones džungļu atklājumu un kopīgu pikniku pie viesu nama "Ausmas". Zirga bučas, protams, tiks tikai pašiem drosmīgākajiem!

25. jūlijā norisināsies Smiltenes kauss riteņbraukšanā, kas ir senākās joprojām notiekošās šosejas riteņbraukšanas sacensības Latvijā.
Smiltenes TIC
"Izkusties Abavas senlejā" aicinās atpūsties aktīvi pie Abavas rumbas, izstaigāt "Drubazu" botānikas taku un izmēģināt trošu ceļu pār Abavu. Meža ķēniņa noslēpumus varēs atklāt "Pasaku mežā", bet noslēgumā cienāties ar gardo "Plostkroga" ugunskura zupu.
"Atklāj Ārlavu" priecēs ar dekoratīvajiem putniem, šinšillām un citiem zvēriņiem lauku sētā "Kalnmalas", pēc kura sekos Bašķiņkalna labirinta noslēpumu izzināšana. Bet noslēgumā spēles un gardo sukāžu degustācija saimniecībā un ražotnē SIA "Lubeco".
Ekskursiju sākums plkst. 10.00 pie Talsu novada pašvaldības administratīvā centra ar Talsu novada domes priekšsēdētāja Daiņa Karola sveicienu. Šie braucieni ir pašvaldības dāvana novada iedzīvotājiem svētkos, un dalība tajos ir bez maksas. Tā kā visi Dziedošie autobusi izbrauc vienā laikā, var izvēlēties tikai vienu no piedāvātajiem. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nepieciešams iepriekš pieteikties Talsu novada tūrisma informācijas centrā Lielā ielā 19/21, e-pastā tic@talsi.lv vai pa tālruņiem 63224165, 26469057. Pieteikšanās termiņš - 2019. gada 30.aprīlis.
Svini Latvijas dzimšanas dienu kopā ar savējiem!

Svētdien, 31. maijā Ventspilī norisināsies Bērnu svētki “Visuma iemītnieku karnevāls”, kuros šogad īpaša uzmanība pievērsta Visuma tēmai.
Ventspils TIC

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.
Rēzeknes pilsētas TIC
Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”
Tukuma TIC
Zentenes pils dārzā, Tukuma novadā, norisināsies karstākais jaunās mūzikas festivāls “FĀZE ’26”, kas arī šogad pulcēs daudzveidīgus Latvijas mūzikas projektus.
Tukuma TIC

Bauskas novada svētki norisināsies Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā, aicinot ceļot laikā, lai iepazītu ne tikai Rundāles pili, bet arī mazāk zināmas vēs
Bauskas TIC

7.jūnijā, jau 15.reizi notiks Ventspils skriešanas svētki, kas pulcē gan ventspilniekus, gan viesus no Latvijas un tuvākajām kaimiņvalstīm.
Ventspils TIC

Kandavas pilsētas svētki aicinās iekāpt krāsainā notikumu karuselī, kur prieks, kustība un svētku noskaņa savīsies vienā virpulī.
Tukuma TIC
Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.
Tukuma TIC

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!
Coral Travel Latvia

Lai apmeklējums būtu izdevies un nesteidzīgs, esam sagatavojuši ceļvedi, ko apskatīt un darīt Rundālē svētku dienās 30.05.-06.06.
Bauskas TIC

30.maijā no plkst. 12.00 Mazsalacas Kultūras centrā notiks XI Mazpilsētu un lauku koru konkurss. Plkst. 18.00 “Līču skolā” R. Paula dziesmu koncerts
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

30. maijā no plkst. 11.30 Mūrmuižas centrā notiks tradicionālās ģimeņu sporta spēles “Auto-Moto-Velo”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Aicinām tirgotājus un amatniekus izmantot iespēju būt daļai no svētkiem un pieteikties tirdzniecībai svētku aktīvākajā dienā – 1. augustā.
Ventspils TIC

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!
Ventspils TIC

Kamermūzikas koncerts Engures ostas elingā piedāvās unikālu pieredzi, kur klasiskā mūzika sastapsies ar neierastu vidi. Telpā, kur parasti mājo laivas.
Tukuma TIC

30. maijā Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem ar koncertiem, aktivitātēm ģimenēm, ielu ēdieniem, sportu un vakara programmu Majoru pludmalē.
Jūrmalas TIC

31. maijā plkst.15.00 Dzirnavu ezeriņa promenādē Latvijas līnijdejotāju olimpiādes brīvdabas koncerts
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 4. līdz 6. jūnijam Latgales Kultūrvēstures muzejā būs apskatāma tradicionālā rožu izstāde, iespēja saņemt rožu kopšanas padomus un iegādāties stādus.
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
No 1. maija līdz 30. septembrim ir pieejami tiešie sabiedriskā transporta reisi maršrutā Rīga – Rundāles pils – Rīga.
Bauskas TIC