Vācijas «Robert Koch-Institut» izsludina augstākā līmeņa trauksmi un ziņo par 2 gadu ierobežojumiem

Vācijas «Robert Koch-Institut»

Foto: Pixabay.com

«Robert Koch-Institut» ir Vācijas veselības ministrijas pakļautībā esoša zinātnes un pētniecības iestāde, kas valstiskā līmenī cīnās ar infekcijām un dažāda veida slimībām. 

«Robert Koch-Institut» Vācijā no 17.03.2020 ir izsludinājis augstākā līmeņa trauksmi, jo strauji pieaug koronvīrusa inficēto skaits un slimnīcās smagi slimo pacientu daudzums. Vācijā kopējais inficētos skaits tuvojas 7 000, bet ASV Johns-Hopkins universitāte rēķina, ka inficēto skaits Vācijā ir jau lielāks par 7 200.

«Robert Koch-Institut» prognozē, ka katrs piektais inficēšanās gadījums ir un būs ar smagu slimošanu, kas vairāk attiecas uz gados vecākiem cilvēkiem un tiem, kam ir hroniskas kaites. «Robert Koch-Institut» prognozē, ka pandēmijas dažāda līmeņa ierobežošanas pasākumi būs vismaz divus gadus. 

Avots: BalticTravelnews.com/Welt.de

#save_tourism_latvia

#save_tourism_latvia

Do not cancel your trip, change the date and save tourism 🙏🏻!

VRK Travel

Vaboles muižas parks

Vaboles muižas parks

Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). Parka platība – 8,5 ha, no tiem 0,21 ha aizņem dīķis.

TAKA

Brīnišķīgā Sanktpēterburga

Brīnišķīgā Sanktpēterburga

Tūrisma Birojs Viesturdārzs

Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā

Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā

No 19. līdz 21. jūnijam Valmieras peldbaseinā norisināsies Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā, kurā sportisti cīnīsies trīs dienu garumā.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Uzdāvini Liepājas dāvanu karti!

Ideāla dāvana svētkos mīļajiem - atpūta Liepājas naktsmītnēs, restorānos un kafejnīcās, teātrī, aktīvās atpūtas centros, SPA un citur.

Liepājas reģiona TIB

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv