talsitourism.lv | 2019.07.05
No 2019. gada 5. līdz 7. jūlijam notiks Talsu pilsētas svētki 2019! Talsinieki sarūpējuši spilgtu programmu, īpašu uzmanību veltot, lai pilsētas svētku tradīcijas bagātinātu ar jaunām un vēl nebijušām aktivitātēm.
5. jūlijā visi ļausies "Piektdienas (no)skaņai"!

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!
Rēzeknes pilsētas TIC
13:00 svētkus tradicionāli iesāks ar Starpkonfesionālu dievkalpojumu Radošajā sētā
No 13:00 darboties sāks "LAUKUMS GARDĒŽIEM" Pilsētas laukumā, kur aicina ļauties gastronomiskiem priekiem
15:00 KONCERTBALLE kopā ar grupu "INVERSIJA" – solistiem Iru Krauju Dūdumu, Uģi Rozi, Viktoru Lapčenoku un pavadošo grupu Raimonda Macata vadībā
17:00 floristu plenēra darbu izstādes atklāšana "MĪLESTĪBAS SVĒTKU ROTĀ" Radošajā sētā
18:30 pavāra meistarklase "VASARAS DESERTI" ar Indru Āboliņu no "Cafe THK" Radošajā sētā
19:00 Šarmantais Laimis Rācenājs un retro grupa "Neaizmirstulītes" koncertā "PAR SIEVIETĒM UN SATIKŠANOS" Pilsētas laukumā
20:30 koncertā "ĪSUMĀ PAR MĪLESTĪBU" baudīsim Ventspils bigbendu ar solistiem Aiju Vītoliņu, Amandu Maržecku un Edvardu Griezi
22:00 līdz 1:00 visi kopīgi dosies NAKTS PASTAIGĀ no Zvaigžņu ielas līdz pat Talsu Valsts ģimnāzijas stadionam, iedzīvinot ne tikai Talsu pilsētas centru, bet arī grāmatu tēlus, kas jau rudenī ievāksies jaunajā Talsu bibliotēkā
Pēc pastaigas no plkst. 23:00 līdz 3:00 "MŪZIKA. FLIRTS. DEJAS" kopā ar grupu "Radio Trio" un DJ Maiju Rozīti Pilsētas laukumā
6. jūlijā gūsim "Sestdienas (ie)dvesmu"!
No 8:30 "CITĀDS RĪTS" – pilsētas modināšana
No 9:00 līdz 15:00 TIRGUS šogad Ezera ielā amatnieku, mājražotāju un citu tirgotāju labākajā piedāvājumā sev kaut ko noderīgu un kārotu varēs atrast ikviens
No 10:00 līdz 15:00 pļava pie Ezera ielas pārvērtīsies par "PIEDZĪVOJUMU PĻAVU", kurā gan lieliem, gan maziem prieku sagādās dažādas piepūšamas un nepiepūšamas atrakcijas, lāzertags, loku šaušana, zirgu izjādes, karuseļi, pasaku tēli no Radošās aģentūras "Pasaku nams", mūsdienu deju studijas "Elfas", Talsu novada Bērnu un jauniešu centra, Talsu bērnu un jauniešu vokālās studijas "Tonis" priekšnesumi un lieliskais iluzionists Robijs Trankalis
No 10:00 Pilsētas laukumā darboties turpinās "LAUKUMS GARDĒŽIEM", piedāvājot gastronomiskos priekus dažādu garšu piekritējiem
No 10:00 līdz 2:00 atpūsties aicinām Radošajā sētā, baudot "VASARAS IDILLI" un "Cafe THK" piedāvājumu
No 10:00 futbola laukumā pie Talsu 2.vidusskolas sāksies Latvijas amatieru čempionāts futbolā 7×7 "MĪTAVA OPEN"
No 10:00 "TEV JĀBŪT TE" Pilsētas laukumā, lai kopā ar vadītāju Gintu Grāveli iedvesmotos, ļautos mūzikai un dejām bagātīgā skatuves programmā:
10:00 "Rīta kafija" kopā ar pūtēju orķestri "Talsi";
11:00 "Dziesmu skolas stunda" -Interešu izglītības iestāde "Dziesmu skola" ;
12:00 Mirklis iedvesmai "Mēs esam Talsi" – talsinieku iedvesmas stāsti muzikāli atraktīvā programmā Oskara Lepera vadībā;
13:30 "Smejies vesels" kopā ar improvizācijas teātri "Spiediens";
15:00 "Trakota enerģija" – uzlādēs šova komanda "Street Warriors";
16:00 "Balzama stunda" kopā ar ansi un Kristīni Pāži
11:00 un 15:00 Radošajā sētā turpināsim apgūt pavārmākslu pavāra meistarklasē "VASARAS DESERTI" ar Indru Āboliņu no "Cafe THK"
No 12:00 ļaujies pilsētas vēsturiskajam šarmam, izbaudi mākslas izstādes, darbnīcas, profesionālu mākslinieku plenēru, kā arī iegādājies senatnīgus priekšmetus Antīko lietu tirdziņā, dodoties RADOŠĀ PASTAIGĀ pa Talsu vecpilsētu "SENTALSIEM PIESTĀV MĀKSLA"
18:30 sievišķības triumfs Talsos jeb SVĒTKU GĀJIENS "MŪZA UN DAILE" – krāšņā gājienā no Talsu Sporta nama līdz Pilsētas laukumam dosies daiļā dzimuma pārstāves, lai dižotos ar galvas rotām un izceltu tikai sievietēm piemītošo grāciju.
19:00 Pilsētas laukumā gājienu sagaidīs "VĪRU ŠARMS, SPĒKS UN JAUDA" – Talsu novada domes priekšsēdētāja apsveikums un muzikāli sveicieni no Ata Ieviņa, Artura Gruzdiņa, Riharda Lepera, Ginta Grāveļa, Naura Brikmaņa un grupas "Dziļi violets"
21:00 Pilsētas laukumā mirklim liks apstāties VAKARA ŠOVPROGRAMMA "MĪLESTĪBAS PINEKĻOS" UN KĀZU KLEITU PARĀDE – mijoties kaislīgām un intriģējošām šova dejām uzstāsies deju grupas "BUA" un "Camelot Crew" dejotāji, par pārsteidzošu uguns šovu gādās "Studio Fotia" un baudīsim "Inga Ezergale design" pasakaino kāzu kleitu parādi.
No 22:00 līdz 4:00 "KAD PILSĒTA MOSTAS NAKTIJ" – dejas ar grupu "Dziļi Violets" un DJ Stocka Pilsētas laukumā
7.jūlijā baudīsim "Svētdienas (ne)mieru"!
6:00 Talsu ezerā norisināsies tradicionālās makšķerēšanas sacensības "PLUNKŠĶIS AUSMĀ" Talsu ezerā
11:00 Pilsētas laukumā starts jautram orientēšanās piedzīvojumam ģimenēm un draugiem "VAI PAZĪSTI TALSUS?" , iespēja pārbaudīt savu erudīciju un zināšanas, orientējoties Talsu pilsētā
12:00 VĒLAIS BRANČS Radošajā sētā kopā ar "Cafe THK"
13:00 Radošajā sētā koncertā "VĒL IR LAIKS" baudīsim Ventspils Junioru bigbendu.
Uz tikšanos Talsu pilsētas svētkos!


KOPĀ BŪT IR PIEDZĪVOT: Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE” – ģimenēm, draugiem, uzvarētājiem!
Gulbenes novada TIC

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!
Rēzeknes pilsētas TIC

16. maijā plkst. 9:00 Mujānu biedrības nams aicina uz Rītausmas pilatēm un Hangu relaksāciju ar Alisi un Artūru Lūkiniem. Pieteikšanās e-pastā info@mujani.lv
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Svētdien, 10.maijā Kultūrtelpa “Akustika” Māmiņdienā aicina Tevi – atved savu mammu vai omīti uz koncertu!
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.
Salaspils novada TIC

No 29. marta līdz 8. maijam Burtnieku Kultūras centrā būs skatāma izstāde “Valmieras novada brunči”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viens no populārākajiem pilsētas tūrisma un atpūtas objektiem ir Ventspils brīvostas ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs uzsāk sezonu 1. maijā!
Ventspils TIC

Bauskas muzejs - pieejams cilvēkiem ar redzes traucējumiem.
Bauskas TIC

Ķemeros sākas sezona – atveras ūdenstornis ar skatu laukumiem un atjaunots mežaparks ar 1,2 km taku, kas savieno vēsturisko kūrorta parku ar dabas teritoriju.
Jūrmalas TIC

Vienotības un patriotisma apliecinājums – mūsu iespēja kopā ar paceltiem Latvijas karogiem parādīt lepnumu par savu valsti un valodu.
Tukuma TIC

29. Gaujas plostnieku svētkos – 16. maijā plkst. 20.00 Strenču pludmalē pie Gaujas Intars Busulis un Abonamenta orķestris.
EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!
Ventspils TIC

Ventspils Jaunrades nama Planetārijā un Observatorijā vēro Sauli un skaties aizraujošas filmas uz 360 grādu ekrāna. Piedzīvojums visai ģimenei!
Ventspils TIC

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!
Rēzeknes pilsētas TIC

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.
Jūrmalas TIC
.png)
Iepazīsties ar pavasara ekskursiju piedāvājumu skolēnu grupām Ventspilī.
Ventspils TIC

Nakšņošana Jūrmalas vēsturiskajās villās ļauj izjust kūrorta arhitektūru no iekšpuses – verandās, tornīšos un vasarnīcu nesteidzīgajā atmosfērā.
Jūrmalas TIC
.jpg)
Ventspils zinātnes centrs "VIZIUM" tā ir vieta, kur tehnoloģijas māca, iedvesmo un iepriecina!
Ventspils TIC

Humoristiskā izrādē atklāsies divi skatījumi uz vienu un to pašu dzīvi – vīrieša un sievietes versijas par ikdienas notikumiem, kur katram ir sava patiesība.
Tukuma TIC

2026. gadā Jūrmala aicina izstaigāt vietas, kur nozīmīgas gadskārtas atklāj kūrorta, arhitektūras un sabiedriskās dzīves stāstu.
Jūrmalas TIC