talsitourism.lv | 2019.08.17
2019. gada 17. augustā visas dienas garumā Valdemārpilī ikviens tiek aicināts aktīvi atpūsties, jautri pavadīt laiku un līksmot Sasmakas pludmales svētkos.
Iepazīsties ar krāšņo svētku programmu:

Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
6.00 no rīta agrie rīta putniņi centīsies noķert pa kādai zivtiņai un pacīnīties par noderīgām copes balvām, ko būs sagādājis veikals "Panda Zoo".
10.00 rīta rosme ar boksa elementiem, ko vadīs vietējais puisis Elvis Jansons. Organizatori uzmundrina - nevienam pāri netiks darīts!
12.00 visi laipni gaidīti piedalīties netradicionālajās sporta spēlēs. Organizatori garantē - būs jautri!
12.00 bērnus līdz 14 gadu vecumam aicina uz velosipēdu veiklības stafeti. Dalībniekus aicina ņemt līdzi savus velosipēdus, bet ja nebūs savs, organizatori iedos.
14.00-16.00 varēs aplūkot bezceļu radio vadāmo mašīnu paraugdemonstrējumus. Būs interesanti!
14.00 futbols 5 vs 5 futbols.
15.00 bērni varēs nolikt malā savus velosipēdus un doties jautrā piedzīvojumā ar pārsteiguma tēliem.
16.00 Talsu spēka atlēti būs parūpējušies par to, lai ikviens spētu pārbaudīt savus spēkus spēka stafetē un pacīnīties par iespaidīgu balvu – 100 litri degvielas uzpildes stacijā "Lateva".
16.00 komandas pa trim aicinātas piedalīties tautas laivu brauciena sacensībās un censties noķert savu vilni, lai iegūtu sev un savai komandai lielisku atpūtu atpūtas mājiņā un laivu nomu visas dienas garumā no SIA "Jaundzirnieki".
17.00 SUP dēļu sacensības ar iespēju saņemt dāvanu karti SUP dēļu nomai no "Wallegroup".
18.00 virves vilkšanas sacensības ūdenī. Komandā 3 cilvēki. Iespēja tikt pie pirts apmeklējuma kempingā Ezermala.
18.00 arī sāksies pēdējais Valdemārpils kausa izcīņas posms strītbolā, kurā komandas cīnīsies ne tikai par to, kura tiks kronēta par šī gada čempioni, bet arī par naudas balvām, ko sagādājusi SIA "Baltic Casting Agency".
19.00 Valdemārpils kausa izcīņas pludmales volejbolā posms, kurā līdzīgi kā strītbolā komandas cīnīsies ne tikai par čempiona titulu, bet arī naudas balvām, ko sagādājusi SIA "Kurlandauto".
20.00 saldais ēdiens spēcīgākajiem-smagās automašīnas stumšana "Saslaukas stiprinieks". Komandā 3 dalībnieki. Komandas sacentīsies par naudas balvām, ko sagādājusi Z/S Saslaukas.
22.00 katrs rādīs, ko prot uz deju grīdas – zaļumballe ar grupu "Kurland".
Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja baudīt gardu zivju zupu, darbosies SUP noma, kā arī par gardiem burgeriem un atspirdzinošiem dzērieniem visas dienas un nakts garumā parūpēsies bārs "Sound'n Soul".
Plašāka informācija Talsu tūrisma informācijas centra mājaslapā talsitourism.lv

Jau šovasar Rēzeknē pirmo reizi notiks festivāls “SPAITS” – diena, kurā satiksies mūzika, māksla, sarunas un kopā būšana pie Kovšu ezera!
Rēzeknes pilsētas TIC
.jpg)
Ventspils Pludmales akvaparks atvērts katru dienu! Tiekamies no plkst. 11.00 līdz 21.00.
Ventspils TIC

Šovasar, no 6. līdz 11. jūlijam, Ventspilī pirmo reizi norisināsies piejūras garšu konkurss “Zivju zupas mēriņš”.
Ventspils TIC

Otrdien, 30. jūnijā, plkst. 20.00 “Zilākalna stacijā” norisināsies Velomūzikas vakaru akustiskais koncerts.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Šogad Dienvidkurzemes novadā Saulgriežu, Līgo un Jāņu svinību laiks sāksies jau 13. jūnijā un turpināsies līdz pat Jāņu naktij, piedāvājot plašu kultūras, tradī
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

12. jūlijā plkst. 16.00 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos norisināsies Shipsea koncerts.
EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Pirms 5 gadiem notika mūsu pirmais lidojums. ✈️ Lai atzīmētu šo dienu, dāvinām Jums 100EUR kuponu nākamajām brīvdienām!
Coral Travel Latvia

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasara ir īstais laiks, kad baudīt gardu maltīti brīvā dabā – uz kafejnīcu vai restorānu āra terasēm.
Bauskas TIC

No 8.06. līdz 1.09. Valmieras muzeja Maršnera namā sadarbībā ar leļļu animācijas filmu studiju “Animācijas Brigāde” skatāma izstāde bērniem
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Lielais vasaras piedzīvojums ģimenēm jau 27. jūnijā Kovšu pludmalē - Rēzeknē!
Rēzeknes pilsētas TIC
Jūnijā zinātnes centrs VIZIUM svinēs jubileju un priecēs apmeklētājus ar daudzveidīgām aktivitātēm.
Ventspils TIC

28. jūnijā Burtniekos norisināsies 18. velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Ventspils Pludmales akvaparkā ūdens temperatūra tiek uzturēta ap +24 °C. Tiekamies vasaras piedzīvojumā!
Ventspils TIC

Ventspils Pludmales akvaparks ir uzsācis 2026. gada sezonu! Tiekamies vasarā!
Ventspils TIC

Arvien vairāk ceļotāju savos izbraucienos un brīvdienu piedzīvojumos vēlas ņemt līdzi arī savus mīluļus. Tāpēc esam apkopojuši dzīvniekiem draudzīgas vietas.
Bauskas TIC

27. jūnijā Kovšu ezera pludmalē gaida Ģimeņu diena ar orientēšanos, āra spēlēm, kajakiem, gardumiem un aizraujošiem izaicinājumiem visām paaudzēm!
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspils muzejs no 4. jūnija līdz 30. augustam piedāvā vasaras programmu – Muzejs iedvesmo! Pērc biļeti un sagādā sev nelielus svētkus visās muzeja mājās!
Ventspils TIC

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.
Jūrmalas TIC