24 stundu laikā Itālijā nomirst 800, Spānijā 300 un Francijā 100 cilvēki

Jānis Pēteris Bērziņš | 2020.03.21

Itālijā 24 stundu laikā ir miruši 793 cilvēki un kopējais mirušo skaits ir gandrīz 5 000 cilvēku. Krievija pēc Itālijas lūguma ir nosūtījusi palīdzības kravas un ārstus cīņai ar covin-19 vīrusu. Spānijā ir miruši 300 cilvēku un Francijā 100.

Lielbritānija 24 stundu laikā ir miruši 53 cilvēki un kopējais mirušo skaits ir pārsniedzis 200. Visi mirušie ir bijuši vecāki par 40 gadiem. 

Turcija ir aizliegusi vecākiem cilvēkiem par 65 gadiem un hroniski slimiem atrasties uz ielas. 

Šobrīd vairākas Eiropas Savienības valstis norobežojas no dažādam juridiskajām normām, kas bija saistošas visam ES dalībvalstīm. Piemēram, vairākas valstis plāno ieviest savu likumdošanu, kas ļautu mobilo telefonu identificēšanu un izsekošanu. Tāda veidā varētu kontrolēt līdzīgi kā Ķīnā inficēto personu pārvietošanās maršrutus un kontaktpersonas.

Vācijā tiek plānots, ka nevienu nedrīkst līdz 2020.gada septembrim izmest no īrētām telpām, ja īrnieks par tām nav maksājis. 

Avots: BalticTravelnews.com/Eiropas mediju apksats


celojumubode - 3982
Motokrosa sacensības

Motokrosa sacensības "Baltic Sea Cup"

15. martā motoparkā "Lauma" norisināsies motokrosa sacensības "Baltic Sea Cup"

Liepājas reģiona TIB

Egļukalna meža taka

Egļukalna meža taka

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) Dienvidlatgales reģionā atklāts jauns pastaigu maršruts “Egļukalna meža taka”, kas piemērots visiem.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Sēnas upes kruīzs - romantiska atpūta

Sēnas upes kruīzs - romantiska atpūta

Īsie upju kruīzi ar Croisi Europe /Premium klase/ | 3 naktis no Parīzes no 450 € / personai // frbruāris-marts, novembris

EUR 450 | CRUISEcentre

Atpūtas vieta

Atpūtas vieta "Latgales sēta"

Atpūtas vieta “Latgales sēta” atrodas pie pašas Daugavas Slutišķos, Naujenes pagastā.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

KIRGIZTĀNA - “Vidusāzijas Šveice”

KIRGIZTĀNA - “Vidusāzijas Šveice”

Jauns ceļojums uz Kirgizstānu! Neskarta daba starp debesīm un zemi, krāsainas zaļas ainavas ar jurtām, nacionālā virtuve.

EUR 1480 | AL SVETS

Markovas pilskalns un izziņas taka

Markovas pilskalns un izziņas taka

Markovas pilskalna apkārtnē ierīkota 1,6 km garā Markovas izziņas taka, kas iekļauj tādus objektus, kā Markovas pilskalns, Putānu strauts,Putānu strauta akmens.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

 Sventes ezera taka

Sventes ezera taka

Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

“Daugavas vārti”

“Daugavas vārti”

“Daugavas vārti” ir savdabīgs Daugavas senlejas sašaurinājums lejpus Slutišķu sādžas, šaurākais ielejas posms starp Slutišķu krauju un Ververu krauju.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Spānijas pludmales

Spānijas pludmales

MAIJĀ sākas lidojumu sezona uz Spānijas pludmalēm! Lidojums no Rīgas, 7 naktis viesnīcā, izvēlētā ēdināšana

EUR 635 | Estravel Latvia

Pavasaris Grenlandē, no Kopenhāgenas

Pavasaris Grenlandē, no Kopenhāgenas

Iekšējais lidojums no Kopenhāgenas saskaņā ar maršrutu, izmitināšana uz 7 naktīm, brokastis, 1 vakariņas

EUR 2450 | Estravel Latvia

Egļukalna meža taka

Egļukalna meža taka

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) Dienvidlatgales reģionā atklāts jauns pastaigu maršruts “Egļukalna meža taka”.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Puketa - pēdējās vietas 05.04.

Puketa - pēdējās vietas 05.04.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 12 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu

EUR 1275 | Estravel Latvia

Zanzibāra - pēdējās vietas 23.03.

Zanzibāra - pēdējās vietas 23.03.

Lidojums no Rīgas, transfēri un 10 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu // PĒDĒJĀS VIETAS 23.03.

EUR 1509 | On-line ceļojumi Estravel

Vidusjūras kruīzs no 133 eur?

Vidusjūras kruīzs no 133 eur?

Vieta divvietīgā 4* kajītē, brokastis, otrās brokastis, pusdienas, launags un vakariņas, izklaides pasākumu programma uz kuģa

EUR 133 | CRUISEcentre

Kabarē šovs Jūrmalā!

Kabarē šovs Jūrmalā!

Nana Dinner Show VIEW Restaurant – grezns kabarē vakars ar kaislīgu vokālu, dejām un izsmalcinātām vakariņām pie jūras.

EUR 25 | Baltic Beach Hotel & SPA

Seno gaismekļu izstāde Skrindu muzejā

Seno gaismekļu izstāde Skrindu muzejā

No Skrindu dzimtas muzeja krājuma priekšmetiem šodien goda vietā ceļam dažāda veida gaismekļus, kuri ir saglabājušies no 19.gs. līdz mūsdienām.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Subates Ezermalas parks

Subates Ezermalas parks

Subates Ezermalas parks ir vasaras sezonas iecienītākais subatiešu un viesu objekts.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

SPA atpūta Lietuvā

SPA atpūta Lietuvā

2 nakšu SPA un sanatoriju piedāvājumi 2 personām // pakalpojumi atbilstoši izvēlētajam aprakstam

EUR 234 | Estravel Latvia

Atpūta Omānas pludmalēs

Atpūta Omānas pludmalēs

Lidojums no Rīgas, reģistrētā bagāža, privātie transfēri, 7 naktis izvēlētajā viesnīcā, brokastis

EUR 1395 | Estravel Latvia - A/S Estravel Group filiāle

Medumu parks un taka

Medumu parks un taka

XX gs. sākumā pie Medumu ezera Sanktpēterburgas botāniskā dārza pārzinis Lackis iekārtoja Medumu parku.

Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -