Autobraucēju ievērībai: būvdarbi turpinās vairāk nekā 80 valsts ceļu posmos

lvceli.lv | 2020.07.28

Valstī turpinās aktīva būvdarbu sezona, būvdarbi notiek uz vairāk nekā 80 ceļu posmiem.

Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme tiek organizēta pa Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā. Remonta posmā jāplāno papildu laiku ceļam līdz pat 40 minūtēm.

Uz reģionālajiem autoceļiem visvairāk luksoforu posmu – astoņi ir uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no krustojuma ar autoceļu Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098). Četri luksoforu posmi ir uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) 20 kilometru garā posmā no Ventspils Kuldīgas virzienā. Abu šo remonta posmu izbraukšanai jārēķinās ar stundu.

Aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, kā arī ievērot luksoforu signālus būvdarbu posmos. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē VAS Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem:

  • Uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļā trīs luksoforu posmi un divi posmi ar priekšrocības zīmēm, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Jāņem vērā, ka apvedceļa izbraukšanai var būt nepieciešama stunda.

  • Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme notiek pa brauktuvi Jelgavas virzienā pa vienai joslai katrā virzienā. Ātruma ierobežojums posmā 70 km/h. Remontposma izbraukšanai nepieciešama vismaz pusstunda.

  • Uz Jūrmalas šosejas (A10) satiksme atjaunota pa abām brauktuvēm – trīs joslas Rīgas virzienā un viena plata josla Jūrmalas virzienā ar ātruma ierobežojumu 50 km/h. Vēl ir iespējami īslaicīgi lokāli satiksmes ierobežojumi.

  • Uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) uz laiku pārtraukts tilta pār Mazo Juglu remonts, savukārt uz pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) satiksme tiek organizēta pa vienu joslu ar priekšrocības zīmēm, ātruma ierobežojums 50 km/h.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem:

  • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir vairāk nekā 20 km garš remontposms un četri ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – jārēķinās ar to, ka ceļā tur būs jāpavada 50 minūtes.

  • Uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no krustojuma ar autoceļu Jelgava–Dobele–Annenieki (P97) līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) astoņi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70, 50 un 20 km/h, platuma ierobežojums 2,75 m. Posms prasīs stundu ceļā.

  • Uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no dzelzceļa pārbrauktuves Siguldā līdz Jūdažiem viens luksoforu posms un 70, 50 un 30 km/h.

  • Uz autoceļa Inčukalns–Ropaži–Ikšķile (P10) posmā no Tīnūžiem līdz Ikšķilei trīs luksoforu posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h

  • Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Inķēnkalnam satiksmi trijos posmos regulē ar luksoforiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Posms prasa nepilnu pusstundu ceļā.

  • Uz autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) posmā no Mētrienas līdz Lazdonai viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 50 km/h un pusstunda ceļā.

  • Uz autoceļa Ķekava–Skaistkalne (P89) posmā Baldones novadā līdz diviem luksoforu posmiem un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, nepilna pusstunda ceļā.

  • Uz autoceļa Talsi–Dundaga–Mazirbe (P125) no pagrieziena uz Valdemārpili (P126) līdz Cīruļiem viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – posms prasa nepilnu pusstundu ceļā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Avots: lvceli.lv


b2b - 3993
Maija pastaiga Abavas lokos

Maija pastaiga Abavas lokos

Nesteidzīga un izzinoša pastaiga Abavas senielejā vedīs cauri gleznainām ainavām, ļaujot iepazīt dabas daudzveidību mierīgā tempā.

Tukuma TIC

Pavasara tirgus Rēzeknē - “Rasādu opluots”

Pavasara tirgus Rēzeknē - “Rasādu opluots”

Ģimenes izklaides, tirgus un pārsteigumi – ko nepalaist garām?

Rēzeknes pilsētas TIC

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

SKRODERDIENAS SILMAČOS. RĒZEKNĒ

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.

Rēzeknes pilsētas TIC

Nakšņošana Jūrmalas vēsturiskajās villās

Nakšņošana Jūrmalas vēsturiskajās villās

Nakšņošana Jūrmalas vēsturiskajās villās ļauj izjust kūrorta arhitektūru no iekšpuses – verandās, tornīšos un vasarnīcu nesteidzīgajā atmosfērā.

