Jānis Pēteris Bērziņš | 2025.12.03
PlayStation (saīsināta kā PS, kā arī PS1 pēc PlayStation 2 izdošanas) ir piektās paaudzes spēļu konsole, kuru izveidoja Sony.
Tā ir pirmā no PlayStation spēļu konsoļu sērijas. Tā nāca klajā 1994. gada 3. decembrī Japānā, 1995. gada 9. septembrī Ziemeļamerikā, 1995. gada 29. septembrī Eiropā un 1995. gada novembrī Austrālijā. Pārdotākā PlayStation spēle ir Gran Turismo. Pēdējā PS1 spēle bija FIFA Football 2005. PlayStation bija Sony atbalstīta spēļu konsole līdz 2006. gada 23. martam, nepilnu gadu pirms tam, kad nāca klajā PlayStation 3.

.jpg)
An annual summer tradition in the garden of Sigulda New Castle - enjoy a Sunday morning breakfast in July accompanied by exquisite music
Siguldas novada TIC

Kempings “Krasti” atrodas pie Slutišķiem, dabas parkā Daugavas loki, ļoti skaistā vietā Daugavas krastā Daugavsargu lokā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, viss iekļauts ēdināšanas programma
EUR 665 | Estravel Latvia

Īpaši piedāvājumi - no Spa viesnīcas, līdz romantiskiem kruīziem un medusmēneša galamērķiem
EUR 95 | Estravel Latvia

23. maijā Kultūrtelpa "Akustika" ielūdz uz pianista Andreja Osokina jaunāko koncertprogrammu.
EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde
.jpg)
Sūti savus vasaras mirkļus Jūrmalā un kļūsti par daļu no Kūrorta svētku vizuālā stāsta – redzi savus kadrus uz lielajiem ekrāniem Majoru pludmalē!
Jūrmalas TIC

Pavasaris ir īstais laiks koku un krūmu kopšanai! Aicinām uz LVM arborētuma speciālistu vadītu izzinošu ekskursiju.
Madonas TIC

19. aprīlī aizvadīts pārgājiens "Raunas baltais miers un zaļais siers", kas pulcēja vairāk kā 270 dalībniekus.
Smiltenes TIC

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā // no 02.05. - 17.10. // Pēdējās vietas ceļojumiem Maijā
EUR 885 | Estravel Latvia

Brīvdienu mājas vai villas noma // 2 dienu ieejas maksa atrakciju parkā // atpūta pie jūras brīvdienu ciematiņā // no 4 naktīm
EUR 155 | Estravel Latvia