visitgulbene.lv | 2019.11.08
Gulbenes novada Stradu pagasta esošajā Stāķu parkā ir atklāts jauns, unikāls vides objekts – dabas istaba, projekta "Mākslu parkam" ietvaros. To veidojusi māksliniece Linda Riņķe, amatnieks Arvis Rubenis, kopā ar domubiedriem un atbalstītājiem. Dabas istabā ir izvietots dīvāns, atpūtas krēsls un galds, uz kura var spēlēt šahu, un tas viss veidots skaistā mozaīkas tehnikā.
Dabas istabas objekti veidoti no cilvēku ziedotām dažādu krāsu flīzēm un traukiem. Tur var ieraudzīt dažādu rakstu, formu un krāsu traukus, tasītes un podu vāciņus, arī sameklēt Sarkangalvīti un vilku. Tāpat arī eleganti izvietotie krāsainie flīžu gabaliņi jau ir pamanāmi tuvojoties parkam.

Ziemīgā Rēzekne vilina ar klusām gaismām, slepeniem stāstiem un negaidītu siltumu aukstumā.
Rēzeknes pilsētas TIC
Projekta "Mākslu parkam" autore ir Alise Rubene-Dūne, kura startēja biedrības "Sateka" mazo projektu konkursā "Paaudze paaudzei!". Gūstot atbalstu no biedrības, Gulbenes novada pašvaldības un Stradu pagasta pārvaldes, projekts tika realizēts 2019.gada jūlijā.
Atgādinām, ka 2018.tgādinām, ka 2018.gadā māksliniece Linda Riņķe kopā ar domubiedriem izveidoja mozaīku sienu pieturai Šķieneru ciemā, kas arī ieguva Latvijas Sabiedrisko mediju balvu – Kultūrvieta 2018.
Dabas istaba jau ir apmeklētāju iecienīta vieta, kur cilvēki apbrīno smalko darbu, tādēļ aicinām ikvienu, dodoties uz Gulbenes novadu, apskatīt unikālo Stāķu parka dabas istabu, turpat ir arī iespēja spēlēt disku golfu un iziet baskāju taku.


1. aprīlī Jūrmalas muzejā notiks 2026. gada lasījumi ar priekšlasījumiem par Jūrmalas un piekrastes vēsturi no viduslaikiem līdz 20. gadsimtam.
Jūrmalas TIC

Martā Latgale kļūst par gardēžu galamērķi, kurā īpaši izceļas Preiļu novads, kas jau tradicionāli svin Latgales garšu mēnesi ar Čedara siera garšu!
Preiļu novada TIC

Gulbenes, Madonas un Alūksnes novadu tūrisma speciālisti aicina doties neaizmirstamos brīvdienu izbraucienos uz Vidzemi, par transportu izvēloties vilcienu.
Gulbenes novada TIC

Iedvesmojies no gleznām, kolekcijām un baudi mākslu arī Tu, Tukuma novadā!
Tukuma TIC

1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli.
Rēzeknes pilsētas TIC

Šī gada 3. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 15:00 aicinām lielus un mazus svinēt pavasara atnākšanu un kopā ieskandināt Lieldienas!
Motormuzejs

Īpaši viesnīcu piedāvājumi. Baudi priekpilnas brīvdienas kopā!
Coral Travel Latvia

1.–31. martā Rēzekne aicina atklāt izsmalcināto Latgales garšu pasauli.
Rēzeknes pilsētas TIC

Ietērpies rokoko stila apģērbā kā kundzēm, tā arī kungiem, dodies senā un ne tik senā pagātnē!
Bauskas TIC

Visu martu IGGI piedāvā Latgales spēka burgeru un krāsnī ceptu kartupeli mednieku gaumē.
Rēzeknes pilsētas TIC

Atklāj pieprasītākās SPA procedūras Jūrmalas viesnīcās – no ārstniecisko dūņu rituāliem līdz relaksējošām masāžām un pirts ceremonijām.
Jūrmalas TIC

Laivu braucieni, loku šaušana, safari braucieni, radu meklēšanas, pārgājieni, foto medības, restorāns #Mežā un daudz kas cits. Iepazīsties ar DABA LABA.
Ventspils TIC

Visu martu Mōra aicina baudīt senču receptes mūsdienīgā Latgales garšu izpildījumā.
Rēzeknes pilsētas TIC

26. aprīlī plkst. 16.00 kultūras namā “Rīgava” norisināsies vokālā ansambļa “Sunrise” koncerts “Meitenes kā zvaigznes”.
Salaspils novada TIC

Engures Saieta namā valdīs vienkārši skaists un silts kopā būšanas vakars ar mūziķi Kārli Kazāku. Telpu piepildīs viņa sirsnīgās dziesmas un pārdomāti vārdi.
Tukuma TIC

Pavasarim tuvojoties, ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili kopā ar Walk15 aplikāciju.
Ventspils TIC

Plāno klases ekskursiju Bauskas novadā un apvieno vēstures izziņu, aktīvo atpūtu un radošu līdzdarbošanos!
Bauskas TIC

Aicinām visus Latvijas tūrisma informācijas centrus un galamērķu pārstāvjus pieteikties dalībai “XI LATVIJAS TŪRISMA INFORMĀCIJAS TIRGŪ 2026”, 9. maijā!
Ventspils TIC
Lieldienu svinības Tukumā pulcēs ģimenes uz jautru un krāsainu pavasara programmu.
Tukuma TIC