Apskati nominētās Latgales tūrisma pērles

Apskati nominētās Latgales tūr

Foto: svilpaunieki.lv

Šodien, 2019. gada 8. novembrī, Krāslavas pils kompleksa staļļos norisināsies Latgales reģiona Tūrisma Gada balvas 2019 pasniegšana dažādās nominācijās. Šogad gada balva tiks pasniegta jau piekto reizi.

Iepazīsti nominētos Latgales tūrisma objektus arī Tu!

Kategorija – LABĀKĀ TŪRISTU MĪTNE PILSĒTĀ

 • HomeLike Hotel **** (Daugavpils). Četru zvaigžņu viesnīca Daugavpils centrā, booking.com vērtējums – 8,4.

 • Viesnīca "Biplan Hotel" *** (Daugavpils). Trīs zvaigžņu viesnīca piecu minūšu attālumā no Daugavpils centra, booking.com vērtējums – 8,7.

 • Apartamenti "VIN service" (Rēzekne). Deviņi apartamenti dažādās Rēzeknes vietās, vidējais vērtējums booking.com – 9.

 • Viesu māja "Dvinska" (Daugavpils). Viesu nams "Dvinska" atrodas Daugavpils centrā, booking.com vērtējums – 9,3.

 • Viesnīca "Lucia" (Ludza). Viesnīca atrodas Ludzas centrā, booking.com vērtējums – 9,3.

Kategorija - LABĀKĀ TŪRISTU MĪTNE LAUKOS

 • Baldas ūdensdzirnavas (Rēzeknes novadā). Viesu nams "Baldas ūdensdzirnavas" atrodas 18. gadsimtā būvētā atjaunotā dzirnavu ēkā ļoti skaistā gleznainā vietā Baldas upes krastā. Booking.com vērtējums – 9,8.

 • Viesu māja "Rudzupuķes" (Daugavpils novads). Viesu māja "Rudzupuķes" atrodas senajā un kultūrvēstures tradīcijām bagātajā Latgalē, gleznainās Augšzemes augstienes centrā - Sventē, netālu no dabas parka "Svente". Booking.com vērtējums – 8,6.

 • Viesu māja Svilpaunieki (Rēzeknes novads). Svilpaunieki ir divu stāvu apartamentu tipa viesu nams ar astoņiem dažādiem numuriņiem, atrodas blakus Lūznavas muižas Rēzeknes novadā. Booking.com vērtējums – 9,5.

 • Atpūtas komplekss "Dzerkaļi" (Ludzas novads). Piedāvā 15 dažādas ietilpības labiekārtotus namiņus, ir pieejama kvalitatīvi iekārtota stāvvieta auto kemperiem. Booking.com vērtējums – 9,1.

 • Elernes muiža (Daugavpils novads). Viesu māja ir renovēta ēka, kura uzcelta 1855. gadā. Atrodas dabas parka "Daugavas loki" teritorijā. Booking.com vērtējums – 9,7.

 • Atpūtas komplekss "Sventes Rasa" (Daugavpils novads). "Sventes Rasa" atrodas gleznainā vietā Latvijas dienvidaustrumos, pašas Augšzemes augstienes vidienē, Sventes ezera krastā. Booking.com vērtējums – 9,1.

 • Silene Resort&SPA (Daugavpils novads). Silene Resort & Spa ir miera osta, kur viesiem tiek piedāvāti ērti septiņi numuri luksa villās, grezns dabas spa, divi restorāni, grila un lobija bārs, pludmale. Booking.com vērtējums – 9,0.

 • Zirgu sēta "Klajumi" (Krāslavas novads). Zirgu sētā "Klajumi" atpūtniekus sagaida 13 zirgi, ar  prātīgu un prognozējamu raksturu, piemēroti arī jātniekiem bez pieredzes. Zirgu sēta atrodas 9 km no Krāslavas. Booking.com vērtējums – 9,2.

 • Motelis "Pie Kaupra" (Viļānu novads). Nupat pēc īstenota LEADER projekta piedzīvojis vērienīgas pārmaiņas un drīzumā atkal vērs savas durvis visiem ceļiniekiem.

Kategorija - LABĀKAIS JAUNAIS TŪRISMA OBJEKTS

 • Moto & Metal NESTER CUSTOM mākslas galerija Preiļos. Mākslas galerija, kurā atrodas prasmīgi izvietotas izstāžu zāles ar motocikliem, kas būvēti pēc pasūtījuma un metāla mākslas priekšmeti skulptūru veidā. Vienīgais šāda veida objekts Latgalē.

 • LOST IN LATGALE – kajaku tūres Krāslavas novadā. Jauns, nebijis produkts Latvijas tirgū – vadīts videi draudzīgs laivu pārgājienu ar informatīvu saturu un izzinošām aktivitātēm, kas atšķirīgus, klientam interesantus un savu reģionu popularizējošus. Vienīgais šāda veida piedāvājums Latgalē.

 • Obelisk Farm – kaņepju ferma (Viļānu novads). Saimniecībā "Obelisk Farm" nodarbojas ar sējas kaņepju audzēšanu. Pastāvīgi tiek rīkoti dažādi pasākumi un meistarklases, ir izveidots kaņepju muzejs. Vienīgais šāda veida objekts Latgalē.

 • Rančo "Ozolmājas" – kontaktzoo (Balvu novads). Vieta  Ziemeļlatgalē, kur visai ģimenei ir iespēja iepazīties ar Rančo dažādajiem iemītniekiem, pabarot, apčubināt, pakasīt aiz austiņas vai deguntiņa un kādu varbūt arī paņemt klēpī!

 • Latgolys šmakovkys dadzynuotova (Kārsavas novads). Stiprais dzēriens no dabīgām izejvielām, kas iegūtas, ievērojot ilgtspējīgas lauksaimniecības principus. Ekskursijas, aizraujošs stāstījums un produkcijas degustācija.

 • Šmakovkas laboratorija Silene Resort &SPA (Daugavpils novads). Šmakovkas Laboratorija Silenē ir mūsdienīgs un stilīgs objekts ar klasiskajām un ilggadējām šī dzēriena ražošanas tradīcijām.

 • Fresh Terase/ Igors Nikitins. 2019. gadā atvērusies lounge tipa terase ir atpūtas vieta ar gardiem dzērieniem un ēdieniem un lieliskiem pasākumiem, kas ātri iekarojusi rēzekniešu un pilsētas viesu sirdis.

 • Mākslas galerija "Baltais zirgs" (Daugavpils). Mākslas galerijā "Baltais zirgs" var apskatīt Daugavpils gleznotāju, tēlnieku, tekstilmākslinieku un keramikas meistaru darbus, eksponātus var arī iegādāties.

 • Viesu māja "Fortūna", Deniss Lecks (Lauceses pagasts, Daugavpils novads). Viesu māja atrodas 5 minūšu braucienā no Daugavpils centra, booking.com vērtējums 7,9.

 • Medicīnas izstāde ar kontracepcijas ekspozīciju (Daugavpils). Kopējā 250 m2 platībā ir izvietoti ar medicīnu saistīti priekšmeti, dokumenti, fotogrāfijas, vēsta par to, kā ārstēja cilvēkus pagājušajā gadsimtā un agrāk.

 • Rekovas Dzirnavas (Viļakas novads). Unikāla vieta pašā austrumu pierobežā, kur ikvienam ir iespēja nobaudīt vietējo Latgales produktu garšu, dažādā izpildījumā.

 • Kempings "Uz salas" (Dagdas novads). Uz salas ir labiekārtota glempinga vieta uz salas Dagdas ezerā, Latgalē. Ideāls variants, kā būt tuvāk dabai, bet ar visu nepieciešamo komfortu.

Kategorija - INOVATĪVĀKAIS TŪRISMA PRODUKTS LATGALĒ   

 • Moto & Metal NESTER CUSTOM mākslas galerija Preiļos. Unikāla mākslas galerija ne vien Latgales, bet arī Latvijas mērogā.

 • Viesu nams "Stikāni" un Dabas tūres putnu vērošanas ekskursijas Rēzeknes novadā. Pilnībā nokomplektēts nišas tūrisma – putnu un citas dzīvās dabas vērošanas entuziastiem.

 • Gunāra Igauņa senlaiku mūzikas instrumentu muzejs un šmakoukas muzejs Rēzeknes novadā. Viens no ekskluzīvākiem un populārākajiem muzejiem ar tik specifisku izklaides piedāvājumu.

