Līga Tarbuna | 2019.11.09
2019. gada 9. novembrī, plkst. 17:00 Valmieras Kultūras centrā notiks skatītāju jau iemīļotais Tautas deju ansambļa (TDA) "Gauja" koncerts "Dejai tāda dvēselīte".
Šāds deju koncerts norisināsies jau sesto gadu un, kā stāsta koncerta režisore Līga Gacka, šoreiz skatītāji ir aicināti kopā ar dejotājiem doties dejas dvēselītes meklējumos: "Šajā ceļojumā dosimies kopā ar bērnu, pasaules atklājēju, lai noskaidrotu, kāda ir dejas un tās dvēseles valoda. Ko tā stāsta? Ko tā māca?"

Vai plāno apmeklē Rundāles pili? Iegriezies mājražotāju un amatnieku tirdziņā Rundāles pils tuvumā.
Bauskas TIC
Koncertā dejas dvēselīti meklēs un deju soļos griezīsies TDA "Gatve", TDA "Diždancis", TDA "Teiksma" un TDA "Līgo", kā arī vidējās paaudzes deju kolektīvi (VPDK) "Teiksma", VPDK "Līgo", VPDK "Gatve – otrā iespēja", VPDK "Gauja" un deju kolektīvs "Gauja FIX". Kā stāsta TDA "Gauja" mākslinieciskie vadītāji Evita Kaķīte-Brasa un Artis Mellups, koncerta pirmajā daļā dejotāji izdejos "zelta fonda" repertuāru par godu mūsu valsts svētkiem, savukārt otrajā daļā, kā jau kārtīgiem dejotājiem pienākas, rībinās skatuves dēļus jestrākos deju soļos.
Šo sezonu TDA "Gauja" dejotāji uzsākuši jubilejas zīmē – maijā tiks svinēti dejām bagāti 75 gadi. "Ņemot vērā to, ka tā ir pusapaļa jubileja, esam izlēmuši jubilejas koncertu veidot no visiem esošajiem dejotājiem, izbijušajiem gaujiniekiem ļaujot atpūsties," stāsta TDA "Gauja" vadītāji, piebilstot, ka "tas ir iespaidīgs dejotāju pulks – veseli 10 sastāvi ar dažādu paaudžu dejas mīlētājiem.". Deju kolektīva mākslinieciskie vadītāji vēl atklāj, ka ir radusies ideja par netradicionālu jubilejas koncertu, bet, saglabājot noslēpumainību, vairāk detaļu neizpauž.
Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīzē". Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs.

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.
Rēzeknes pilsētas TIC
.png)
Rēzeknes pilsētas svētki 2026 – Rēzeknei 741 ir lielākais vasaras notikums Rēzeknē, Latgalē, kas pulcē iedzīvotājus un viesus no visas Latvijas.
Rēzeknes pilsētas TIC

Septiņi pakalni, četrdesmit viens “JĀ” vārds! 3 dienu bagāta programma - iepazīsties!
Rēzeknes pilsētas TIC

Daugavas muzeja brīvdabas parkā 24. jūlijā plkst. 20.00 notiks īpašs vasaras vakara koncerts ar grupu “Zāle”.
Salaspils novada TIC

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Trešdien, 15. jūlijā plkst. 21.00 Valmiermuižas parkā aicinām uz “Katram kuģim savs ceļš” dokumentālās filmas pirmizrādi un vakaru kopā ar grupu The Sound Poets
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Sestdien, 11. jūlijā plkst. 17.00 Namdaru ielā 1 tiksimies svētku atklāšanas koncertā “Dārza stāsti. No Baha līdz Satī…”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vasaras pilnbriedā, 17. un 18. jūlijā, Balvi aicina ikvienu uz Balvu novada svētkiem – divām dienām, kas piepildītas ar kultūras un izklaides notikumiem!
Balvu TIC

Jūrmalas pludmalē pieejama guļamkrēslu noma – no vienkāršiem krēsliem līdz komfortablām zonām ar saulessargiem, dvieļiem un baseinu.
Jūrmalas TIC

Mazsalacā, kultūrvietā “Stallis” (Rīgas iela 17), 15. jūlijā plkst. 22.00 būs skatāms Rūjienas TV arhīva videomateriāls par notikumiem Mazsalacā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Vai plāno apmeklē Rundāles pili? Iegriezies mājražotāju un amatnieku tirdziņā Rundāles pils tuvumā.
Bauskas TIC

No 16. līdz 19. jūlijam Mazsalacā jau 16. reizi norisināsies Ērenpreisa svētki un Mazsalacas 98. dzimšanas diena.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu brīvdienās? Palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā, kur daba, kultūra un vēsture satiekas.
Bauskas TIC

Atklāj Bauskas novadu: 10 km rādiusā ap Bausku apskatāmas Latvijas krāšņākās pilis un muižas un citi tūrisma apskates objekti.
Bauskas TIC

Ventspils zinātnes centrā "VIZIUM" atklāts jauns eksponāts "Planēta Zeme".
Ventspils TIC

Gatavojoties vienam no vasaras gardākajiem notikumiem — Mājas kafejnīcu dienām — Bauskas novads aicina iedzīvotājus un viesus iesaistīties īpašā konkursā.
Bauskas TIC

12. jūlijā plkst. 16.00 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos norisināsies Shipsea koncerts.
EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
19. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 16.00 vēsturiskā raķešu bāze Zeltiņos, Alūksnes novadā, pārvērtīsies par aizraujošu piedzīvojumu vietu visai ģimenei.
Alūksnes TIC
.jpg)
12. jūlijā, Ventspilī koncertā satiksies Taivānas kultūras krāsas, jauniešu balsis un mūzika, kas vieno cilvēkus pāri kontinentiem.
Ventspils TIC

Jūrmala aicina piknikā – pie dabas takām, Lielupes, ezeriem un jūras. Atklāj brīvi pieejamas un rezervējamas piknika vietas nesteidzīgai atpūtai.
Jūrmalas TIC