Santa Bivbāne | 2019.11.08
Ķīnas pilsētā Čangdu no 2019. gada 4. līdz 8. novembrim norisinājās Pasaules kokteiļu čempionāts, kurā uzvaras laurus plūcis Latvijas pārstāvis - Balzambārs bārmenis Andris Reizenbergs.
Pasaules kokteiļu čempionāts ir ikgadējs pasākums, kurā piedalās labākie bārmeņi no 62 pasaules valstīm.

Būs iespēja redzēt izbagarēto Aiviekstes posmu vairāk nekā 4 km garumā, purvainas un pārmitras ainavas, kā arī dolomīta atsegumus.
Madonas TIC
Lai saņemtu ceļazīmi uz šo prestižo pasākumu, bārmeņiem bija jāpiedalās Latvijas kokteiļu čempionātā, kas norisinājās 2019. gada marta beigās. Čempionāta laikā tika noskaidrots Latvijas labākais bārmenis kā klasiskajā, tā arī flair kategorijā. Flair disciplīna bija arī starptauskā "Baltic Flair cup 2019" viens no posmiem, kurā piedalījās flair bārmeņi no Igaunijas, Latvijas, Zviedrijas un Somijas.
Andrim Reizenbergam ir 18 gadu pieredze bārmeņa darbā un šis neatlaidīgais un mērķtiecīgais bārmeņa darbs tagad novērtēts arī pasaules mērogā! Apsveicam!


4. maijā plkst. 12.00–16.00 Rencēnos, Valmieras ielā 12 “UzKūko” Brīvdienu bufete. Kūkas, makarūni līdzņemšanai. Norēķini skaidrā naudā un ar karti.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Latvijas–Lietuvas pierobežā norisināsies tūrisma apceļošanas akcija “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”. Iesniedzot akcijas brošūru, būs iespēja pretendēt uz balvām.
Bauskas TIC

Nesteidzīga un izzinoša pastaiga Abavas senielejā vedīs cauri gleznainām ainavām, ļaujot iepazīt dabas daudzveidību mierīgā tempā.
Tukuma TIC

29. aprīlī, plkst. 19.00 koncertzālē “Latvija” izskanēs sitaminstrumentu festivāla “Percussion Sound Ventspils” koncerts “Turcijas impresijas un Stīvs Reihs”
Ventspils TIC
.jpg)
Iepazīsti Ventspili vienas dienas laikā! Esam sagatavojuši idejas – TOP 7 lietas, ko darīt Ventspilī.
Ventspils TIC

2026. gada 2. maijā plkst. 9.00 notiks sacensības jāšanas sportā “VALMIERMUIŽAS PAVASARIS 2026”. Zirglietu andelēšanās, radošās darbnīcas un izjādes.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jau no 1. maija sezonu uzsāk Ventspils piedzīvojuma parks. Jautrības visai ģimenei garantēta. Gaisīsim ciemos!
Ventspils TIC

No 29. marta līdz 8. maijam Burtnieku Kultūras centrā būs skatāma izstāde “Valmieras novada brunči”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!
Rēzeknes pilsētas TIC

Hiti, atmiņas un pārsteigumi – kāpēc šo koncertu nedrīkst palaist garām?
Rēzeknes pilsētas TIC

9. maijā Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad īpašs jaunums – Tūrisma informācijas tirgus!
Ventspils TIC

Piesakies auto orientēšanās sacensībām “Prieka tūre 2026” 16. maijā Balvu novadā (sieviešu vai ģimeņu komandās)!
Balvu TIC

2026. gadā Jūrmala aicina izstaigāt vietas, kur nozīmīgas gadskārtas atklāj kūrorta, arhitektūras un sabiedriskās dzīves stāstu.
Jūrmalas TIC

Aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei vedīs caur vīna garšām un stāstiem kopā ar vīnzini Solvitu Meļņikovu.
Tukuma TIC

Ventspils Jaunrades nama Planetārijā un Observatorijā vēro Sauli un skaties aizraujošas filmas uz 360 grādu ekrāna. Piedzīvojums visai ģimenei!
Ventspils TIC

Viena no skaistākajām Latvijas mazupītēm – Rīva aicina uz pavasara pārgājienu! Kopējais takas garums ir 8 km (aptuvenu 2, 5 h vienā virzienā).
Ventspils TIC

No 20. līdz 22. maijam Ventspilī norisināsies Kurzemes biznesa forums, kas šogad veltīts IT nozares izaicinājumiem mākslīgā intelekta laikmetā.
Ventspils TIC

L4. maijā plkst. 13.00 kultūras namā “Rīgava” Mūzikas un mākslas dārzā norisināsies Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienas pasākums.
Salaspils novada TIC