 • Baltais Vakars Silene Resort&SPA (Daugavpils novads). Galvenais kūrorta koncertlaukums uz vienu vakaru pārtop elegantā viesu hallē ar uzklātiem vakariņu galdiem svaigā gaisā un tas viss tikai baltā krāsā.

 • Oskars Maculevičs / KUUP kafijas grauzdētava (Rēzeknes novads). Vienīgā speciality kafijas grauzdētava Latgalē. Izcila garda kafija un aizraujošas ekskursijas.

 • Veselības veicināšanas un izglītošanas biedrība (Daugavpils)/ Medicīnas izstāde ar kontracepcijas ekspozīciju (Daugavpils). Ekspozīcijas mērķis ir parādīt apmeklētājiem, kāda medicīna bija agrāk, kā mainījies aprīkojums, instrumenti utt. Īpašs uzsvars likts uz kontracepciju, un te mērķis ir pievērst jauniešu uzmanību.

 • Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs (Daugavpils). Te piedāvā izpētīt daudzas 21. gadsimta tehnoloģija un tā ir lieliska vieta atpūtai, mācībām un izklaidei draugu un ģimenes lokā.

 • Millions Star Hotel (Viļakas novads). Pašiem sava miljons zvaigžņu viesnīca, vienīgais šāda veida piedāvājums Latgalē.

LOLITAS KOZLOVSKAS IZCILĪBAS BALVA TŪRISMĀ

Zemnieku saimniecība Kotini (Viļakas novads)

Kā saimniecība z/s Kotiņi darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, pamatnodarbošanās ir graudkopība, bet tūrisma nozarei pievērsušies salīdzinoši nesen, Un šis gads bija īpaši ražīgs, Tūrisma pieaugums vairāk nekā par pusi no 1600 apmeklētājiem 2018 gadā līdz 3500 apmeklētājiem 2019. gadā. Šogad piedalījušies dažādos pasākumos, izstādēs, gadatirgos, kā arī pie sevis rīkojuši Lauku dienu pasākumu tā popularizējot Latgales reģionu - veiksmīgi startējuši pasākumā Novada garša Krāslavā un noslēguma pasākumā Hanzas peronā, piedalījušies Marienhauzenas ģimeņu festivālā,  Šmakaukas festivālu, Vegānu festivālā Rīgā, Riga Food, kā arī citi pasākumi. Atvēruši interneta veikalu, kā arī veiksmīgi sevi popularizē Facebook un Instagram - parādot sevi kā labu piemēru digitalizācijas laikmetā. Veiksmīgi veido dažādas sadarbības ar citiem uzņēmējiem! Vienmēr atsaucīgi uzņem tūristu grupas, viesmīlīga uzņemšana un aizraujošs stāstījums par saimniecību, kā paši par sevi saka stand-up 1 stundas garumā.

Latgales Vēstniecība GORS

Latgales vēstniecība GORS ir sevi pierādījusi ne vien kā koncertzāli, bet kā spēcīgu kultūrtūrisma objektu reģionā. Augsta atbildības sajūta par darbu, izcila klientu apkalpošanas kvalitāte, pasākumu programmas dažādība - tas viss piesaista tūristus ne vien no Latgales, bet arī no pārējās Latvijas un ārvalstīm. Gors ir sevi pierādījis kā Latgales vārda un vērtību nesējs visas Latvijas kontekstā.

Avots: Baltictravelnews.com

КОМПЛЕКС ВИШКСКАЯ ЭСТРАДА И СТАДИОН

КОМПЛЕКС ВИШКСКАЯ ЭСТРАДА И СТАДИОН

Возможности: тренировки, турниры, корпоративные мероприятия, спортивные соревнования и праздники, концерты и балы, фестивали, выставки.

TAKA

Autobusu noma - SETRA S 416 (50 sēdvietas)

Autobusu noma - SETRA S 416 (50 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām autobusu ar 50 sēdvietām. Organizējam pasažieru pārvadāšanu Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs. Nodrošinām transfērus svinībām, kāzām...

AP SAULI

Korporatīvajiem un sporta pasākumiem

Korporatīvajiem un sporta pasākumiem

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Autobusu noma - SETRA S 415 (46 sēdvietas)

Autobusu noma - SETRA S 415 (46 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām autobusu ar 49 sēdvietām. Organizējam pasažieru pārvadāšanu Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs. Nodrošinām transfērus svinībām, kāzām...