Jūrmalas TIC

8 stundas Ventspilī

8 stundas Ventspilī

Iepazīsti Ventspili vienas dienas laikā! Esam sagatavojuši idejas – TOP 7 lietas, ko darīt Ventspilī.

Ventspils TIC

MOZARTALLICA. DAGAMBA

MOZARTALLICA. DAGAMBA

DAGAMBA atgriežas ar jaunu programmu – MOZARTALLICA! Grupa, kas nojauc robežas starp klasiku un roku, radīs pieredzi, ko atcerēties!

Rēzeknes pilsētas TIC

KONCERTS |

KONCERTS | "Atdziedi dvēsele"

Raimonda Paula skiastākās dziesmas svētkos izdziedās Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas jauktais koris.

Tukuma TIC

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmala – pieejama arī ratiņkrēslā

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.

Jūrmalas TIC

Ventspilī notiks Kurzemes biznesa forums

Ventspilī notiks Kurzemes biznesa forums

No 20. līdz 22. maijam Ventspilī norisināsies Kurzemes biznesa forums, kas šogad veltīts IT nozares izaicinājumiem mākslīgā intelekta laikmetā.

Ventspils TIC

Ventspils mākslinieku izstāde

Ventspils mākslinieku izstāde

Ceturtdien, 30. aprīlī, plkst. 16.00 teātra nama “Jūras vārti” izstāžu telpās tiks atklāta Ventspils mākslinieku darbu izstāde “Pavasaris 2026”

Ventspils TIC

Ventspils tūrisma un velosezonas atklāšana

Ventspils tūrisma un velosezonas atklāšana

9. maijā Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad īpašs jaunums – Tūrisma informācijas tirgus!

Ventspils TIC

Pavasara brīvdienas

Pavasara brīvdienas

Iepazīsties ar pavasara ekskursiju piedāvājumu skolēnu grupām Ventspilī.

Ventspils TIC

GARDĒŽIEM | Vispasaules vīna vakars

GARDĒŽIEM | Vispasaules vīna vakars

Aizraujošs ceļojums apkārt pasaulei vedīs caur vīna garšām un stāstiem kopā ar vīnzini Solvitu Meļņikovu.

Tukuma TIC

Māmiņdienas koncerts Salaspilī

Māmiņdienas koncerts Salaspilī

10. maijā plkst. 13.00 kultūras namā “Rīgava” mūzikas un mākslas dārzā norisināsies Māmiņdienas koncerts “Sajūtu piezīmes” ar dziedātāju Anci Krauzi.

Salaspils novada TIC

Izstāde “Valmieras novada brunči”

Izstāde “Valmieras novada brunči”

No 29. marta līdz 8. maijam Burtnieku Kultūras centrā būs skatāma izstāde “Valmieras novada brunči”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Drīz ziedēs sakuras Ventspilī

Drīz ziedēs sakuras Ventspilī

Ventspils Reņķa dārzā savu ziedēšanu gaida 21. sakura. Ieplānot apmeklēt Ventspili.

Ventspils TIC

Vasenieku purva laipa

Vasenieku purva laipa

Dodies 4 km garā pārgājienā, iepazīsti purvu un tā iemītnieku dzīvi. Piemērotākais putnu vērošanas brīdis - aprīlis, maijs.

Ventspils TIC

Koncerts “Bahs un latvieši”

Koncerts “Bahs un latvieši”

3.maijā plkst. 14.00 Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā skanēs koncerts “Bahs un latvieši”

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Olimpiskais centrs

Olimpiskais centrs "Ventspils"

Aktīvās atpūtas cienītājus Ventspilī gaida Ūdens piedzīvojumu parks, Ledus halles slidotava, Piedzīvojumu parka rodelis un daudz kas cits.

Ventspils TIC

Percussion Sound Ventspils

Percussion Sound Ventspils

29. aprīlī, plkst. 19.00 koncertzālē “Latvija” izskanēs sitaminstrumentu festivāla “Percussion Sound Ventspils” koncerts “Turcijas impresijas un Stīvs Reihs”

Ventspils TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -