Santa Bivbāne | 2020.03.19
Itālija ir Covid-19 vissmagāk skartā valsts. Tūristu iecienītākajās pilsētās valda netipisks klusums – un šoreiz šī atelpa no pasaules pilsoņiem valstij nāk par labu.
Venēcijā, kas ir viens no populārākajiem tūrisma centriem Eiropā, vērojamas pārmaiņas, kuras neatminās pat senākie pilsētas iedzīvotāji. Ūdens pilsētas kanālos kļuvis tik tīrs un dzidrs, ka tajā sāk atgriezties dzīvība - manītas zivis un gulbji. Tie, kas pabijuši Venēcijā, noteikti atceras, cik kanāli bijuši duļķaini un smakojoši.

Šovasar atklāts Zilākalna ciema apmeklētājiem un vietējiem iedzīvotajiem pieejams audiogids latviešu, angļu un igauņu valodā.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Meksika ir viena no bioloģiski daudzveidīgākajām valstīm pasaulē. No tuksnešiem un tropu mežiem līdz okeāna piekrastēm - te atradīsiet ekosistēmas, kas ir mājvieta daudzām unikālām dzīvnieku sugām.
EUR 1839 | Itaka Latvia

Vieta, kas ir ideāli piemērota tiem, kuri vēlas laiski gozēties un baudīt sauli smilšu pludmalē, vai Āfrikas safari piedzīvojumu alkstošiem ceļotājiem.
EUR 1559 | Itaka Latvia

Kempings “Daugavas lokos” atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišku sādžā.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Itālijā ir lieliskas pludmales, ēdiens, izcilas viesnīcas, kalni un vīni... Izvēlieties sev tuvo un dodieties piedzīvojumā!
EUR 636 | Estravel Latvia

Atpūtas vieta “Sventes Rasa” piedāvā lielisku atpūtu Sventes ezera krastā: viesu mājiņas, piknika vietas, katamarānu noma, SUP dēļu noma.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23. augustā Liepājā notiks parka svētki "Liepāja bez barjerām", gaidīts ikviens
Liepājas reģiona TIB

15. augustā Liepāja 2027 un scenogrāfs Reinis Dzudzilo aicina uz kopīgu mākslas akciju Liepājā.
Liepājas reģiona TIB

Ceļojiet pa līdzenumiem, tropu kalnu reģioniem, piekrastēm un rosīgām, krāsainām pilsētām. Bezgalīgas žilbinoši baltas smilšu pludmales.
EUR 1179 | Itaka Latvia

Brīvdienu māja “Vīrogna” piedāvā naktsmītnes patīkamā lauku vidē, pirti ar svinību telpu, telšu vietas, ugunskura vietu, sporta laukumu, iespēju makšķerēt.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Akciju jaunumus skaties Domino’s Pizza interneta vietnē. Šobrīd Rīgā jau darbojas 6 restorāni.
Domino`s Pizza

Zilas un baltas berberu mājas uz iespaidīgām klintīm,sarkanas smilšu kāpas un kvēlojošas palmu oāzes Sahārā.
EUR 579 | Itaka Latvia

Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.jpg)
IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ IZDEVĪGĀK // lidojums no Rīgas, atlaide slēpošanas inventāra pārvadājumam, transfēri, 7 naktis viesnīcā un izvēlētā ēdināšana
EUR 869 | Estravel Latvia

Sofitel Mauritius L'Imperial Resort & Spa - Grezna 5* viesnīca pie vienas no skaistākajām salas pludmalēm
EUR 2469 | Atlantic Travel

Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšanas programma
EUR 859 | Estravel Latvia

Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas naktsmītnes.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

23. augustā vasaras kulmināciju Liepājas Simfoniskais orķestris svinēs ar Jāņa Lūsēna mūziku
Liepājas reģiona TIB

AirGuru – vieda ceļošanas platforma, kur visas ceļojumu atlaides atradīsi vienuviet. Pievieno ekskursijas, apdrošināšanu un saņem atlaides!
AirGuru

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Latvijas valsts mežu Jaunmoku pils aicina uz krāšņiem Dārza svētkiem, kas notiks 2026. gada 22. augustā no plkst. 10.00 līdz 18.00.
Jaunmoku pils