motormuzejs.lv | 2019.10.15
Skolēnu rudens brīvlaikā, no 2019. gada 21. – 25. oktobrim Rīgas Motormuzejā tiks organizētas izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes bērniem un jauniešiem visas dienas garumā.
Dalībnieki varēs iejusties zinātnieku / inženieru ādā un veikt dažādus eksperimentus, piedalīties jautrās sacensībās Biķernieku rallijkrosa automodelisma trasē un iesaistīties radošās aktivitātēs. Pēc nodarbības bērni kopā ar zinošu muzeja gidu dosies iepazīt Rīgas Motormuzeja seno spēkratu pasauli. Iepazīt katra auto stāstu palīdzēs interaktīvi ekrāni, video, paplašinātā realitāte, kā arī citas iesaistošās aktivitātes. Rīgas Motormuzeja plašā un daudzpusīgā rudens brīvlaika programma sagādās izglītojošu un izklaidējošu atpūtu bērniem un jauniešiem.

Augusts LVM arborētumā Kalsnavā ir hortenziju mēnesis. Aicinām apmeklētājus ieplānot īpašus brīžus un baudīt pasākumus ar skaistiem mirkļiem.
Madonas TIC
Sadarbībā ar muzeja kafejnīcu tiks nodrošināts arī sātīgs launags. Pieteikšanās, zvanot pa tālruni +371 67025858 (darba dienās no 8.30 - 17.00).
Norises laiks:
21. – 25. oktobrī no plkst. 12.00 līdz 17.00.
Ierašanās un reģistrācija – no 11.30.
Norises formāts:
Darbošanās divās grupās (katrā līdz 20 dalībniekiem):
"Mazā" grupa – bērniem no 7 gadu vecuma.
"Lielā" grupa – bērniem no 12 gadu vecuma.
Pieteikšanās, zvanot pa tālruni +371 67025858. Plašāka informācija motormuzejs.lv
.jpg)
Atklāj Bauskas novadu vietējo acīm! Iedvesmojies no baušķenieku ieteikumiem par apskates vietām, kafejnīcām un īpašām pieturām.
Bauskas TIC

15. un 16. augustā Ropažu un Salaspils novados norisināsies Mājas kafejnīcu dienas “Pie piena upēm ķīseļa krastos”.
Salaspils novada TIC
.png)
Rēzeknes Nacionālo biedrību kultūras nams aicina uz jaunās radošās sezonas atklāšanas koncertu!
Rēzeknes pilsētas TIC

No 18. līdz 21. augustam Ventspilī norisināsies starptautiskais mūsdienu ritma un džeza mūzikas festivāls “Ventspils Groove 2026”.
Ventspils TIC

Atklāj augusta spilgtākos notikumus Bauskas novadā – no koncertiem un svētkiem līdz tirdziņiem, izstādēm un citām aktivitātēm.
Bauskas TIC

Jaunais ceļvedis ar 176 ezeriem Latvijā un Lietuvā bez maksas pieejams Bauskas novada tūrisma informācijas centros.
Bauskas TIC

Slutišķu gravu taka Naujenes pagastā kļuvusi vēl interesantāka apmeklētājiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No 1. jūlija līdz 28. augustam Sēļu muižā skatāma Vijas Meisteres mākslas darbu izstāde “Ar kafijas lāsi”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

22. augustā plkst. 17.00 Brīvības ielā 7, Vamierā, norisināsies Burkānciema mūzikas svētku koncerts “Vakarvēja melodijas”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Visas vasaras garumā Strenču pilsētvidē apskatāma mākslinieku apvienības “Orbīta” kūrēta izstāde – objekti un instalācijas, kas paslēpti pilsētvidē.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.png)
Rēzekne gatavo vasaras iespaidīgākos svētkus! Trīs dienas ar koncertiem, svētku gājienu, amatniekiem, salūtu, putu šovu un īpašiem notikumiem visai ģimenei!
Rēzeknes pilsētas TIC

Augustā ar jaunu sparu atgriežas iemīļotās Mājas kafejnīcu dienas. Viesi varēs izbaudīt gan sen nesajustas bērnības garšas, gan ļauties jaunu ēdienu vilinājumam
Cēsu TIC

21. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā dzīvās mūzikas vakars ar grupām “Nielslens Lielsliens” un “Nora Kripta”. Galdiņu rezervācija: tālr. 28664424.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklāj ūdensaktivitātes Jūrmalā – SUP, kajakus, laivas, jahtas, veikbordu, niršanu, purva maršrutus un ūdenspriekus visai ģimenei.
Jūrmalas TIC

14.augustā 19.00 “Jaunsētas” teritorijā Mika Dukura akustiskais koncerts. Darbosies kafejnīca “ES TE Cafe” un izbraukuma treileris. Ieeja: bez maksas
Alūksnes TIC

14. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā smagās mūzikas vakars ar vietējām grupām – “Hope Dies Last”, “Ilonas Maska” un “as.always”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ziemas sezona ir atvērta! Atklāj savu brīvdienu galamērķi ar mūsu plašo viesnīcu piedāvājumu
Coral Travel Latvia

Atzīmēsim vasaras noslēgumu ar skanīgām dziesmām un lustīgiem dančiem zaļumballē 28. augustā plkst. 20.00 Valmiermuižas parkā kopā ar pūtēju orķestri "Smiltne"
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

15. augustā Dzintaru mežaparkā bērnus gaidīs pasaku tēli, radošās darbnīcas, cirka priekšnesumi un “Carnival Youth” koncerts. Ieeja bez maksas.
Jūrmalas TIC

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.
Rēzeknes pilsētas TIC