Ala Spānijā, kurā var izbaudīt dzīvi uz planētas Marss (video)

Santa Bivbāne | 2019.09.09

Cilvēcei vienmēr ir saistījusi patiesība tur, ārā – kosmosa plašajos apvāršņos. Mazi zēni (un pat meitenes) bērnība sapņo kļūt par kosmonautiem un iztēlē var nokļūt kur vien vēlas.

Ja pieaugušajiem iztēle vairāk nestrādā tik labi, kā bērnu dienās, var doties ceļojumā uz Spānijas ziemeļiem. Tur 50 metrus augstā un 1,2 kilometrus garā alā izveidota Ares kosmosa stacija "Astroland", kurā imitē skarbos Marsa apstākļus.

Šo staciju izveidojusi zinātnieku, arhitektu un inženieru grupa un tajā iespējams testēt tehnoloģijas, piedalīties pētniecības laboratorijās, uzvilkt astronautu tērpus un izbaudīt daudzus citus piedzīvojumos.

Tiesa gan, izbaudīt kosmosa pieredzi nebūs lēts prieks – unikālā pieredze izmaksās 5000,- eiro un tā ietvers 26 dienu tiešsaistes apmācības kursus pirms kosmosa misijas, trīs dienu intensīvas apmācības Santanderā, trīs naktis Ares kosmosa stacijā un nakti viesnīcā Santanderā ar īpašām vakariņām un apbalvošanas ceremoniju.

Lai gan kosmosa aģentūras Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs ir izveidojušas mērķa stacijas, lai pārbaudītu dzīvi uz citām planētām, tās ir bijušas atvērtas tikai ierēdņiem un tiem, kas strādā kosmosa izpētes jomā.

Projektā ir veikti vairāki pasākumi, lai mazinātu cilvēka pēdas nospiedumus alā, tostarp izmantojot 3D skenēšanu un dezinfekciju.

Plašāka informācija par "Astroland" pieejama oficiālajā tīmekļa vietnē.


Avots: Baltictravelnews.com/lonelyplanet.com


raimondstiguls - 4000
Brīvdienas Maltā

Brīvdienas Maltā

Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, brokastis // Plānojiet laiku un atpūtu pēc saviem ieskatiem

EUR 519 | Estravel Latvia

Brīvdienu māja “Meijas nams”

Brīvdienu māja “Meijas nams”

Labiekārtota divstāvu guļbaļķu māja ar 3 guļamistabām, viesību telpu, virtuvi, iekštelpu pirti un āra baļļu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Bahamu salu kruīzs

Bahamu salu kruīzs

Maiami – Nassau – Ocean Cay MSC jūras rezervāts – Maiami // 3 naktis ar MSC Seaside

EUR 174 | CRUISEcentre

visit.smiltene.lv angļu un igauņu valodās

visit.smiltene.lv angļu un igauņu valodās

Smiltenes novada pašvaldības Tūrisma informācijas centra oficiālā tīmekļvietne visit.smiltene.lv turpmāk pieejama arī angļu un igauņu valodās.

Smiltenes TIC

Bali! Cena sākot no 1299 eur!

Bali! Cena sākot no 1299 eur!

EUR 1299 | Itaka Latvia

Atpūta lauku pirtī. Sigulda

Atpūta lauku pirtī. Sigulda

1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis un lauku pirts rituāls pirtnieka vadībā

EUR 280 | Estravel Latvia

Nāntali - īsās brīvdienas Somijā

Nāntali - īsās brīvdienas Somijā

Lidojums no Rīgas, transfēri: lidosta-viesnīca-lidosta, 3 izvēlētajā naktis viesnīcā, brokastis

EUR 515 | Estravel Latvia

Šrilnaka! Cena sākot no 1129 eur!

Šrilnaka! Cena sākot no 1129 eur!

EUR 1129 | Itaka Latvia

Mombasa. Kenija - pludmales atpūta

Mombasa. Kenija - pludmales atpūta

JAUNUMS! Lidojums no Rīgas, transfēri un 9 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 1425 | Estravel Latvia

Maroka! Cena sākot no 469 eur!

Maroka! Cena sākot no 469 eur!

EUR 469 | Itaka Latvia

Norvēģija 14.08.! Cena 1539 eur!

Norvēģija 14.08.! Cena 1539 eur!

EUR 1539 | Itaka Latvia

Viesu māja “Saliņas”

Viesu māja “Saliņas”

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Viesu māja “Dzintari”

Viesu māja “Dzintari”

Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Ar latviski runājošu grupas vadītāju

Ar latviski runājošu grupas vadītāju

Aviobiļetes, 8 naktis viesnīcās/lodžās, norādītā ēdināšana, ekskursiju programma ar aktivitātēm, grupas vadītāja/gidu pakalpojumi

EUR 4700 | Estravel Latvia

Valmieras Vasaras teātra festivāls

Valmieras Vasaras teātra festivāls

Valmieras vasaras teātra festivāls šogad norisināsies no 7. līdz 9. augustam. Biļetes uz festivālu pieejamas valmierasfestivals.lv.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Gauja Trail by UTMB World Series

Gauja Trail by UTMB World Series

International trail running competition, 85 km long distance on the scenic trails of Sigulda and Gauja National Park

Siguldas novada TIC

Viesnīca “Sventes muiža” ****

Viesnīca “Sventes muiža” ****

“Sventes muiža” ir mājīga, pagājušā gadsimtā celta muiža, kurā iekārtota 4-zvaigžņu viesnīca.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Festivāls

Festivāls "Rodam Raunā"

12. un 13. jūnijā Raunu pārņems radošums, mūzika un kopā būšanas prieks, jo klāt ir ikgadējais festivāls “Rodam Raunā”.

Smiltenes TIC

Jūrmalā sākas vasara

Jūrmalā sākas vasara

Sezonas atpūtas vietas, koncerti, ūdenssporta piedzīvojumi un kultūras notikumi soli pa solim iezīmē Jūrmalas vasaras sākumu.

Jūrmalas TIC

Antālijas kūrorti! - Pēdējā brīdī!

Antālijas kūrorti! - Pēdējā brīdī!

Plašs operatoru pēdējā brīža piedāvājums atpūtai Turcijas kūrortos! Pēdējās vietas par izpārdošanas cenām vai rūpīgi plānota atpūta?

EUR 259 | Estravel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -