Kristīne Jankoviča | 2019.08.10
2019. gada 10. augustā Ogres estrādē notiks brīnumaina ūdens, gaismas un mūzikas sintēze – tā īsumā iespējams raksturot multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas. Dejojošās strūklakas "Water Theater", geizeri, arkas, ūdens migla, video un lāzera projekcijas uz ūdens ekrāniem, dažādu žanru mākslinieki, kā arī pirotehnikas specefekti ir neatņemama šova sastāvdaļa.
Šoreiz par ļoti īpašu šo šovu padarīs sadarbība ar diriģentu Guntaru Bernātu un simfonisko orķestri viņa vadībā, kas vairāk kā stundu garo programmu izpildīs "dzīvā" skanējumā. Arī strūklakas un ūdens tehnoloģijas netiks iepriekš programmētas, kā tas parasti notiek, lai atvieglotu darbu šova laikā, jo Latvijā ieradīsies "Aquatique Show International" radošais direktors, pasaulē labi pazīstamais strūklaku dizainers Žans Kolers (Jean Kohler) un meistarīgi radīs un vadīs priekšnesumu pats savām rokām. Tā ir veiksme redzēt šo šovu, kas vienmēr ir elpu aizraujošs, un nekad neatkārtojas.

Brīvdienu māja “Beibuki” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Vērienīgā šova veidotāji ir viena no pasaulē lielākajām un vadošajām kompānijām ūdens šovu sfērā "Aquatique Show International", un tās oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un Krievijā - Latvijas producentu grupa "WS Production". Pārstāvniecības vadītāja un producente Ingūna Vanzoviča stāsta: "Pirmo reizi Latvijā Muzikālo strūklaku šovs notika 1999. gadā Ogres estrādē, tieši pirms 20 gadiem, kad pasākumu apmeklēja vairāk nekā 15 000 cilvēku. Toreiz mēs pat iedomāties nevarējām, kādas ūdens šovu tehnoloģijas un to iespējas sagaidīs mūs nākotnē. Programmā, kuru mēs gatavojamies rādīt 10. augustā, tiks izmantotas daudzreiz jaudīgākas un tehnoloģiski pilnveidotākas strūklakas. To augstums sasniegs līdz pat 20-25 metrus, ņemot vērā norises vietas tehniskās iespējas. Šovs tiks papildināts ar video un lāzeru projekcijām uz gandrīz 300 kvadrātmetru liela ūdens ekrāna, kā arī jaudīgiem pirotehniskiem un skatuves specefektiem. Un, lai vēl vairāk iepriecinātu cilvēka maņas, šova programmā iekļautās pasaulē labi pazīstamās melodijas izpildīs lieliski un iemīļoti mākslinieki – soprāns Sonora Vaice, Latvijas Trīs tenori - Nauris Puntulis, Miervaldis Jenčs un Guntars Ruņģis, savukārt pie klavierēm priecēs Juris Kulakovs. Neiztikt arī bez pārsteigumiem! Patlaban tiek iestudēts unikāls priekšnesums kopā ar Ievu Kemleri un Rolandu Šteinbergu, kurš noteikti vienaldzīgu neatstās nevienu. Ļoti gaidīsim gan Latvijas, gan Baltijas iedzīvotājus, jo šādu priekšnesumu baudīt Baltijā ir tiešām reta iespēja."
Lai tehniski realizētu šo grandiozo projektu, strūklakas, kuru iekārtas sastāvēs no vairāk nekā 5000 sprauslām un to darbību nodrošinošām iekārtām ar kopējo svaru vairāk nekā 20 tonnas, tiks izvietotas 240 kvadrātmetrus lielā baseinā ar 120 tonnām ūdens.
Pasākums notiks Ogres estrādē sestdien, 10. augustā. Ieeja sākot no pulksten 19:30. Programmas sākums 20:00, kad uz skatuves dosies un skatītājus priecēs Elzas Rozentāles kvintets, Andris Ērglis ar pavadošo grupu Jāņa Strazda vadībā, kā arī vakaru vadīs un par labu noskaņojumu rūpēsies Normunds Laizāns. Multimediālā ūdens strūklaku šova sākums būs plkst. 22:00, un tā ilgums būs stunda un 15 minūtes, kas noslēgsies ar iespaidīgu kulminācijas daļu. Biļetes no 22. jūlija iespējams iegādāties Biļešu Serviss kasēs un internetā.
Pirmais dejojošo muzikālo strūklaku šovs Latvijā tika izrādīts 1999. gadā tieši Ogres estrādē. Gan toreiz, gan tagad šova veidotāji ir viena no pasaulē lielākajām un vadošajām kompānijām ūdens šovu sfērā "Aquatique Show International", kura mītnes vieta ir Strasbūra, Francija. Kā viņi paši smejas: "Mēs esam Cartier ūdens šovu pasaulē!" Pastāvīgi izstrādājot aizvien jaunas tehnoloģijas, viņi jau vairāk nekā 40 gadus rada grandiozus multimediālus ūdens šovus vismaz pussimts valstīs visā pasaulē, sākot no Amerikas un Eiropas līdz pat Austrālijai, Ķīnai, Indijai, Dienvidāfrikai un citām zemēm.


Iedvesmojies no gleznām, kolekcijām un baudi mākslu arī Tu, Tukuma novadā!
Tukuma TIC

Lieldienās, Piejūras brīvdabas muzejā 5. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 16.00 būs iespējams izbraukt ar Mazbānīti.
Ventspils TIC

Iedvesmojies pavasari baudīt Bauskas novadā - izzinoši un aktīvi!
Bauskas TIC

Tukuma novadā Lieldienu svētku laikā valdīs daudzveidīga un dzīvespriecīga notikumu gamma – no rosīgiem tirdziņiem un jautrām ģimeņu aktivitātēm līdz dejām...
Tukuma TIC

Dodies 4 km garā pārgājienā, iepazīsti purvu un tā iemītnieku dzīvi. Piemērotākais putnu vērošanas brīdis - aprīlis, maijs.
Ventspils TIC
.jpg)
Disku golfs ir lielisks veids, kā apvienot pastaigu dabā ar aizraujošu sporta aktivitāti. Priežu mežā izvietoti 18 grozi, kas pieejami bez maksas visu gadu!
Ventspils TIC

18. aprīlī aicinām uz aktīvu un iedvesmojošu pavasara dienu dabā Dienvidkurzemē!
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Laivu braucieni, loku šaušana, safari braucieni, radu meklēšanas, pārgājieni, foto medības, restorāns #Mežā un daudz kas cits. Iepazīsties ar DABA LABA.
Ventspils TIC

Pavasarim tuvojoties, ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili kopā ar Walk15 aplikāciju.
Ventspils TIC

2026. gada 23. maijā Gulbenes novadā norisināsies tūrisma rallijs “Kods: Gulbene”. Reģistrējies un piedalies!
Gulbenes novada TIC

Bauskas novada mājražotāji un tūrisma uzņēmēji ir izstrādājuši jaunus maršrutus, kas vērsti uz gastronomisko un pieredzes tūrismu Zemgales pierobežā.
Bauskas TIC

Laivo pa Bauskas novada upēm - Mēmelē, Mūsā un Lielupē, arī atsevišķos Iecavas, Īslīces un Misas upes posmos.
Bauskas TIC

Pasūti ar piegādi uz mājām vai tiekamies LIDO restorānos.
LIDO Atpūtas centrs

Gulbenes, Madonas un Alūksnes novadu tūrisma speciālisti aicina doties neaizmirstamos brīvdienu izbraucienos uz Vidzemi, par transportu izvēloties vilcienu.
Gulbenes novada TIC

Salaspils aicina ikvienu piedalīties aizraujošā aktivitātē “12 Lieldienu zaķu meklēšanas ceļš”, kas šogad norisināsies Doles salā.
Salaspils novada TIC

Plāno klases ekskursiju Bauskas novadā un apvieno vēstures izziņu, aktīvo atpūtu un radošu līdzdarbošanos!
Bauskas TIC

5. aprīlī no plkst. 12.00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs aicina ģimenes ar bērniem, draugus un visus pavasara svētku cienītājus uz Lieldienu svinībām
Ventspils TIC

Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei.
Jūrmalas TIC

Informējam, ka no 1. aprīļa atsāksies ekskursijas Radioastronomijas centrā Irbenē darba dienās. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.
Ventspils TIC
Šis ir laiks, kad doties izbaudīt nesteidzīgu pastaigu pa novada parkiem un dārziem, ļauties laivošanai vai baudīt kultūras notikumus novadā!
Bauskas TIC