AP SAULI

Koncertuzvedums

Koncertuzvedums "Svētki kora pilī"

28. decembrī plkst. 12:00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies muzikāls koncertuzvedums pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem "Svētki kora pilī".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Autobusu noma - NEOPLAN N516(49 sēdvietas)

Autobusu noma - NEOPLAN N516(49 sēdvietas)

Lielām grupām iesakām autobusu ar 49 sēdvietām. Organizējam pasažieru pārvadāšanu Rīgā, Latvijā, Baltijas valstīs. Nodrošinām transfērus svinībām, kāzām...

AP SAULI

Autobusu noma - MB SPRINTER (19 sēdvietas)

Autobusu noma - MB SPRINTER (19 sēdvietas)

Vai esi paguvis ieplānot autobusa tūri kopā ar kolēģiem vai radu pulku? Piedāvājam mazu, bet ļoti ietilpīgu un ērtu autobusu ar 19 sēdvietām!

AP SAULI

 Autofotoorientēšanās brauciens

Autofotoorientēšanās brauciens

23. novembrī norisināsies Lielais Autoorientēšanās brauciens "Valmiera 2019".

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Autobusu noma - MB 1317 (33 sēdvietas)

Autobusu noma - MB 1317 (33 sēdvietas)

Neliels autobuss ar lielu dvēseli un ievērojamu komfortu. Lieliski piemērots vidēja lieluma grupām gan tuviem, gan tāliem galamērķiem.

AP SAULI

SNOB rudens ēdienkarte

SNOB rudens ēdienkarte

Rudens kā rudens, tomēr ar jaunām garšām un smaržām SNOB rudens ēdienkartē. No Latvijas meža sēņu buljona zupas līdz makreles filejai.

EUR 25 | Grand Poet Hotel by Semarah

Komplekss pasākumu organizēšanai

Komplekss pasākumu organizēšanai

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Višķu estrāde un stadions

Višķu estrāde un stadions

Lieliska vieta dažādu sporta un korporatīvo pasākumu, nometņu, treniņu, koncertu, festivālu, baļļu, svētku un citu pasākumu organizēšanai.

TAKA

Autobusu noma - MB 1223 (23 sēdvietas)

Autobusu noma - MB 1223 (23 sēdvietas)

Vai esi paguvis ieplānot autobusa tūri kopā ar kolēģiem vai radu pulku? Piedāvājam mazu, bet ļoti ietilpīgu un ērtu autobusu ar 23 sēdvietām!

AP SAULI

Autobusu noma - MB 1223 (26 sēdvietas)

Autobusu noma - MB 1223 (26 sēdvietas)

Vai esi paguvis ieplānot autobusa tūri kopā ar kolēģiem vai radu pulku? Piedāvājam mazu, bet ļoti ietilpīgu un ērtu autobusu ar 23 sēdvietām!

AP SAULI

Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

Ceļotāju stāstu vakars Valmierā

27. novembrī plkst. 18:30 Valmieras Tūrisma informācijas centrā norisināsies Ceļotāju stāstu vakaras par Agneses Kalniņas pārgājienu Izraēlā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Raiņa māja Berķenelē

Raiņa māja Berķenelē

Pusmuižā iespējams apskatīt Rainim veltītas ekspozīcijas, dažādas mākslas izstādes, pasūtīt ekskursijas, piedalīties radošajās darbnīcas, rīkot seminārus.

TAKA

Lidosta Rīga. Šodien ielido

Lidosta Rīga. Šodien ielido

Rīgas Starptautiskā lidosta. Šodien ielido.

Astra Tūre Daugavpils

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita

Minizoo JuRita šogad ir iegādājies daudz jaunu dzīvnieku, kuru skaits jau pārsniedz 100, un kur iespējams tos barot, glaudīt un tie atrodas brīvi aplokos.

TAKA

Egles Villa Silene Resort & SPA

Egles Villa Silene Resort & SPA

Piedāvā nakšņošanu labiekārtos numuriņos, kā arī nobaudīt itāļu garšas tradīciju piesātinātus ēdienus, kas gatavoti tikai no augstas kvalitātes produktiem.

TAKA

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Ģimenes atpūta Jūrmalā

Atpūta ģimenei: izmitināšana, brokastis, Wellness centra un Kids Club apmeklējums, vakariņas

EUR 107 | Lielupe by SemaraH Hotels

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv