Gaiziņā notiks kalnā braukšanas sacensības «Auto Traks 2020»

gaizins.lv | 2020.02.15

Gaiziņkalna un apkārtnes iedzīvotājiem ziemas prieki nav iedomājami bez tradicionālā pasākuma "Auto Traks 2020" un 2020. gada braukšanas svētki norisināsies 15. februārī. Pasākumā notiks cīņa starp motoriem un "Gaiziņa" stāvāko slēpošanas trasi "Golgātu".

Pasākums "Auto Traks 2020" šogad norisināsies jau 10. reizi.

AUTO TRAKS '' ir sacensība slēgtā trasē, kas notiek saskaņā ar LAF nacionālā kodeksa vispārīgo daļu, LAF SAK reglamentējošiem dokumentiem un šo sacensību nolikumu.

Visu disciplīnu reģistrētie dalībnieki, tiek aicināti izpušķot un izgreznot savus rumakus pēc savām fantāzijas iespējām ar visu, kas ir iespējams un sasniedzams. Dresskods - Valentīndiena. Amori, bultas, sirsniņas ... sievas mātes, labās raganas un smaidiņi ... Varbūt mīlestība pret savu auto? Bez kritikas iespējām...        Turklāt - uz apbalvošanu tiks aicināti ne trīs, bet arī ceturtais, katras disciplīnas skaistākais, dullākais, spožākais. Iespēja izpausties ikkatram dalībniekam.

Disciplīnas:      

  • vieglās automašīnas bez pilnpiedziņas / RWD,FWD/

  • krosa motocikli (var būt riepas ar ielas radzēm)

  • kvadracikli ( tiek dalīti divās kategorijās)

  • hibrīdi ( inženiertehniskie sasniegumi dzīvē)

  • vieglās automašīnas ar pilnpiedziņu / 4x4/

  • džipu klases automašīnas

  • vieglās automašīnas ar pilnpiedziņu /4x4/

Pasākumu vadīs vislabākā Gaiziņa komanda kopsolī ar sporta veikala ''FANS'' aktīvistiem un EHR radiošova Party Service balsi  un autosportistu vienā personā [EX] da Bass. Otrā balss - Renārs Mastiņš.

Oficiālais afterarty norisināsies Madonas klubā BARBADOS kopā ar (EX) DA BASS, Alvis Still un VJ Kosmoss! Sākums 23.00. Ar "AUTO TRAKS 2020" aprocēm afterparty varēs apmeklēt lētāk.

Skatītājiem: vienreizēja iespēja būt klāt cīņā starp motoriem un kalnu, azartu un cīņas sparu. Kafejnīca, pikniks un mobilā āras virtuve - viss atrodams turpat. Komfortam un siltumam būs sagatavoti pārnēsājamie ugunskuri un malciņa. Plkst 22.00 norisināsies Lielā uguņošana.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja uz pasākumu bez maksas. Iekasētie līdzekļi, kā ziedojums trases sakopšanai un Gaiziņa infrastruktūras pilnveidošanai.

Automašīnu novietošanai paredzēti speciāli izveidoti stāvlaukumi un koplietošanas ceļa viena puse vadoties no uzstādītajām celazīmēm. Lūgums visiem automašīnu vadītājiem ievērot uzstādītās ceļazīmes un neskaidrību gadījumos jautāt padomu apkalpojošam personālam vai Ceļu Policijas  ekipāžu darbiniekiem.

Avots: gaizins.lv



Muzeju nakts Mazsalacas muzejā

Muzeju nakts Mazsalacas muzejā

Muzeju nakts pasākumi 23. maijā Mazsalacas muzejā no plkst. 18.00 līdz pat pusnaktij.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kandavas svētki

Kandavas svētki "Kandavā kā karuselī"

Kandavas pilsētas svētki aicinās iekāpt krāsainā notikumu karuselī, kur prieks, kustība un svētku noskaņa savīsies vienā virpulī.

