Santa Bivbāne | 2020.02.05
Itālija jau vairākkārt nākusi klajā ar vilinošiem piedāvājumiem, kas interesentus mudina iegādāties īpašumu par nieka 1,- eiro. Šim ārkārtīgi kārdinošajam ziņojumam allaž nāk kāds nosacījumu saraksts.
Šoreiz vilinošais piedāvājums nāk no Itālijas dienvidaustrumiem - Taranto pilsētas Apūlijas reģionā. Pilsēta atrodas Salentīnas pussalā, Taranto līča krastā. Taranto vecpilsēta atrodas uz mazas salas starp līci un dabisku iekšējo ostu (Mare Piccolo), bet pārējā pilsētas daļa ir Itālijas kontinentālajā daļā. Taranto ir arī viena no nozīmīgākajām Itālijas flotes ostām.

19. aprīlī plkst. 11.00 un plkst. 15.00 Pasaules cirka dienu svini Ventspils Bērnu pilsētiņās! “BIM BOM-nopietni pa jokam!”.
Ventspils TIC
Pilsētas kontinentālajā daļā dzīvo aptuveni 200 000 iedzīvotāji, bet Vecpilsētā – tikai 3000 cilvēku. Lai palielinātu šo skaitli, pilsētas amatpersonas ir nolēmušas piedāvāt tirdzniecībai domei piederošas ēkas tikai par 1 eiro interesentiem, kas vēlas pārcelties uz vecpilsētu.
Sākotnēji pārdošanā tiek piedāvātas 15 ēkas un tajās visās jāveic remontdarbi. Iegādājoties namu, pircējam jāapliecina, ka ēka tiks atjaunota un tā tiks apdzīvota.
Veicot renovāciju, jāņem vērā arī esošo ēku arhitektoniskais stils un estētika. "Mēs vēlamies veikt pasākumus, kas novedīs pie vecpilsētas iedzīvotāju skaita palielināšanas un attīstības," Itālijas laikrakstam "Il Corriere della Sera" teica pilsētas domes amatpersona Frančeska Vigjano, piebilstot, ka jau šobrīd novērojama interese no Ņujorkas, Milānas un Romas.
Taranto ir līdz šim vienīgā pilsēta, kas iesaistījusies Itālijā populārajā projektā, kura tirgo namus par 1 eiro (pārējie bijuši ciemati).
Vairāk par piedāvājumu lasi casea1euro.it.


19. aprīlī notiks pārgājiens “Raunas baltais miers un zaļais siers”, kas būs jau ceturtais no pārgājienu cikla "Smiltenes novads - vieta, ko atklāt".
Smiltenes TIC
.jpg)
19. aprīlī plkst. 15.00 aicinām satikt izstādes “Rokas un pavedieni” veidotājus – ekskursija, kopā apskatot izstādi Valmieras muzejā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ceļojuma plāns: Baltic Queen izbraukšana no Tallinas plkst. 18.00 / brīvais laiks Stokholmā: no plkst. 10.30 – 17:30 / atgriešanās Tallinā plkst. 11.00
EUR 64 | FerryTickets

Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā.
TurismaBizness.lv

Midsummer from sunset to sunrise, enjoying the magic of herbs and the power of fire on earth, in the air and in the water
Siguldas novada TIC

Krāslava svin, un Tu esi aicināts piedzīvojumā! 26.04. 10:00 pie poliklīnikas startē ekspedīcija ar uzdevumiem, līdz 10 km maršrutu!
EUR 10.00 | Krāslavas TIC
.jpg)
Aicinām pievienoties pirmajai Latvijas Mākslas gada balvas Mākslas nedēļai, kas no 13. līdz 19. aprīlim iedzīvinās Valmieras novadu!
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

21.aprīlī 11.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Latvijas Leļļu teātra izrāde “Ludvigs un Tuta”.
EUR 8 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

19. aprīlī 12.00 Andrupenes lauku sētā – Ģimenes tradīciju skola par Jura dienu. Rotaļas, dziesmas, māla zirdziņi. Dalība: 2 olas un kārums. Info: 26187266
Krāslavas TIC

4-5 naktis viesnīcā + 7 nakšu kruīzs, viss iekļauts ēdināšana un dzērieni uz kuģa, izklaides programma, ekskursijas saskaņā ar aprakstu
EUR 2734 | CRUISEcentre

Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem), aprīkotu virtuvi.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

3 - 7 nakšu kruīzi ar Costa no Atēnām // pilna pansija, izklaude uz kuģa // akcijas cenas un pēdējā brīža piedāvājumi
EUR 359 | CRUISEcentre

Kempings atrodas ainaviski skaistā vietā, blakus Daugavai pie Rozališķu loka, kas ir viens no astoņiem Daugavas senteces lokiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

24. aprīlī 20.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Rūdolfa Kugrēna Stand-up komēdija EVOLŪCIJA.
EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Viesu māja “Rudzupuķes” piedāvā izmitināšanu 9 komfortablos numuros, krievu pirti, kafejnīcas-bāra pakalpojumus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Izlidošana 28.04. - pēdējā brīža piedāvājuma cenas // ultra viss iekļauts
EUR 620 | On-line ceļojumi Estravel
Dienvidkurzemē 2. un 3. maijā norisināsies Bārtas plostnieku svētki
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs