Muzejā «Rīgas Jūgendstila centrs» norisināsies bērnu rīts «Runča pasakas»

Vineta Žilinska | 2019.11.09

2019. gada 10. novembrī, plkst. 12.00 muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" aicina ģimenes ar bērniem uz Kārļa Skalbes daiļradei veltītu bērnu rīta pasākumu "Runča pasakas".

Muzeja runcis Alberts gaidīs ciemos bērnus ar vecākiem, lai kopā ar aktieriem Unu Eglīti un Mārtiņu Gaili ielūkotos K. Skalbes pasakās un  ēnu teātrī izdzīvotu stāstu par pirtnieku Ansi un vērdiņu.

Muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" 10. novembrī atzīmēs K. Skalbes 140. jubileju. Bērnu rīta pasākumā "Runča pasakas", kas notiks latviešu ziemas gaidīšanas svētkos – Mārtiņdienā –, atcerēsimies par latviskāko dēvētā pasaku meistara Kārļa Skalbes darbus.

Jaunie aktieri Una Eglīte un Mārtiņš Gailis 2019. gadā ir absolvējuši Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra aktieru kursu ar specializāciju leļļu teātra mākslā. Šobrīd abi aktieri turpina studijas Latvijas Kultūras akadēmijas teātra režijas maģistrantūrā un aizrautīgi strādā savā jomā, veidojot dažādus uzvedumus bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Viņi ir darbojušies pie tādiem režisoriem kā Elmārs Seņkovs, Indra Roga, Mihails Gruzdovs, Kārlis Krūmiņš un citi. Aktuālās izrādes – "Medības" ( rež. Elmārs Seņkovs), " Nelabā roka" (rež. Kārlis Krūmiņš).

Bērnu rīts notiks muzejā "Rīgas Jūgendstila centrs" Rīgā, Alberta ielā 12 (ieeja no Strēlnieku ielas). Uz pasākumu aicināti pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērni, kā arī viņu vecāki vai pavadošās personas. Ieeja pasākumā par maksu. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc organizatori lūdz pieteikt dalību iepriekš, zvanot pa tālruni 67181465 vai rakstot uz e-pastu: jugendstils@riga.lv.

Avots: Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība


hookusbookus - 3932
Lieliska atpūta Ventspilī!

Lieliska atpūta Ventspilī!

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā pieejamas sporta, atpūtas un atveseļošanās iespējas dažāda vecuma grupu iedzīvotājiem un sportistiem.

Ventspils TIC

Tūrisma rallija piedzīvojums Jelgavā

Tūrisma rallija piedzīvojums Jelgavā

27. septembrī norisināsies ikgadējās auto orientēšanās sacensības komandām “Tūrisma rallijs 2025”. 120 kilometru garumā varēs izzināt Jelgavu un Jelgavas novadu

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Piesakies: Autoorientēšanās Bauskas novadā

Piesakies: Autoorientēšanās Bauskas novadā

2025. gada 20. septembrī no plkst. 9.00 līdz 13.00 dodies izzinošā un jautrā autoorientēšanās braucienā pa Bauskas novadu!

Bauskas TIC

Piedāvājums skolēniem RUDENS 2025

Piedāvājums skolēniem RUDENS 2025

Meklē jauku un piedzīvojumiem bagātu vietu kur doties ekskursijā ar klasesbiedriem? Apkopots Bauskas novada tūrisma piedāvājums skolēniem šajā rudenī!

Bauskas TIC

ZIEMAS CEĻOJUMS TEPAT AIZ STŪRA!

ZIEMAS CEĻOJUMS TEPAT AIZ STŪRA!

Līz 02.OKTOBRIM izmanto papildu atlaidi pilnvērtīgai atpūtai galamērķos - ĒĢIPTE, APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI un TENERIFE🌴✈️

Coral Travel Latvia

Ideāla vieta Jūsu konferencei

Ideāla vieta Jūsu konferencei

Ērta atrašanās vieta starp centru un lidostu. Pasākumiem no 1000 € – 10% atlaide. Kafijas pauzes un ēdināšana. Piedāvājums līdz 30.04.2026.

EUR 100 | Rixwell Elefant Hotel

KUUP Meistarklase: Kafijas ceļojums garšās

KUUP Meistarklase: Kafijas ceļojums garšās

Ienirsti kafijas pasaulē KUUP meistarklasē Rēzeknē – izgaršo, uzzini un piedzīvo kafijas ceļu no pupiņas līdz tasītei.

Rēzeknes pilsētas TIC

Zinātnes šovs “Pirms pelniem”

Zinātnes šovs “Pirms pelniem”

Ar pārsteidzošiem eksperimentiem parādīsim uguns spēku, skaistumu un noslēpumus – zinātnes valodā, bet jautrā un saprotamā veidā! Apciemo VIZIUM.

Ventspils TIC

No dzejas līdz dejām – Tukuma novada

No dzejas līdz dejām – Tukuma novada

Rudens Tukuma novadā atnāk ne tikai ar nu jau dažām krāsainām lapām, bet arī ar bagātīgu kultūras, mūzikas un garšu programmu.

Tukuma TIC

Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem!

Izpēti Rēzekni ar jauniem audiogidiem!

Izmanto QR kodus un atklāj pilsētas vēsturi audio formātā, 4 valodās!

Rēzeknes pilsētas TIC

"Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2025"

Šogad pasākums "Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2025" norisināsies Mežotnes pilī!

Bauskas TIC

Vērienīgie ērģeļmūzikas svētki Rēzeknē

Vērienīgie ērģeļmūzikas svētki Rēzeknē

Latgales vēstniecība GORS ielūdz uz 10. Starptautiskā ērģeļmūzikas festivāla “ORGANismi” notikumiem (10.–17. okt.)

Rēzeknes pilsētas TIC

Tirdziņi un gadatirgi Tukuma novadā

Tirdziņi un gadatirgi Tukuma novadā

Klāt rudens un dažādos pasākumos, ciemos un pilsētās arī tirdziņi un gadatirgi. Sekojam līdzi informācijai un dodaties baudīt šos brīniškīgos pasākumus!

Tukuma TIC

Bauskas Velo Rudens 2025

Bauskas Velo Rudens 2025

Pavadi dienu sportiski draudzīgā gaisotnē kopā ar draugiem, radiem, paziņām, kolēģiem un citiem riteņbraukšanas entuziastiem!

Bauskas TIC

Bērnu rīts Šlokenbekas muižā

Bērnu rīts Šlokenbekas muižā

Šlokenbekas muiža aicina uz aizraujošu un izglītojošu bērnu rītu, kur sēņu sacensībās tiks noskaidrota meža karaliene!

Tukuma TIC

PLĀNO VASARAS BRĪVDIENAS JAU ŠODIEN!

PLĀNO VASARAS BRĪVDIENAS JAU ŠODIEN!

Ietaupi līdz pat 100EUR nākamajam ceļojumam! Izbaudi saulainās brīvdienas kādā no mūsu īpaši atlasītajām VASARAS KOLEKCIJAS viesnīcām! ☀️

Coral Travel Latvia

Konferenču telpas Jūsu pasākumam

Konferenču telpas Jūsu pasākumam

Plaša telpu izvēle un bezmaksas stāvvieta. 10% atlaide pasākumiem no 1000 €. Pieejamas kafijas pauzes un ēdināšana. Piedāvājums spēkā līdz 30.04.2026.

Rija VEF Hotel

Digitālo risinājumu atklāšanas pasākums

Digitālo risinājumu atklāšanas pasākums

Pasākuma programma ir plaša, sākot no plkst. 9.00 rītā līdz pat pēcpusdienai plkst. 16.00.

Bauskas TIC

Kopā ar klasi uz Ventspili!

Kopā ar klasi uz Ventspili!

Olimpiskā centra “Ventspils” atpūtas objektos - Piedzīvojumu parkā, Ūdens piedzīvojumu parkā, Ledus hallē un viesnīcā tiek piedāvātas īpašas atlaides skolēniem

Ventspils TIC

Rehabilitācijas spēks

Rehabilitācijas spēks

Ar procedūrām un nodarbībām piepildītas 10 dienas, lai izjustu rehabilitācijas pozitīvo ietekmi uz pašsajūtu. Priecāsimies parūpēties par Jūsu veselību!

EUR 623 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -