lvceli.lv | 2020.03.25
No 2020. gada 23. marta atsākušies būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei.
Visā remontposmā paredzēts ātruma ierobežojums 70 km/h. Satiksme tiek organizēta pa divām joslām pa abām brauktuvēm un tikai atsevišķos posmos, kur tiks veikti darbi, pa vienu joslu. No 24. marta Sēnītes mezglā ir slēgts rotācijas aplis un satiksme tiek organizēta pa jaunizbūvētām apgriešanās vietām uz Vidzemes šosejas.

Ļaujies piedzīvojumam un atklāj Rēzekni no jauna! Vai esi gatavs lekt piedzīvojumā?
Rēzeknes pilsētas TIC
Pērn aprīlī sāktajos būvdarbos ceļam ir ieklāta asfalta apakškārta un saistes kārta, uzsākta satiksmes pārvadu pārbūve, atjaunotas caurtekas un gājēju tuneļi, kā arī apgaismojums un gājēju luksofors Vangažos.
Šogad atlikušie darbi ir asfalta virskārtas ieklāšana abās brauktuvēs, ceļa pārvadu apakšējo daļu remonts un Sēnītes mezgla rotācijas apļa pārbūve.
Būvdarbus Vidzemes šosejas posmā no Garkalnes līdz Sēnītei veic piegādātāju apvienība Binders un ACB, to līgumcena ir 46,5 miljoni eiro (ar PVN). Darbi tiek finansēti no valsts budžeta un no ES Kohēzijas fonda līdzekļiem. Būvdarbus plānots pabeigt šoruden.
Būvdarbu posms ir 14 km garš, taču, ņemot vērā to, ka katrā braukšanas virzienā ir divas joslas, seguma pastiprināšana tiek veikta kopumā vairāk nekā 30 kilometros ceļa. Projekta ietvaros tiek atjaunoti arī septiņi ceļa pārvadi un divi tuneļi Sēnītes mezglā, kā arī divi pārvadi pie Vangažiem un divas caurtekas. 1,65 km garumā ceļa sega tiek pārbūvēta arī uz autoceļa Inčukalns–Valmiera–Igaunijas robeža (Valka) (A3) tā sākumposmā.
Vidzemes šosejas (A2) posms no Garkalnes līdz Sēnītei ir izbūvēts 1974. gadā. Pēdējo reizi seguma atjaunošanas darbi tur nelielos posmos ir veikti pagājušā gadsimta beigās un šī gadsimta sākumā.

Slutišķu gravu taka Naujenes pagastā kļuvusi vēl interesantāka apmeklētājiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Vasara Burtniekos nav iedomājama bez Burtnieka ezera svētkiem! 8. augustā Burtnieki aicina uz dienu, kas piepildīta dažādām aktivitātēm.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

8. un 9. augustā Evertos satiec vairāk nekā 250 meistarus labsajūtas un garīgās izaugsmes festivālā ar lekcijām, meistarklasēm un tirdziņu.
Bauskas TIC

Kad kūrorta ritms pieklust, Jūrmala atklājas citādi – ar dramatiskiem dabas skatiem, nesteidzīgām maltītēm, mākslu, SPA un izklaidēm zem jumta.
Jūrmalas TIC
.png)
Rēzekne gatavo vasaras iespaidīgākos svētkus! Trīs dienas ar koncertiem, svētku gājienu, amatniekiem, salūtu, putu šovu un īpašiem notikumiem visai ģimenei!
Rēzeknes pilsētas TIC

Atklāj 7 aktīvās atpūtas vietas Bauskas novadā – velo noma, kvadriciklu izbraucieni, autotrase un citi piedzīvojumi visai ģimenei.
Bauskas TIC

Svētdien, 2. augustā, plkst. 12.00 Valmieras Olimpiskā centra stadionā pirmo reizi notiks Baltijas valstu aktieru futbola turnīrs.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jūrmalas izstāžu zālēs un brīvdabas telpās skatāma plaša vasaras programma – laikmetīgā māksla, fotogrāfija, vēsture, arhitektūra un personību stāsti Jūrmalā.
Jūrmalas TIC

Ļaujies piedzīvojumam un atklāj Rēzekni no jauna! Vai esi gatavs lekt piedzīvojumā?
Rēzeknes pilsētas TIC

Visas vasaras garumā Strenču pilsētvidē apskatāma mākslinieku apvienības “Orbīta” kūrēta izstāde – objekti un instalācijas, kas paslēpti pilsētvidē.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atgriežoties mājās pēc šīs programmas, arī turpmāk vēlēsieties gatavot un ēst veselīgāk, neatteikties no vingrošanas un turpināt jaunos dzīvesveida paradumus.
EUR 378 | Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri

1. un 2. augustā Valmieras novadā jau sesto reizi norisināsies Mājas kafejnīcu dienas, kurās apmeklētāji varēs izbaudīt 20 dažādu mājas kafejnīcu piedāvājumu.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ziemas sezona ir atvērta! Atklāj savu brīvdienu galamērķi ar mūsu plašo viesnīcu piedāvājumu
Coral Travel Latvia

Ventspils valstspilsētas pašvaldība izdod jauno fotoalbumu “Ventspils 700+35”. Fotoalbumā iekļauti 316 fotoattēli, ko radījuši 67 autori.
Ventspils TIC

1.augusts “SUP sunset ride” Preiļu novadā! PIRMO REIZI SUP saulrieta braucienu Geļenovas muižas parkā – gleznainajā Jašas-Bicānu ezerā. Lai varam izbaudīt skaistus skatus labas mūzikas pavadījumā jau no 19.00 mūzika...
Preiļu novada TIC

14. augustā plkst. 21.00 Valmiermuižas alus dārzā smagās mūzikas vakars ar vietējām grupām – “Hope Dies Last”, “Ilonas Maska” un “as.always”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Šovasar koncertzāles GORS jumta terase atkal pārtaps par īpašu brīvdabas kino vietu, kur satiekas filmas un ēdiens.
Rēzeknes pilsētas TIC

8.augustā plkst. 14.00 aicinām doties nesteidzīgā pastaigā gida vadībā pa Burtnieku muižas parku! Sākums plkst. 14.00 pie Burtnieku muižas parka Sudraba vārtiem
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Atklāj Bauskas vecpilsētu, pili, rātslaukumu un gleznainās upju ainavas, dodoties tematiskajā pastaigu maršrutā pa pilsētu.
Bauskas TIC

Izvēlies kādu no četriem velo maršrutiem Bauskas novadā un iepazīsti pilis, muižas, dabas ainavas un vietējos tūrisma objektus, minot pedāļus.
Bauskas TIC