Tukuma TIC

 “Vietējais iesaka” iepazīsti Bausku

“Vietējais iesaka” iepazīsti Bausku

Iepazīsti Bauskas novadu caur to cilvēku pieredzi, kuri šo vietu sauc par savām mājām!

Bauskas TIC

 “Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks””

“Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks””

Vides objekts “Dzenskrūve “Cilvēciskais spēks”” – pēc ziemas tehniskās pauzes maijā ir atsācis savu rotējošo darbību.

Ventspils TIC

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.

Rēzeknes pilsētas TIC

Iepazīsti jauno Xiaomi 17 sēriju

Iepazīsti jauno Xiaomi 17 sēriju

Xiaomi 17 un Xiaomi 17 Ultra - elegants dizains un premium līmeņa tehnoloģijas ikdienai un biznesam.

Zauers.lv

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.

Jūrmalas TIC

"Engure. Osta. Stīgu kvartets"

Kamermūzikas koncerts Engures ostas elingā piedāvās unikālu pieredzi, kur klasiskā mūzika sastapsies ar neierastu vidi. Telpā, kur parasti mājo laivas.

Tukuma TIC

UKRAINAS VIŠIVANKAS SVĒTKI RĒZEKNĒ

UKRAINAS VIŠIVANKAS SVĒTKI RĒZEKNĒ

“22.–24. maijā Rēzeknē – ukraiņu amatnieki, radošas meistarklases, koncerti un ģimenes prieks!”

Rēzeknes pilsētas TIC

Muzeju nakts Strenču slimnīcā

Muzeju nakts Strenču slimnīcā

23. maijā no 18.00 līdz 21.00 Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca Starptautiskās muzeju dienas ietvaros aicina apmeklētājus uz pasākumu “Stabilitātes ritms"

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Muzeju nakts Jūrmalā

Muzeju nakts Jūrmalā

23. maijā Muzeju nakts Jūrmalā aicina uz izstādēm, koncertiem, radošām darbnīcām, ekskursijām un aktivitātēm visai ģimenei dažādās pilsētas vietās.

Jūrmalas TIC

Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.

Salaspils novada TIC

Ventspilī dzirkstīs strūklakas

Ventspilī dzirkstīs strūklakas

Lai pilsētas ikdienas ritmu papildinātu ar dzirkstoša un plūstoša ūdens skaņām, pakāpeniski tiek iedarbinātas Ventspils strūklakas.

Ventspils TIC

Apmeklē Rundāles reisā no Rīgas

Apmeklē Rundāles reisā no Rīgas

No 1. maija līdz 30. septembrim ir pieejami tiešie sabiedriskā transporta reisi maršrutā Rīga – Rundāles pils – Rīga.

Bauskas TIC

Ķemeros sākas sezona – atveras ūdenstornis

Ķemeros sākas sezona – atveras ūdenstornis

Ķemeros sākas sezona – atveras ūdenstornis ar skatu laukumiem un atjaunots mežaparks ar 1,2 km taku, kas savieno vēsturisko kūrorta parku ar dabas teritoriju.

Jūrmalas TIC

Virvju trases kokos

Virvju trases kokos

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!

Ventspils TIC

Apskatāms Iecavas muižas pils makets

Apskatāms Iecavas muižas pils makets

Makets ļauj iztēloties, kā pils savulaik izskatījās: tās apjomu, formas un arhitektūras detaļas.

Bauskas TIC

GARDĒŽIEM | Brančs ar Mārtiņu Zelmeni

GARDĒŽIEM | Brančs ar Mārtiņu Zelmeni

Maija garšas brančs aicinās baudīt izsmalcinātu un pavasarīgu kulināro pieredzi kopā ar šefpavāru Mārtiņu Zelmeni.

Tukuma TIC

Tava īstā brīvdienu izvēle!

Tava īstā brīvdienu izvēle!

Ģimeniskas brīvdienas Coral Grupas viesnīcās ⭐

Coral Travel Latvia

Regnum piedāvājums ģimenēm - 2+2

Regnum piedāvājums ģimenēm - 2+2

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!

Coral Travel Latvia

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -