Valmierā aicina uz Pašdarbnieku svētkiem «Lecam pa vecam»

Līga Tarbuna | 2020.02.08

Jau 54. reizi visi Valmieras Kultūras centra pašdarbības kolektīvu dalībnieki un vadītāji aicina vienoties lustīgos Pašdarbnieku svētkos "Lecam pa vecam" 8. februārī plkst. 18.00 Valmieras Kultūras centrā.

"Šī gada koncerta programma veidota 80. gadu tematikā," pastāstīja Valmieras Kultūras centra kultūras darba organizatore Gita Krūkle. "Ar sirsnību un jaukā noskaņā pakavēsimies to gadu horeogrāfijās, teātra izrāžu melodijās, "Mikrofona" aptauju dziesmās. Tāpat piedāvāsim paciemoties "saldajos astoņdesmitajos" jeb tālaika aizrobežu skaņās un ritmos. Bet kā vienmēr, šajā vakarā galvenais - dzīvespriecīgo un atraktīvo pašdarbnieku tikšanās ar savu skatītāju un pāri visam- prieks par to, ko darām!"

No 3. līdz 29. februārim Valmieras Kultūras centra vestibilā ikviens aicināts aplūkot Tautas Lietišķās mākslas studijas "Valmiera" un Tautas Tēlotājas mākslas studijas darbu izstādi.

Biļetes uz Pašdarbnieku svētku koncertu var iegādāties "Biļešu paradīzē".

Avots: Valmieras Kultūras centrs



Shipsea koncerts Neikenkalnā

Shipsea koncerts Neikenkalnā

12. jūlijā plkst. 16.00 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos norisināsies Shipsea koncerts.

EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram

Skrējiens apkārt Vaidavas ezeram

5. jūlijā Vaidavā jau 45. reizi norisināsies tradicionālais skrējiens “Apkārt Vaidavas ezeram”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Kantrīmūzikls

Kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas"

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.

EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Baudi vasaru!

Baudi vasaru!

Ventspils Pludmales akvaparks atvērts katru dienu! Tiekamies no plkst. 11.00 līdz 21.00.

Ventspils TIC

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Skatuve jaunajiem dizaineriem

Ikviens aicināts bez maksas vērot jauno mūziķu un mākslinieku kvalifikācijas eksāmenu sniegumu!

Rēzeknes pilsētas TIC

Velobrauciens apkārt Burtnieka ezeram

Velobrauciens apkārt Burtnieka ezeram

28. jūnijā Burtniekos norisināsies 18. velobrauciens “Apkārt Burtnieka ezeram”

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Leļļu animācijas darbnīca bērniem

Leļļu animācijas darbnīca bērniem

No 8.06. līdz 1.09. Valmieras muzeja Maršnera namā sadarbībā ar leļļu animācijas filmu studiju “Animācijas Brigāde” skatāma izstāde bērniem

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Piedzīvojumu parks

Piedzīvojumu parks

Ventspils Piedzīvojumu parkā atrodas Baltijā lielākā rodeļu trase. Atvērts katru dienu!

Ventspils TIC

Kur aizbraukt brīvdienās?

Kur aizbraukt brīvdienās?

Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu brīvdienās? Palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā, kur daba, kultūra un vēsture satiekas.

Bauskas TIC

Pilsētu piepilda krāsas

Pilsētu piepilda krāsas

Ventspils vasarā uzplaukusi īpašā krāšņumā. Pilsētas ielas, laukumi, skvēri un parki ieguvuši košus vasaras rakstus.

Ventspils TIC

⭐Coral Travel dzimšanas diena⭐

⭐Coral Travel dzimšanas diena⭐

Pirms 5 gadiem notika mūsu pirmais lidojums. ✈️ Lai atzīmētu šo dienu, dāvinām Jums 100EUR kuponu nākamajām brīvdienām!

Coral Travel Latvia

Velomūzikas koncerts Zilākalna stacijā

Velomūzikas koncerts Zilākalna stacijā

Otrdien, 30. jūnijā, plkst. 20.00 “Zilākalna stacijā” norisināsies Velomūzikas vakaru akustiskais koncerts.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Baudi vasaru Ventspilī

Baudi vasaru Ventspilī

Ventspils Pludmales akvaparks ir uzsācis 2026. gada sezonu! Tiekamies vasarā!

Ventspils TIC

Izstādes Tukuma novadā vasarā

Izstādes Tukuma novadā vasarā

Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē.

Tukuma TIC

Ziedu paklāju festivāls

Ziedu paklāju festivāls

Ventspils Pilsētas svētku ietvaros, no 31. jūlija līdz 2. augustam, Reņķa dārzā notiks Starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Dalībnieki aicināti pieteikties.

Ventspils TIC

Konkurss “Zivju zupas mēriņš”

Konkurss “Zivju zupas mēriņš”

Šovasar, no 6. līdz 11. jūlijam, Ventspilī pirmo reizi norisināsies piejūras garšu konkurss “Zivju zupas mēriņš”.

Ventspils TIC

Ventspils aicina uz Jūras svētkiem

Ventspils aicina uz Jūras svētkiem

11. jūlijā Ventspilī ar daudzveidīgu un krāšņu programmu norisināsies Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”.

Ventspils TIC

Ķer piedzīvojumus Ventspilī

Ķer piedzīvojumus Ventspilī

Jautrība un piedzīvojumi Piedzīvojumu parkā garantēti. Iepazīsties ar plašo piedāvājumu - rodelis, virvju trase, veikparks, disku golfs, peintbols, lāzertags.

Ventspils TIC

Pludmales akvaparks

Pludmales akvaparks

Ventspils Pludmales akvaparkā ūdens temperatūra tiek uzturēta ap +24 °C. Tiekamies vasaras piedzīvojumā!

Ventspils TIC

Digitālās tūres pilsētas iepazīšanai

Digitālās tūres pilsētas iepazīšanai

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.

Jūrmalas TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -