Uz autoceļa Rīga – Ventspils pirms Jūrmalas uzstādīts vēl viens stacionārs fotoradars

Jānis Pēteris Bērziņš | 2019.06.10

Kopš svētdienas, 9.06.2019, uz autoceļa Rīga – Ventspils sešpadsmitajā kilometrā, proti, uz A10 Babītes ciemata tuvumā virzienā uz Jūrmalu ir uzstādīts pagaidu fotoradars ceļa remontdarbu laikā (līdz 2020.gadam). Tiks veikta satiksmes uzraudzība, jo saistībā ar būvdarbiem ir samazināts braukšanas ātrums no 90 km/h uz 70 km/h. 

Kopš 3.06.2019 sākās būvdarbi Ventspils šosejas sākumposmā uz Jūrmalas šosejas (A10) abām brauktuvēm posmā no gājēju tilta iepretī Babītes ciematam līdz pieejām Jūrmalas caurlaižu punktam. No 17.06.2019 satiksmei plāno slēgt vienu no brauktuvēm un satiksme abos virzienos tiks organizēta pa otru brauktuvi. 

Būvdarbus ir plānots pabeigt 2020.gada pavasarī.


P.S. Jāpiezīmē, ka arī uz Krasta ielas Rīgā notiek remontdarbi un arī tur fotoradars fiksē daudzus pārkāpumus, jo autovadītājiem ierastajā posmā (70 km/h) tagad drīkst braukt tikai ar 50 km/h.


Avots: Preses apskats


gunrange - 3920
Viesu māja “Bajāri”

Viesu māja “Bajāri”

Apmeklētāju ērtībām viesu nama “Bajāri” otrajā stāvā ir divas papildu istabas ar divguļamo gultu katrā istabā un skaistu skatu uz nakts debesīm.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Rēzeknei 741 - Svini ar mums - ar Rēzekni!

Rēzeknei 741 - Svini ar mums - ar Rēzekni!

Rēzekne gatavo vasaras iespaidīgākos svētkus! Trīs dienas ar koncertiem, svētku gājienu, amatniekiem, salūtu, putu šovu un īpašiem notikumiem visai ģimenei!

Rēzeknes pilsētas TIC

Steigenberger Alcazar 5*

Steigenberger Alcazar 5*

Lieliska izvēle kvalitatīvai ziemas atpūtai Ēģiptē pie Sarkanās jūras.

EUR 1154 | Atlantic Travel

Jūgendstils Liepājā

Jūgendstils Liepājā

Liepājā pirmos jūgendstila manierē ieturētos namus sāka būvēt 20. gs. sākumā. Kopumā mūsdienās apzinātas ap 70 jūgendstilam piederīgu ēku.

Liepājas reģiona TIB

Baudi austeres un šampanieti Rīgā!

Baudi austeres un šampanieti Rīgā!

Stilīgs dzīvesstila restorāns un austeru bārs Rīgas centrā, Berga Bazārā, kas apvieno sezonālu virtuvi, jūras veltes un izsmalcinātu atmosfēru.

Buržujs

Aktuālās izstādes Liepājā

Aktuālās izstādes Liepājā

Iepazīsties ar šī brīža aktuālajām izstādēm Liepājā – ieplāno un iedvesmojies!

Liepājas reģiona TIB

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Malta! Cena sākot no 349 eur!

Maģiskās Gozo un Komino salas piedāvā elpu aizraujošas ainavas, jūras klintis, tirkīza līčus un nesteidzīgu atpūtu.

EUR 349 | Itaka Latvia

Turaco Nungwi Resort 4*, Zanzibāra

Turaco Nungwi Resort 4*, Zanzibāra

Viesnīca atrodas pie skaistas balto smilšu pludmales. Lieliska izvēle ceļojumam un Zanzibāras iepazīšanai.

EUR 2549 | Atlantic Travel

Romantiska atpūta Jūrmalā

Romantiska atpūta Jūrmalā

Darba dienu piedāvājums // 1 nakts Executive Suite numurā 2 personām, brokastis, vakariņas un atpūtas piedāvājums

EUR 350 | Estravel Latvia

Sienu gleznojumi Liepājā

Sienu gleznojumi Liepājā

Dodies Liepājas ielās un atklāj lielformāta mākslas darbus, kas grezno Liepājas ēku fasādes, gan pilsētas centrā, gan Karostas fortos!

Liepājas reģiona TIB

Atspīdumi laikā

Atspīdumi laikā

Muzikāls veltījums ērģeļu eksperta Tālivalda Dekšņa astoņdesmitās jubilejas atcerei

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1249 eur!

Flamenko ritmos - Spānija!Cena 1249 eur!

Malaga • Mijas • Ronda • Gibraltārs • Kadisa • Seviļa • Kordoba • Granada • Lanjarona • Nerja • Malaga

EUR 1249 | Itaka Latvia

Jauns izmērs picām ar atlaidi!

Jauns izmērs picām ar atlaidi!

Akciju jaunumus skaties Domino’s Pizza interneta vietnē. Šobrīd Rīgā jau darbojas 6 restorāni.

Domino`s Pizza

Ela Excellence Resort Belek

Ela Excellence Resort Belek

– viens no ģimeņu iecienītākajiem kūrortiem Turcijā, Belekā! Kūrorts ar plašu zaļu teritoriju atrodas jūras krastā ar privātu smilšu pludmali.

Atlantic Travel

Grieķija - Halkidiki! Cena sākot 449 eur!

Grieķija - Halkidiki! Cena sākot 449 eur!

Halkidiki piekraste ir slavena ar kristāliskajiem ūdeņiem un līčiem, kas ir ideāli piemēroti ceļotājiem, kuri meklē klusumu un mieru.

EUR 449 | Itaka Latvia

 Viesu māja „Grāvīši”

Viesu māja „Grāvīši”

Viesu māja “Grāvīši” atrodas skaistā, klusā ciemā “Ilze”, Augšdaugavas novadā. Šeit pa īstam var baudīt neskarto lauku vidi, ieelpot svaigu gaisu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Maurīcija - septiņas paradīzes krāsas!

Maurīcija - septiņas paradīzes krāsas!

Šī sala ir slavena ar savām skaistajām balto smilšu pludmalēm, kristāldzidro ūdeni un bagātīgo zemūdens pasauli.

EUR 2519 | Itaka Latvia

Melnkalne! Cena sākot no 529 eur!

Melnkalne! Cena sākot no 529 eur!

Melnkalne ir slavena ar savām iespaidīgajām dabas ainavām, augsti kalni, kurus apskalo jūra, dzidri ezeri, kā arī mierīgai atpūtai pie jūras.

EUR 529 | Itaka Latvia

Prāga! Cena sākot no 349 eur!

Prāga! Cena sākot no 349 eur!

Arhitektūras pērles: Kārļa tilts, Prāgas pils, Svētā Vita katedrāle.

EUR 349 | Itaka Latvia

Luksus Eiropas upju kruīzi

Luksus Eiropas upju kruīzi

7 naktis, pilna pansija, ekskursijas, aizraujoiši maršruti, Ziemassvētku tirdzini, rāmi ūdeņi - kas vēl ir vajadzīgs ideālam atvaļinājumam?

EUR 1949 | CRUISEcentre

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -