Santa Bivbāne | 2019.10.09
Tūristu iecienītajā ceļvedī Lonely Planet publicēts saraksts ar 18 pilsētām, kurās visizdevīgak baudīt kultūras dzīvi. Pilsētas tika vērtētas pēc šādiem kritērijiem – baleta, operas un koncerta biļešu cena, kā arī muzeju un mākslas galeriju apskates izmaksas.
Jau otro gadu par lētāko rudens ceļojuma galamērķi tikusi nosaukta Ungārijas galvaspilsēta Budapešta. Ieejas biļete Ungārijas Nacionālajā muzejā izmaksā 5,30 eiro, bet ieeja Matiasa baznīcā – 5,96 eiro. Kopumā, lai apmeklētu nozīmīgākās kultūras vietas un notikumus, Budapeštā nāktos iztērēt 79,11 eiro.

Lieldienu laikā ģimenes ar bērniem tiek aicinātas uz pavasara piedzīvojumu Madonas pievārtē.
Madonas TIC
Iepazīsties ar 18 pilsētām un to izcenojumiem kultūras dzīves baudīšanai:
Budapešta (€ 79)
Prāga (€ 115)
Varšava (€ 118)
Stokholma (€ 179)
Maskava (€ 182)
Dublina (€ 195)
Brisele (€ 196)
Berlīne (€ 241)
Roma (€ 243)
Parīze (€ 272)
Amsterdama (€ 285)
Barselona (€ 309)
Kopenhāgena (€ 310)
Londona (€ 325)
Vīne (€ 326)
Milāna (€ 425)
Ņujorka (€ 471)
Madride (€ 485)


Traķu pilsēta kopš sendienām ir slavena ar harmonisku dažādu nacionālo un reliģisko kopienu līdzāspastāvēšanu.
Trakai TIC

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu
EUR 1015 | Estravel Latvia
.jpg)
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
_2.jpg)
Smiltenes novadā no 1. līdz 5. aprīlim ikvienam – gan lieliem, gan maziem – būs iespēja piedalīties aizraujošos svētku pasākumos
Smiltenes TIC

7 naktis // pavasaris Vidusjūras reģionā // pilna ēdināšana // no Barselonas, Savonas un Romas
EUR 534 | CRUISEcentre

Akmeņupes dabas taka izveidota Dvietes upes labā krasta pietekas – Akmeņupes ielejā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Restorāns AKUSTIKA aicina uz Kārļa Kazāka Kluso Koncertu Klusajā sestdienā, 4. aprīlī.
EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Slutišķu krauja atrodas Daugavas loku teritorijā un ir vislielākais kvartāra iežu atsegums Daugavas ielejas Latvijas daļā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Priecāsimies parūpēties par Jūsu muguras veselību, lai dārza sezonu var uzsākt bez sāpēm. Procedūras, nodarbības un fizioterapeita konsultācija - iekļauta cenā.
EUR 457 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
.jpg)
MSC kruīzu Lieldienu akcija līdz 07.04. Vairāk piedāvājumu jautājiet ceļojumu konsultantam vai meklējiet On-line platformā.
EUR 133 | CRUISEcentre
.jpg)
The only Swing Festival in Latvia, inviting you to indulge in joy and experience unusual swings along the entire festival route.
Siguldas novada TIC

Izmanto papildu brīvdienas aprīlī, maijā un jūnijā, lai uzlabotu veselību 4 dienu programmā KRC "Jaunķemeri". Piedāvājums spēkā līdz 26.06.2026.
EUR 270 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

Bebrenes muižas parks ir izcils dārzu un parku mākslas piemineklis, viens no vizuāli izteiksmīgākajiem ainavu parkiem Latvijā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Jāņi no saules rieta līdz lēktam, izbaudot zāļu burvību un uguns spēku uz zemes, gaisā un ūdenī
Siguldas novada TIC

Piedāvājums 2026. un 2027. gadam // 7 naktis // pilna laika ēdināšana // izklaide uz kuģa
EUR 1005 | Estravel Latvia

Jau 16. aprīlī, komponists Pēteris Vasks viesosies Aizputē, lai ar īpašu koncertu kopā ar saviem ciešajiem domubiedriem mūzikā svinētu jubileju.
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs