Vācieši ir neizpratnē par turku kāzu tradīciju – bloķēt ar automašīnām autobāni (video)

Vācijā turku kāzas ar mašīnu karavānām, autostrāžu bloķēšanu un šaušanu gaisā ir izraisījušas spraigas diskusijas sabiedrībā. Vācieši mēģina saprast vai tā ir tradīcija vai tomēr provokācija. Autostrāžu bloķēšana ir visbīstamākais pasākums, kur vāciešu tolerances robeža ir sasniegta. Savukārt, turkiem tā ir pašapziņas spodrināšana savdabīgā veidā, jo autostrādes satiksmes bloķēšana ir visaugstākais uzmanības moments. Par to runā radio stacijas, sociālie tīkli tiek pārpildīti ar diskusijām un fotogrāfijām un arī vietējā televīzija vakara ziņās paziņo par notikušo incidentu uz autostrādes. Pēc turku mērauklas vēlamais rezultāts ir sasniegts, jo kāzas visi ir pamanījuši.

Turku kāzas ir notikums, ko nevar nepamanīt, jo ir simtiem viesu, naudas un zelta dāvanas, vairāku dienu svinības un krāšņas dekorācijas. Turki skaidro, ka kāzas, dzimšanas dienas un bēres ir ļoti svarīgi notikumi un tos turki atzīmē lielā pulkā. Jo lielāks cilvēku skaits, jo lielāks gods un augstāks statuss turku sabiedrībā.

Turku kāzu auto kolonas ir krāšņas, skaļas un izaicinošas. Turcijā senos laikos jaunā līgava tika visam ciemam izrādīta uz zirga, bet tagad to dara ar automašīnu kolonu. Jo lielāka automašīnu kolona, jo īpašāka ir līgava. Ielu un ceļu bloķēšana ir saistīta ar vecu turku tradīciju, kur neielūgtie viesi centās bloķēt kāzu ceļus, lai no līgavaiņa izpirktu caurbraukšanas maksu naudā.

Turku blīvi apdzīvotās vietās Vācijā arī vācieši ir centušies kopēt šo tradīciju, lai kāzu dienu padarītu interesantāku un neaizmirstamāku.

Avots: BalticTravelnews.com/Stern.de

Ieejas biļetes uz izstādi ITB Berlin.

Ieejas biļetes uz izstādi ITB Berlin.

Pasaulē vadošā tūrisma izstāde.

EUR 28.90 | Astra Tūre / AvioKases.lv

VIVID Grand Show - Berlīnē.

VIVID Grand Show - Berlīnē.

Izrāde, kas obligāti ir jāredz Berlīnē.

EUR 39.90 | Astra Tūre / AvioKases.lv

Starptautiskās izstādes

Starptautiskās izstādes

Starptautiskās izstādes. Ielūdzam apmeklēt. Ieejas biļetes uz starptautiskajām izstādēm.

EUR 25 | AvioKases.lv

PASAKAINĀ BAVĀRIJA!

PASAKAINĀ BAVĀRIJA!

GARANTĒTS! Pasakainā Bavārija, apmeklējot Bavārijas pilis! Autobusu tūŗe no 21.12.2019 līdz 26.12.2019.

EUR 149 | Interlux Travel

Parīze-Berlīne-Amsterdama!GARANTĒTS!

Parīze-Berlīne-Amsterdama!GARANTĒTS!

21.12.-28.12.2019, 28.12.-04.01.2020 02.01.-09.01.2020. Piedāvajām vienā ceļojumā apmeklēt 3 populārākās pilsētās - Parīze, Berlīne, Amsterdama!

EUR 199 | Interlux Travel

Ceļojums uz Vāciju

Ceļojums uz Vāciju

Jaungada ceļojums uz Vāciju ar dzīvošanu viesnīcā Best Western Leverkusen 4*. Tūres datums: 29.12.2019 - 02.01.2020.

EUR 139 | Interlux Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv