rezekne.lv | 2019.09.10
Dzejas dienu noskaņās Rēzeknes Centrālā bibliotēka 2019. gada 12. septembrī plkst. 11.00, kad tiks vērtas bibliotēkas durvis, lasītājiem piedāvās kafiju un cepumus, bet našķis būs jānopelna.
Lai tiktu pie kafijas, būs jānolasa dzejolis. Varēs lasīt gan paša sagatavotu/sameklētu vai pašsacerētu dzeju, gan arī izmantot bibliotēkas dzejas grāmatas, kuras būs sagatavojuši bibliotekāri. "Apmaiņā" pret dzeju katrs saņems kafijas krūzīti un cepumiņu. Akcija notiks lasītavā!
Dzejas dienas ir ikgadējs pasākums ar nu jau vairāk nekā 50 gadus senu vēsturi, un tās notiek septembrī – latviešu dzejnieka Raiņa dzimšanas mēnesī. Pirmā Dzejas diena notika 1965. gada 11. septembrī, kad tika atzīmēta Raiņa 100. dzimšanas diena.

Atzīmēsim vasaras noslēgumu ar skanīgām dziesmām un lustīgiem dančiem zaļumballē 28. augustā plkst. 20.00 Valmiermuižas parkā kopā ar pūtēju orķestri "Smiltne"
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 10. līdz 16. augustam Ventspilī norisināsies starptautiskie jauno pianistu meistarkursi Ventspils Piano 2026.
Ventspils TIC

Izbaudi aktīvu atpūtu Bauskas novadā – pastaigu takas, parkus, diskgolfu, velo maršrutus, laivu braucienus un citas aktivitātes dabā visos gadalaikos.
Bauskas TIC

15. augustā plkst. 18.00 VBO MC Strenču Chapter un Strenču Kultūras centrs aicina uz moto parādi. Pulcēšanās no 17.30 pie dzelzceļa stacijas
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

8. un 9. augustā Evertos satiec vairāk nekā 250 meistarus labsajūtas un garīgās izaugsmes festivālā ar lekcijām, meistarklasēm un tirdziņu.
Bauskas TIC

Izvēlies kādu no četriem velo maršrutiem Bauskas novadā un iepazīsti pilis, muižas, dabas ainavas un vietējos tūrisma objektus, minot pedāļus.
Bauskas TIC

Ziemas sezona ir atvērta! Atklāj savu brīvdienu galamērķi ar mūsu plašo viesnīcu piedāvājumu
Coral Travel Latvia

Atklāj ūdensaktivitātes Jūrmalā – SUP, kajakus, laivas, jahtas, veikbordu, niršanu, purva maršrutus un ūdenspriekus visai ģimenei.
Jūrmalas TIC

Latvijas lielākais nūjotāju saiets – Vislatvijas 17. nūjošanas un iešanas festivāls – šogad notiks 8. augustā plkst. 11.00 Ventspils Piedzīvojumu parkā.
Ventspils TIC

Gaidot Valmieras vasaras teātra festivālu, ikviens interesents no 24. jūlija līdz 5. augustam aicināts piedalīties orientēšanās spēlē pilsētvidē “TILTI”
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jūrmalas izstāžu zālēs un brīvdabas telpās skatāma plaša vasaras programma – laikmetīgā māksla, fotogrāfija, vēsture, arhitektūra un personību stāsti Jūrmalā.
Jūrmalas TIC
.jpg)
Atklāj Bauskas novadu vietējo acīm! Iedvesmojies no baušķenieku ieteikumiem par apskates vietām, kafejnīcām un īpašām pieturām.
Bauskas TIC

8.augustā plkst. 14.00 aicinām doties nesteidzīgā pastaigā gida vadībā pa Burtnieku muižas parku! Sākums plkst. 14.00 pie Burtnieku muižas parka Sudraba vārtiem
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ļaujies piedzīvojumam un atklāj Rēzekni no jauna! Vai esi gatavs lekt piedzīvojumā?
Rēzeknes pilsētas TIC

Vasara Burtniekos nav iedomājama bez Burtnieka ezera svētkiem! 8. augustā Burtnieki aicina uz dienu, kas piepildīta dažādām aktivitātēm.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Pirmdien, 10. augustā plkst. 14.00 Camphill nodibinājums “Rožkalni” aicina ciemos! Meistarklases, sarunas un degustācijas kopā ar augu pazinēju Zeltīti Kavieri.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Augustā ar jaunu sparu atgriežas iemīļotās Mājas kafejnīcu dienas. Viesi varēs izbaudīt gan sen nesajustas bērnības garšas, gan ļauties jaunu ēdienu vilinājumam
Cēsu TIC

Slutišķu gravu taka Naujenes pagastā kļuvusi vēl interesantāka apmeklētājiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

8.-15. augustā Jēkabpils aicina ikvienu uz pilsētas svētkiem "Divi krasti – viena sirds", kas nedēļas garumā pulcēs iedzīvotājus un viesus.
Jēkabpils novada TIC

No 1. jūlija līdz 28. augustam Sēļu muižā skatāma Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde “Ar kafijas lāsi”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde