Sabīne Vandāna | 2020.02.10
2020. gada 13. jūnijā Valmiermuiža jau atkal kļūs par pasaules centru, kur, diženas uguns skulptūras izgaismoti, kuls sviestu un kals dzelzi!
Ikgadējais etnofestivāls SVIESTS aicinās uz gadskārtu svinībām ar deju un mūziķu koncertiem, tirdziņu "Gardu muti", meistarnīcām un citām lustēm visas dienas un nakts garumā.

Tukuma novads šajā īpašajā nedēļas nogalē piedāvās daudzveidīgu pasākumu klāstu gan ģimenēm, gan mazām draugu kompānijām
Tukuma TIC
Dienas cēlienā Valmiermuižas parkā pulcēsies mājražotāji, amatnieki un sava darba entuziasti. Sanākušajiem tiks piedāvātas dažādas amatnieku un kulinārās meistarnīcas, kurās ne tikai gūt zināšanas par izsenām tradīcijām sviesta kulšanā un dzelzs kalšanā, bet arī iesaistīties un atrast sev tīkamāko nodarbi. Starp tirgotāju čalām, par lustīgu noskaņu parūpēsies folkmūzikas zinātāji, tautas deju kolektīvs "Sadancis" un viņu draugi.
Vakara cēlienā par bagātīgām un jaudīgām skaņām parūpēsies kā ārvalstu, tā arī pašmāju etnomūzikas milži – "Skyforger" folkmūzikas skanējumā! Savukārt maģiskas sajūtas uzplaiksnīs, kad kopā izjutīsim un šoreiz arī izdzirdēsim uguns skulptūru un tās iedegšanu. Aizrautīgākie festivāla apmeklētāji saulgriežu sajūtu iegriezīs dančos līdz pat rīta gaismai.
Pasākuma dienas daļa ir bez maksas, savukārt vakara cēliens - par maksu.
Plasaka informācija visit.valmiera.lv.


23. maijā Valmiermuižas alus darītavā būs Muzeju nakts norise “Mucas ceļš”, aicinot iepazīt Degalus pagrabu plkst. 19.00, 20.00, 21.00, 22.00
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

KOPĀ BŪT IR PIEDZĪVOT: Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE” – ģimenēm, draugiem, uzvarētājiem!
Gulbenes novada TIC

Aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei vedīs caur vīna garšām un stāstiem kopā ar vīnzini Solvitu Meļņikovu.
Tukuma TIC
.png)
Iepazīsties ar pavasara ekskursiju piedāvājumu skolēnu grupām Ventspilī.
Ventspils TIC

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.
Jūrmalas TIC

Līdz 10. maijam atklāj Ventspili kustībā. Aicinām piedalīties bezmaksas interaktīva aktivitātē kājāmgājējiem un velobraucējiem.
Ventspils TIC

Aicinām apmeklēt Muzeju nakts norises Zilākalna Kultūrvēstures un apmeklētāju centrā, iepazīstot Zilākalna stāstu caur orientēšanās spēli
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No š.g. 1.maija Ventspils Piedzīvojumu parks uzsāks vasaras sezonu un atkal ik dienas piedāvās aktīvās atpūtas un izklaides pakalpojumus.
Ventspils TIC

Aizraujošs pārgājiens Jaunmoku pils apkārtnē aicinās doties dabā kopā ar Latvijas valsts mežu mežierīcības meistaru un iepazīt meža bagātības jaunā skatījumā.
Tukuma TIC

Ventspils Jaunrades nama Planetārijā un Observatorijā vēro Sauli un skaties aizraujošas filmas uz 360 grādu ekrāna. Piedzīvojums visai ģimenei!
Ventspils TIC

No 29. marta līdz 8. maijam Burtnieku Kultūras centrā būs skatāma izstāde “Valmieras novada brunči”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.
Rēzeknes pilsētas TIC

9. maijā Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad īpašs jaunums – Tūrisma informācijas tirgus!
Ventspils TIC

Maija garšas brančs aicinās baudīt izsmalcinātu un pavasarīgu kulināro pieredzi kopā ar šefpavāru Mārtiņu Zelmeni.
Tukuma TIC

29. Gaujas plostnieku svētkos – 16. maijā plkst. 20.00 Strenču pludmalē pie Gaujas Intars Busulis un Abonamenta orķestris.
EUR 15 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 1. maija ir atvērtas Ventspils Piedzīvojuma parka virvju trases kokos „Kaķa taka” un bērnu virvju trase „Lācēns”. Gaidīsim ciemos!
Ventspils TIC

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!
Rēzeknes pilsētas TIC

Iedvesmojies un baudi pavasari Ventspilī. Esam apkopojuši TOP 10 lietas, ko redzēt un darīt!
Ventspils TIC

Vienotības un patriotisma apliecinājums – mūsu iespēja kopā ar paceltiem Latvijas karogiem parādīt lepnumu par savu valsti un valodu.
Tukuma TIC

Jau no 1. maija sezonu uzsāk Ventspils piedzīvojuma parks. Jautrības visai ģimenei garantēta. Gaisīsim ciemos!
Ventspils TIC