Skolēnus aicina piedzīvot krāšņo rudeni Valmieras pusē

Zane Bulmeistare | 2019.08.28

Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina skolēnus piedzīvot krāšņo rudeni Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu novadā. Izmanto jauno rudens ekskursiju ceļvedi skolēnu grupām un gūsti idejas, kā pavadīt labāko dienu rudenī kopā ar klasi!

Vai zināji, ka no Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas torņa paveras ainava uz Valmieru un tās galveno ielu – upi Gauju, pa kuru izvedīs arī Gaujas tramvajs? Savukārt Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā Taku kokos noslēgsi, pārlaižoties upei brīvs kā putns. Atjautīgā pastaiga un tematiski velobraucieni ļaus iepazīt pilsētu atraktīvā veidā, bet "Zaļā Dzelzceļa" velomaršruts aicinās doties pa pēdām bijušajam šaursliežu dzelzceļam Valmiera-Ainaži.

Pozitīvie vienmēr uzvar, tāpēc par labas enerģijas lādiņu visai klasei gādās "Aktīvā tūrisma centrs Eži", piedzīvojumu spēle "Timemachine", Vidzemes Olimpiskais centrs, Beverīnas koka skulptūru parks un labirinti, Piedzīvojumu fabrika, Fantāziju zeme "Neonija", Burtnieka ezera kuģītis "Made Marija" un citi.

Tevi un visus zinātkāros un atraktīvos jauniešus aicina uz picu gatavošanas meistarklasi "Vīnkalnos" vai iemēģināt roku garda našķa pagatavošanā šokolādes kārumu ražotnē "R Chocolate". Neaizmirstama Cepumu balle mucās sagaidīs dzīvesprieka akadēmijā "Nu, liela muiža!", bet iejusties bruņinieka tēlā varēs, apmeklējot Valmieras muzeja programmu "Bruņinieku skola". To, kā top izrādes, izstāstīs Valmieras Drāmas teātrī, par televīzijas raidījumiem – Latvijas Reģionu televīzijā "Re:TV", bet Valmieras tehnikumā un Vidzemes Augstskolā gūsi plašāku ieskatu gan profesionālajā, gan profesionālajā augstākajā izglītībā.

Lai palīdzētu plānot ekskursiju, pie katra maršruta norādīta svarīga informācija par objektu aptuveno apmeklējuma ilgumu un cenu. Ceļvedī piedāvātos maršrutus iespējams pielāgot individuālām interesēm un vēlmēm. Viesošanos aicina pieteikt iepriekš, zvanot pa ceļvedī norādītajiem tālruņiem.

Izdevuma pilno versiju var lejupielādēt šeit un vortālā visit.valmiera.lv. Plašāku informāciju par ceļvedī iekļautajiem objektiem meklē Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10, rakstot tic@valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 26332213.

Avots: Valmieras pilsētas pašvaldība



Bērnu svētki Ventspilī

Bērnu svētki Ventspilī

Svētdien, 31. maijā Ventspilī norisināsies Bērnu svētki “Visuma iemītnieku karnevāls”, kuros šogad īpaša uzmanība pievērsta Visuma tēmai.

Ventspils TIC

Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.

Salaspils novada TIC

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Saldējuma svētki Rūjienā

Saldējuma svētki Rūjienā

30. maijā Rūjienā svinēsim Saldējuma svētkus! Amatnieku un mājražotāju tirdziņš no 9.00-15.00, aktivitātes lieliem un maziem, kocerti.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vilkaču maratons 2026

Vilkaču maratons 2026

Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.

Tukuma TIC

Vasara tik karsta kā ..

Vasara tik karsta kā ..

CORAL grupas viesnīcām Turcijā īpašs piedāvājums ģimenēm ⭐🛫

Coral Travel Latvia

Tuvojas Ventspils pusmaratons 2026

Tuvojas Ventspils pusmaratons 2026

7.jūnijā, jau 15.reizi notiks Ventspils skriešanas svētki, kas pulcē gan ventspilniekus, gan viesus no Latvijas un tuvākajām kaimiņvalstīm.

Ventspils TIC

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.

Rēzeknes pilsētas TIC

Latvijas garšu vēlās brokastis

Latvijas garšu vēlās brokastis

24. maijā plkst. 10.00–16.00 Valmiermuižas alus virtuvē Latvijas garšu vēlās brokastis. Galdiņu rezervācija: alusvirtuve@valmiermuiza.lv vai tālr. 28664424.

EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

XI Mazpilsētu un lauku koru konkurss

XI Mazpilsētu un lauku koru konkurss

30.maijā no plkst. 12.00 Mazsalacas Kultūras centrā notiks XI Mazpilsētu un lauku koru konkurss. Plkst. 18.00 “Līču skolā” R. Paula dziesmu koncerts

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Regnum piedāvājums ģimenēm - 2+2

Regnum piedāvājums ģimenēm - 2+2

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!

Coral Travel Latvia

Jūrmalā notiks Kūrorta svētki

Jūrmalā notiks Kūrorta svētki

30. maijā Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem ar koncertiem, aktivitātēm ģimenēm, ielu ēdieniem, sportu un vakara programmu Majoru pludmalē.

Jūrmalas TIC

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.

Tukuma TIC

Virvju trases kokos

Virvju trases kokos

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!

Ventspils TIC

Kandavas svētki

Kandavas svētki "Kandavā kā karuselī"

Kandavas pilsētas svētki aicinās iekāpt krāsainā notikumu karuselī, kur prieks, kustība un svētku noskaņa savīsies vienā virpulī.

Tukuma TIC

Velotūre Bānīša zemē

Velotūre Bānīša zemē

30.maijā aicinām ģimenes, draugu kompānijas un veloentuziastus doties neaizmirstamā pavasara piedzīvojumā, piedaloties pasākumā "Velotūre Bānīša zemē".

Gulbenes novada TIC

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Aicinām nesteidzīgai pavasara baudīšanai apmeklērt Ventspili. Piedāvajam TOP 10, ko noteikti redzēt un piedzīvot Ventspilī!

Ventspils TIC

“Auto-Moto-Velo 2026” Mūrmuižā

“Auto-Moto-Velo 2026” Mūrmuižā

30. maijā no plkst. 11.30 Mūrmuižas centrā notiks tradicionālās ģimeņu sporta spēles “Auto-Moto-Velo”

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Būšnieku ezera laivu bāze

Būšnieku ezera laivu bāze

Būšnieku ezera laivu bāze uzsāk jauno sezonu un aicina atpūtniekus – makšķerniekus, dabas un miera cienītājus- baudīt aktīvu un mierpilnu atpūtu pie dabas.

Ventspils TIC

Bauskas novada svētki aicina uz Rundāli

Bauskas novada svētki aicina uz Rundāli

Bauskas novada svētki norisināsies Rundāles apvienības pārvaldes teritorijā, aicinot ceļot laikā, lai iepazītu ne tikai Rundāles pili, bet arī mazāk zināmas vēs

Bauskas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -