Lidsabiedrība «British Airways» streika dēļ atceļ teju visus lidojumus

Santa Bivbāne | 2019.09.10

Lielbritānijas Aviolīniju pilotu asociācijas (BALPA) biedri 2019. gada 9. septembrī ir sākuši 48 stundas ilgu streiku un jau šobrīd paredzams, ka šis būs līdz šim vēsturē lielākais lidsabiedrības "British Airways" pilotu protests, kas radīs traucējumus un neērtības vairāk nekā desmit tūkstošiem ceļotāju.

Streika iemesls ir pilotu strīds ar darba devēju par darba apstākļiem un atalgojuma palielināšanu. Tā kā streikā iesaistījušies vairāk nekā 4000 pilotu, lidsabiedrībai "British Airways" nāksies atcelt lielāko daļu no aptuveni 800 lidojumiem, ko tā parasti veic katru dienu.

Savā tīmekļa vietnē ievietotajā paziņojumā lidsabiedrība "British Airways" norāda, ka tās klientu komandas nepārtraukti strādā, lai sniegtu alternatīvus risinājumus streika  ietekmētajiem ceļotājiem - tostarp kompensācijas jautājumus un jaunu lidojumu datumu ieplānošanu. Tāpat lidsabiedrība arī norāda, ka joprojām ir gatava atgriezties pie sarunām ar Lielbritānijas Lidsabiedrību pilotu asociāciju, lai atrisinātu nesaskaņas saistībā ar atalgojumu palielināšanu.

Ja netiks panākts progress sarunās starp "British Airways" un BALPA, 2019. gada 27. septembrī gaidāms vēl viens streiks.

"British Airways" ir Lielbritānijas lielākā lidsabiedrība. Tai ir divas galvenās bāzes lidostas - Londonas Hītrovas lidosta un Londonas Getvikas lidosta. Tai ir vēl viena bāzes lidosta - Mančesteras starptautiskā lidosta. Šis uzņēmums ir viens no Oneworld airline alliance dibinātājiem. "British Airways" veic lidojumus uz vairāk nekā 169 galamērķiem visā pasaulē, un ir pilna servisa pasaules aviokompānija, kas piedāvā zemas cenas visu gadu, ar globālo maršrutu tīklu un reisiem, kas lido tikai uz centrālajiem lidostām.

Avots: Baltictravelnews.com/news.sky.com


celojumubode - 3982
Pavasara skolēnu brīvlaiks!

Pavasara skolēnu brīvlaiks!

📩 Raksti ziņu / rezervē jau tagad un nodrošini sev traki labu cenu + traki labu atpūtu 😎🌴

EUR 299 | Latvia Tours

Sarkaņkalns–sniega prieki 7km no Rēzeknes!

Sarkaņkalns–sniega prieki 7km no Rēzeknes!

Sarkaņkalns – ziemas prieki un piedzīvojumi visiem! Slēpo, snovo, izbaudi dabu un izklaidi!

Rēzeknes pilsētas TIC

Slēpošanas piedāvājums Madonas novadā

Slēpošanas piedāvājums Madonas novadā

Ziemas galvaspilsētā slēpošanas sezona rit pilnā sparā! Aicinām visus izmantot šo laiku un doties uz kādu no slēpošanas trasēm.

Madonas TIC

Līksnas muižas parks (Līksnas takas)

Līksnas muižas parks (Līksnas takas)

1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

30% Īsie Premium upju kruīzi Eiropā

30% Īsie Premium upju kruīzi Eiropā

viss iekļauts ēdināšanas pakalpojumi un dzērieni, norādītās ekskursijas, izklaide uz kuģa // 3-4 naktis

EUR 450 | CRUISEcentre

Zvaigžņu festivāla noslēgums

Zvaigžņu festivāla noslēgums

14. martā Zvaigžņu festivālu noslēgs Ziemeļeiropas mūzikas zvaigznes

Liepājas reģiona TIB

GASTRO TŪRE UZ SERBIJU

GASTRO TŪRE UZ SERBIJU

Aicinām jūs ceļot pa Serbiju ne tikai apskates objektu, bet arī gastronomisku baudījumu dēļ. Jums tas patiks – garantējam!

EUR 730 | AL SVETS

❤️Dabiska skaistuma un atpūtas oāze!❤️

❤️Dabiska skaistuma un atpūtas oāze!❤️

Atklāj Melnkalnes gleznaino piekrasti, vēsturiskos ciematus un kalnu ainavas, baudot mierīgu atpūtu, vietējo kulināriju un neaizmirstamus piedzīvojumus...

EUR 406 | Latvia Tours - Jēkabpils

Augšdaugavas novads piedalījās Balttourā

Augšdaugavas novads piedalījās Balttourā

Popularizējot Augšdaugavas novada tūrisma un atpūtas piedāvājumu, Rīgā, Ķīpsalā Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa piedalījās izstādē "Balttour".

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Atlaides auto nomai Horvātijā

Atlaides auto nomai Horvātijā

Atklāj Horvātijas skaistumu šajās Lieldienās un pavasarī! Rezervē auto no 4. februāra un saņem atlaides auto nomai Horvātijā no 1. aprīļa līdz pat 30. jūnijam.

Europcar

Grieķija šovasar – 4 galamērķi!

Grieķija šovasar – 4 galamērķi!

Atklāj saulaino Grieķiju četros populāros galamērķos – Krētā, Rodā, Korfu un Peloponesā, baudot Vidusjūras noskaņu, izcilu virtuvi un lielisku atpūtu par īpaši

EUR 465.00 | Latvia Tours - Berga bazārs

Pieejamas cenas, laba kvalitāte un atpūta!

Pieejamas cenas, laba kvalitāte un atpūta!

Vidusjūras pērle Maljorka piedāvā neaizmirstamas brīvdienas – zeltainas pludmales, dzīvīga atmosfēra, gardas vakariņas ar jūras skatu un komfortablas viesnīcas!

EUR 640 | Latvia Tours - Jēkabpils

Slutišķu gravu taka

Slutišķu gravu taka

Interesants pastaigu maršruts atrodas ļoti gleznainā Dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. Slutišķu gravu taka savieno Slutišķu krauju un Slutišķu ciemu.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Koncerts

Koncerts "No Parīzes līdz Rīgai"

2026. gada 7. martā plkst. 19.00 Mujānu biedrības namā norisināsies Aijas Vītoliņas un pianista Romāna Vendiņa koncerts “No Parīzes līdz Rīgai”.

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Sēnas upes kruīzs - romantiska atpūta

Sēnas upes kruīzs - romantiska atpūta

Īsie upju kruīzi ar Croisi Europe /Premium klase/ | 3 naktis no Parīzes no 450 € / personai // frbruāris-marts, novembris

EUR 450 | CRUISEcentre

KIRGIZTĀNA - “Vidusāzijas Šveice”

KIRGIZTĀNA - “Vidusāzijas Šveice”

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.

EUR 1480 | AL SVETS

Medumu parks un taka

Medumu parks un taka

XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Markovas pilskalns un izziņas taka

Markovas pilskalns un izziņas taka

Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns, Putānu strauts,Putānu strauta akmens.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Ko atvest mājās no Rēzeknes?

Ko atvest mājās no Rēzeknes?

Atklāj Rēzeknes gardumus, dizainu un rokdarbus – unikāli suvenīri, kas iepriecinās ikvienu!

Rēzeknes pilsētas TIC

Grupas “Lādezers” koncerts “Zemūdenes”

Grupas “Lādezers” koncerts “Zemūdenes”

Piektdien, 27.februārī plkst. 19:00 Ingus Ulmanis un grupa “Lādezers” aicina uz koncertu “Zemūdenes” Valmieras Kultūras centrā.

EUR 18 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -