«airBaltic» nokrāso Airbus A220-300 lidmašīnu Igaunijas karoga krāsās

airbaltic.com | 2019.07.01

Ņemot vērā aizvien pieaugošo Latvijas lidsabiedrības airBaltic pakalpojumu popularitāti Igaunijā, airBaltic pagājušajā nedēļas nogalē Magnetic MRO telpās, kas atrodas Lenarta Meri Tallinas lidostā, pabeidza Airbus A220-300 lidmašīnas īpašo krāsojumu. Tagad airBaltic lidmašīnu Airbus A220-300 ar reģistrācijas numuru YL-CSJ rotā Igaunijas karoga krāsas, kā arī tā nodēvēta galvaspilsētas Tallinas vārdā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Mēs Igaunijas tirgū novērojam ļoti augstu pieprasījumu. Katru mēnesi turpina pieaugt pasažieru skaits, kuri ceļo ar mums. airBaltic komanda ir pagodināta pasniegt īpašu dāvanu Igaunijas pasažieriem. Tagad mēs nesīsim pasaulē arī Igaunijas vārdu, jo Igaunijas karoga krāsas lepni plīvos virs mūsu galvām augstu gaisā."
Magnetic MRO lidaparātu krāsošanas ceha vadītājs Rihards Priedkalns uzsver: "Magnetic MRO komanda jūtas ļoti pateicīga un pagodināta, ka airBaltic izvēlējās mūs, lai vienai no viņu jaunākajām lidmašīnām piešķirtu īpašu krāsojumu Igaunijas karoga krāsās. Mēs kā Igaunijas uzņēmums esam ļoti lepni par savu darbu. Esam pārliecināti, ka jaunais krāsojums liks katram igaunim palūkoties debesīs, lai censtos ieraudzīt šo skaisto zili melni balto putnu."
Lai radītu šo mākslas darbu, 15 profesionāli krāsotāji strādāja 1000 stundas. Kopumā krāsošanā tika izmantoti 250 litri grunts, krāsas un lakas, krāsotā slāņa biezumam veidojot 120 mikronu jeb 0,12 mm.

airBaltic 2019. gada pirmajos piecos mēnešos uz un no Igaunijas pārvadājusi vairāk nekā 210 000 pasažieru. Salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn lidsabiedrība Igaunijā pārvadājusi par 31% vairāk pasažieru uz galamērķiem tās maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.
airBaltic piedāvā labāko savienojamību uz un no Tallinas, veicinot biznesa attiecības un sniedzot lielākas atpūtas ceļojumu iespējas uz un no Igaunijas galvaspilsētas. Ņemot vērā pieaugošo pieprasījumu Tallinā, airBaltic ir stiprinājusi savu klātbūtni tur, piedāvājot vairāk tiešos reisus no Tallinas lidostas. Papildinot maršruta karti ar trīs jauniem tiešajiem lidojumiem šajā gadā, airBaltic tagad kopumā no Tallinas piedāvā tiešos reisus uz 12 dažādiem galamērķiem.

Kopš jūnija airBaltic Tallinā bāzē divas Airbus A220-300 lidmašīnas. Šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo Airbus A220-300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī uz Kosu un Menorku.

Avots: airbaltic.com


celojumubode - 3987
Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu mājas “Beibuki”

Brīvdienu māja “Beibuki” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Latgales Māla Brīnumu Pasaule

Latgales Māla Brīnumu Pasaule

Iepazīsti Rēzeknes vēsturi, Latgales keramiku un aizraujošas ģimeņu aktivitātes muzejā.

Rēzeknes pilsētas TIC

Īsās brīvdienas Madridē

Īsās brīvdienas Madridē

Lidojums no Rīgas, 3 naktis viesnīcā un brokastis // Muzeji, vecpilsēta, tirgi un lieliska virtuve

EUR 539 | Estravel Latvia

Maroka! Cena sākot no 539 eur!

Maroka! Cena sākot no 539 eur!

EUR 539 | Itaka Latvia

Muzikāla izrāde Valmieras teātrī

Muzikāla izrāde Valmieras teātrī

15.aprīlī plkst. 12.00 un plkst. 14.00 Valmieras teātra Lielajā zālē būs skatāma zīmējumu opera “Dāsnumātika” – sirsnīga muzikālā izrāde visai ģimenei.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Īsais Sēnas upes kruīzs. Premium klase

Īsais Sēnas upes kruīzs. Premium klase

3 naktis elegantā kajītē, pilna pansija, tai skaitā gardēžu maltītes, dzērieni, krasta ekskursijas, wi-fi, apkalpošanas maksa

EUR 595 | CRUISEcentre

Zelta Budas bambusa laivas-Taizeme 12.10.!

Zelta Budas bambusa laivas-Taizeme 12.10.!

EUR 1610 | Itaka Latvia

Bebrenes muižas parks

Bebrenes muižas parks

Bebrenes muižas parks ir izcils dārzu un parku mākslas piemineklis, viens no vizuāli izteiksmīgākajiem ainavu parkiem Latvijā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Summer solstice in Turaida

Summer solstice in Turaida

Learn ancient and modern knowledge about solstice traditions, feel nature, and gain energy for the whole year

Siguldas novada TIC

Itālija - idejas ceļojumiem

Itālija - idejas ceļojumiem

apņojat par vasaru, kas smaržo pēc bazilika, citroniem, vēstures un jūras? 🇮🇹 Atklājiet Itāliju – no majestātiskās Romas līdz romantiskajai Venēcijai

EUR 279 | Estravel Latvia

Kempings “Ozianna”

Kempings “Ozianna”

Kempings atrodas ainaviski skaistā vietā, blakus Daugavai pie Rozališķu loka, kas ir viens no astoņiem Daugavas senteces lokiem.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Dublina! Cena sākot no 589 eur!

Dublina! Cena sākot no 589 eur!

EUR 589 | Itaka Latvia

Grieķija! Cena sākot no 379 eur!

Grieķija! Cena sākot no 379 eur!

EUR 379 | Itaka Latvia

Divi mākslinieki viena telpa

Divi mākslinieki viena telpa

Kur beidzas redzamais un sākas sajūtas? Atklāj izstādē GORĀ

Rēzeknes pilsētas TIC

Atpūtas bāze “Virogna”

Atpūtas bāze “Virogna”

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Viragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Midsummer in Sigulda

Midsummer in Sigulda

Performance "Skroderdienas Silmačos", fire ritual and evening ball in nature

Siguldas novada TIC

Pēteris Vasks ar koncertu Dienvidkurzemē

Pēteris Vasks ar koncertu Dienvidkurzemē

Jau 16. aprīlī, komponists Pēteris Vasks viesosies Aizputē, lai ar īpašu koncertu kopā ar saviem ciešajiem domubiedriem mūzikā svinētu jubileju.

Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Ekskursija izstādē “Rokas un pavedieni”

Ekskursija izstādē “Rokas un pavedieni”

19. aprīlī plkst. 15.00 aicinām satikt izstādes “Rokas un pavedieni” veidotājus – ekskursija, kopā apskatot izstādi Valmieras muzejā.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Maldīvas! Cena sākot no 1839 eur!

Maldīvas! Cena sākot no 1839 eur!

EUR 1839 | Itaka Latvia

Ekskursija

Ekskursija "Toreiz un tagad" Smiltenē

18. aprīlī Smiltenes novada muzejs sadarbībā ar Smiltene novada Tūrisma informācijas centru rīkos ekskursiju pa Smiltenes pilsētas seno amatu ielām.

Smiltenes TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -