Pēc «Rammstein» koncerta Rīgā taksisti apkāš tūristus, bet vietējos atsakās vest

Jānis Pēteris Bērziņš | 2019.08.08

2019. gada 6. augusta vakarā Rīgu piedārdinaja viena no visu laiku populārākajām Vācijas supergrupām ''Rammstein". Skaņas un ovācijas bija dzirdamas teju visā Rīgā un tās apkārtnē, bet atskaņas - gan sajūsmas pilnas atsauksmes, gan arī rūgtā pieredze - gaisā virmo vēl šodien.

Sociālajos tīklos norit aktīvas diskusijas par Rīgas taksistu darbību pēc vācu grupas «Rammstein» koncerta Lucavsalā, kad bez ieslēgta skaitītāja par 40,- eiro tika vizināti ārzemnieki, bet vietējiem klientiem pakalpojums vienkārši tika atteikts. Ja taksists tika uzrunāts latviešu valodā, tad atbildēja ar atrunām, ka taksis jau ir rezervēts un brauc pēc klienta. 

Daži ārzemnieki no Lucavsalas uz Rīgas centru tika atvizināti par 50,- un 60,- eiro lielām summām, lai gan brauciens pēc skaitītāja ir 10,- eiro robežās. 
Sociālo tīklu lietotāji iesaka braukt ar neieslēgtu skaitītāju, bet galamērķī atteikties maksāt par pakalpojumu un izsaukt policiju. 

"Lai sakārtotu taksometru nozari, Ministru Kabinets (MK) 12.martā atbalstīja grozījumus Autopārvadājumu likumā, nosakot, ka pasažierim ir tiesības pārtraukt braucienu un atteikties maksāt par pasažieru komercpārvadājumu pakalpojumu, ja nav ieslēgts skaitītājs ..."

Avots: Baltictravelnews.com



Kur aizbraukt brīvdienās?

Kur aizbraukt brīvdienās?

Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu brīvdienās? Palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā, kur daba, kultūra un vēsture satiekas.

Bauskas TIC

Bauskas garšu ceļvedis

Bauskas garšu ceļvedis

Iepazīsti, kur baudīt vietējos ēdienus un dzērienus.

Bauskas TIC

Leļļu animācijas darbnīca bērniem

Leļļu animācijas darbnīca bērniem

No 8.06. līdz 1.09. Valmieras muzeja Maršnera namā sadarbībā ar leļļu animācijas filmu studiju “Animācijas Brigāde” skatāma izstāde bērniem

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Teātru festivāls

Teātru festivāls "Ķiršu dārzs"

Šovasar, no 3. līdz 5. jūlijam, Balvi kļūs par teātra mākslas epicentru, organizējot 8. Starptautisko klasiskās dramaturģijas festivālu “Ķiršu dārzs 2026”.

Balvu TIC

Ķemeru svētki vēsturiskajā parkā

Ķemeru svētki vēsturiskajā parkā

18. jūlijā Ķemeri aicina uz koncertiem, tirdziņu, ekskursijām un brīvdabas balli vēsturiskā parka ainavā.

Jūrmalas TIC

Naukšēnu muižas svētki

Naukšēnu muižas svētki

Šovasar, 10. 11. un 12. jūlijā, Naukšēnu pagasts vērs durvis savam gada gaidītākajam un sirsnīgākajam notikumam – tradicionālajiem pagasta svētkiem.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jūras svētki Ventspilī

Jūras svētki Ventspilī

11. jūlijā Ventspilī norisināsies daudzveidīgi un krāšņi Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”. Iepazīsties ar programmu.

Ventspils TIC

Ventspils aicina uz Jūras svētkiem

Ventspils aicina uz Jūras svētkiem

11. jūlijā Ventspilī ar daudzveidīgu un krāšņu programmu norisināsies Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”.

Ventspils TIC

Vasara aicina ceļā!

Vasara aicina ceļā!

Vasara aicina ceļā! Izvēlies kādu no Ventspils Jūrtakas posmiem un ļaujies pastaigai gar Baltijas jūras krastu.

Ventspils TIC

Mājas kafejnīcu dienas Rēzeknē!

Mājas kafejnīcu dienas Rēzeknē!

4. un 5. jūlijā Rēzeknē, restorānā We Know norisināsies “Mājas kafejnīcu dienas” - brauc baudīt garšas Rēzeknē!

Rēzeknes pilsētas TIC

Digitālās tūres pilsētas iepazīšanai

Digitālās tūres pilsētas iepazīšanai

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.

Jūrmalas TIC

Alūksnē Eiropas čempionāts F4 ātrumlaivām

Alūksnē Eiropas čempionāts F4 ātrumlaivām

4. un 5. jūlijā Alūksnes ezerā notiks Eiropas čempionāts Formula 4 ātrumlaivām un starptautiskas sacensības “Alūksne Cup” vairākās citās laivu klasēs.

Alūksnes TIC

Lasīšanas svētki Valmiermuižā

Lasīšanas svētki Valmiermuižā

Svētdien, 5. jūlijā no plkst. 11.00 Valmiermuižas parkā pasākums visai ģimenei “Lasīšanas svētki”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Piesakies “Tūrisma ideju parkam”!

Piesakies “Tūrisma ideju parkam”!

IESPĒJA IKVIENAM TŪRISMA GALAMĒRĶIM! PIESAKIES un tiekamies Rēzeknes pilsētas svētkos!

Rēzeknes pilsētas TIC

Pirmo reizi Ventspilī

Pirmo reizi Ventspilī

Šovasar, no 6. līdz 11. jūlijam, Ventspilī pirmo reizi norisināsies piejūras garšu konkurss “Zivju zupas mēriņš”.

Ventspils TIC

Lieliska atpūta pie ūdens

Lieliska atpūta pie ūdens

Baltijas jūras pludmale un labiekārtotās peldvietas pie Būšnieku ezera Ventspilī aicina Tevi baudīt vasaru!

Ventspils TIC

Piknika vietas Jūrmalā

Piknika vietas Jūrmalā

Jūrmala aicina piknikā – pie dabas takām, Lielupes, ezeriem un jūras. Atklāj brīvi pieejamas un rezervējamas piknika vietas nesteidzīgai atpūtai.

Jūrmalas TIC

Ērenpreisa svētki Mazsalacā

Ērenpreisa svētki Mazsalacā

No 16. līdz 19. jūlijam Mazsalacā jau 16. reizi norisināsies Ērenpreisa svētki un Mazsalacas 98. dzimšanas diena.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram

Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram

5. jūlijā Vaidavā jau 45. reizi norisināsies tradicionālais skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kantrīmūzikls

Kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas"

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.

EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -