Iveta Bulāne | 2019.09.14
Sākusies reģistrācija "Nakts braucienam", kas notiks 2019. gada 14. septembrī, sākums plkst. 23.00.
Šogad "Nakts brauciens" notiks Krasta ielā, starts un finišs būs pie tirdzniecības centra "Mols". Trase būs 4 kilometrus gara, tā būs iekārtota Krasta ielā starp Dienvidu tiltu un Salu tiltu. Dalībnieki varēs veikt vienu vai vairākus apļus, un trase būs atvērta dalībniekiem līdz 15. septembra plkst. 1.00.
Pasākums tiek rīkots, lai sekmētu rīdzinieku un Rīgas viesu iesaistīšanos sporta aktivitātēs un popularizētu skrituļslidošanas, skeitborda un citu ekstrēmo sporta veidu kustību. "Nakts braucienu" atbalsta Rīgas pašvaldība, to organizē biedrība "Baltic Events" sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.
"Nakts braucienā" drīkstēs piedalīties, izmantojot skrituļslidas, skrituļdēļus un skrejriteņus. Dalība ar elektriskajiem skrejriteņiem un elektriskajiem skrituļdēļiem būs aizliegta. Bērniem līdz 16 gadu vecumam pasākumā atļauts piedalīties tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem.
Reģistrēties "Nakts braucienam" var līdz 14. septembra plkst. 10.00 interneta vietnē naktsbrauciens.lv
Reģistrācija ir bez maksas. Reģistrēties dalībai pasākumā būs iespējams arī 14. septembrī, no plkst. 17.00 līdz 22.00 TC "Mols" stāvlaukumā, kur atradīsies starta un finiša zona, kā arī notiks dažādas aktivitātes.
.jpg)
11. jūlijā Ventspilī norisināsies daudzveidīgi un krāšņi Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”. Iepazīsties ar programmu.
Ventspils TIC

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.
Jūrmalas TIC
.jpg)
Ventspils piedzīvojumu parkā atradīsiet plašas izlaides iespējas visai ģimenei. Virvju trase, rodelis, kamēršļūkšana, bamperlaivas, katapulta un vēl.
Ventspils TIC

Atklāj Bauskas novadu: 10 km rādiusā ap Bausku apskatāmas Latvijas krāšņākās pilis un muižas un citi tūrisma apskates objekti.
Bauskas TIC
.jpg)
Aicinām uz gardo zivju zupu sacensībām "Zivju zupas mēriņš" no 6. līdz 11. jūlijam! Nogaršo, balso un piedalies konkursā – laimē balvas!
Ventspils TIC

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

12. jūlijā plkst. 16.00 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos norisināsies Shipsea koncerts.
EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasara ir īstais laiks, kad doties atvaļinājumā un atrast piedzīvojumus kopā ar visu ģimeni. Rēzeknē atradīsi dažādas atpūtas un izklaides iespējas!
Rēzeknes pilsētas TIC

Aicinām pavadīt brīvdienas Ventspilī Jūras svētku laikā! Atklājiet, ko apskatīt, izbaudīt un piedzīvot Ventspilī šajos svētkos.
Ventspils TIC
.png)
Rēzeknes pilsētas svētki 2026 – Rēzeknei 741 ir lielākais vasaras notikums Rēzeknē, Latgalē, kas pulcē iedzīvotājus un viesus no visas Latvijas.
Rēzeknes pilsētas TIC

Sestdien, 11. jūlijā plkst. 17.00 Namdaru ielā 1 tiksimies svētku atklāšanas koncertā “Dārza stāsti. No Baha līdz Satī…”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Dodies gardā zupu piedzīvojumā! Ventspils ēdināšanas vietas aicina nobaudīt īpaši konkursam gatavotās zupas un izvēlēties savu favorītu.
Ventspils TIC

11. jūlijā Ventspilī ar daudzveidīgu un krāšņu programmu norisināsies Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”.
Ventspils TIC

Atgriežoties mājās pēc šīs programmas, arī turpmāk vēlēsieties gatavot un ēst veselīgāk, neatteikties no vingrošanas un turpināt jaunos dzīvesveida paradumus.
EUR 378 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

18. jūlijā Ķemeri aicina uz koncertiem, tirdziņu, ekskursijām un brīvdabas balli vēsturiskā parka ainavā.
Jūrmalas TIC

Ventspils zinātnes centrā "VIZIUM" atklāts jauns eksponāts "Planēta Zeme".
Ventspils TIC
.jpg)
Ekskursiju vilcieniņš VENTSPILS TRAIN kursē katru dienu no plkst. 11.00 līdz 18.00. Lielisks veids, kā iepazīt Ventspili un tās vēsturi!
Ventspils TIC

No 16. līdz 19. jūlijam Mazsalacā jau 16. reizi norisināsies Ērenpreisa svētki un Mazsalacas 98. dzimšanas diena.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Trešdien, 15. jūlijā plkst. 21.00 Valmiermuižas parkā aicinām uz “Katram kuģim savs ceļš” dokumentālās filmas pirmizrādi un vakaru kopā ar grupu The Sound Poets
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.
Rēzeknes pilsētas TIC