Linda Vīksne | 2019.09.06
Latvijas lidsabiedrība airBaltic pilnā apmērā publicējusi tās lidojumu grafiku gaidāmajai ziemas sezonai, kas sāksies 2019. gada 27. oktobrī. Šajā ziemas sezonā airBaltic pirmo reizi piedāvās lidojumus, kas savieno Rīgu ar Atēnām, Dublinu, Reikjavīku un Štutgarti.
airBaltic maršrutu tīkla pārvaldes vadošais viceprezidents Volfgangs Reiss (Wolfgang Reuss) norāda: "Martā mēs sākām lidojumus uz Dublinu un Štutgarti. Abos šajos maršrutos novērots augsts pieprasījums, pateicoties kuram mēs turpināsim pakalpojumu sniegšanu ziemā. airBaltic pasažieriem būs iespēja ceļot uz abām pilsētām visu cauru gadu par ļoti pievilcīgām cenām ekonomiskajā klasē vai mūsu biznesa klasē jaunajā un ērtajā Airbus A220-300 lidmašīnā."

Pludmales sezona Melnkalnē jau gandrīz sākusies // 7 naktis, izvēlētā ēdināšana // ceļo no 10.05. - 11.10.2026.
EUR 429 | Estravel Latvia
Gaidāmajā ziemas sezonā airBaltic piedāvās arī sezonālus lidojumus uz slēpošanas kūrortiem Zalcburgā, Veronā un Popradā, kā arī četras reizes nedēļā veiks lidojumus uz Abū Dabī, kas šogad atsāksies jau oktobra sākumā. airBaltic arī turpinās piedāvāt reisus uz vairākiem saulainiem atpūtu galamērķiem, tostarp Malagu, Barselonu un Lisabonu.
Lidojumi uz Dublinu un Štutgarti tiks veikti visu ziemas sezonu. Lidojumi uz Reikjavīku tiks piedāvāti līdz 2020. gada 31. janvārim un atsāksies 2020. gada 3. martā, bet lidojumi no Rīgas uz Atēnām turpināsies līdz 2019. gada 31. decembrim un atsāksies 2020. gada 4. martā.
No Tallinas airBaltic sāks lidojumus jaunā sezonālā maršrutā uz Zalcburgu. Turklāt šī būs pirmā ziemas sezona, kurā tiks veikti lidojumi uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu.


Salaspils aicina ikvienu piedalīties aizraujošā aktivitātē “12 Lieldienu zaķu meklēšanas ceļš”, kas šogad norisināsies Doles salā.
Salaspils novada TIC

Šī gada 3. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 15:00 aicinām lielus un mazus svinēt pavasara atnākšanu un kopā ieskandināt Lieldienas!
Motormuzejs

Tukuma novadā Lieldienu svētku laikā valdīs daudzveidīga un dzīvespriecīga notikumu gamma – no rosīgiem tirdziņiem un jautrām ģimeņu aktivitātēm līdz dejām...
Tukuma TIC

Laivu braucieni, loku šaušana, safari braucieni, radu meklēšanas, pārgājieni, foto medības, restorāns #Mežā un daudz kas cits. Iepazīsties ar DABA LABA.
Ventspils TIC
Lieldienu svinības Tukumā pulcēs ģimenes uz jautru un krāsainu pavasara programmu.
Tukuma TIC

Atklāj pieprasītākās SPA procedūras Jūrmalas viesnīcās – no ārstniecisko dūņu rituāliem līdz relaksējošām masāžām un pirts ceremonijām.
Jūrmalas TIC

Iedvesmojies no gleznām, kolekcijām un baudi mākslu arī Tu, Tukuma novadā!
Tukuma TIC

Svētdien, 5. aprīlī, ikkatrs dabas draugs tiek aicināts uz Putnu būrīšu izgatavošanas talku plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija”
Ventspils TIC

Lieldienās ripinies ar rodeli Piedzīvojumu parkā un baudi relaksāciju Ūdens piedzīvojumu parkā! Strādāsim visas brīvdienas, kā arī rodelim īpaša akcija!
Ventspils TIC
.jpg)
Disku golfs ir lielisks veids, kā apvienot pastaigu dabā ar aizraujošu sporta aktivitāti. Priežu mežā izvietoti 18 grozi, kas pieejami bez maksas visu gadu!
Ventspils TIC
Šis ir laiks, kad doties izbaudīt nesteidzīgu pastaigu pa novada parkiem un dārziem, ļauties laivošanai vai baudīt kultūras notikumus novadā!
Bauskas TIC

Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei.
Jūrmalas TIC

Usmas golfa klubs ir 9 bedrīšu pļavu golfa laukums, ko ieskauj Engures upe un Kurzemes meži. Tiek piedāvāta individuāla vai grupu apmācību programma “Golfa ABC”
Ventspils TIC

Lielajā Piektdienā Ventspils koncertzālē “Latvija” izskanēs Arvo Perta “Sv. Jāņa pasija” – viens no ievērojamākajiem mūsdienu mūzikas darbiem.
Ventspils TIC

Apskati, kādi pasākumi gaidāmi mūsu pusē, un dodies ciemos!
Bauskas TIC

Pavasarim tuvojoties, ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili kopā ar Walk15 aplikāciju.
Ventspils TIC

Viena no skaistākajām Latvijas mazupītēm – Rīva aicina uz pavasara pārgājienu! Kopējais takas garums ir 8 km (aptuvenu 2, 5 h vienā virzienā).
Ventspils TIC

Aicinām gan lielus, gan mazus svinēt Lieldienas Ventspilī. Uzzini par pasākumiem un aktivitātēm.
Ventspils TIC

Lieldienās, Piejūras brīvdabas muzejā 5. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 16.00 būs iespējams izbraukt ar Mazbānīti.
Ventspils TIC

18. aprīlī aicinām uz aktīvu un iedvesmojošu pavasara dienu dabā Dienvidkurzemē!
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs