Autobraucēju ievērībai: būvdarbi turpinās uz 117 valsts ceļu posmiem

lvceli.lv | 2020.08.21

Ceļu remontdarbi notiek jau 117 valsts autoceļu posmos, tāpēc aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un savlaicīgi plānot savus braucienus.

Uz autoceļa Jēkabpils–Ludza (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ar luksoforiem regulētu posmu skaits ir pieaudzis līdz pieciem, un, lai tos izbrauktu, var būt nepieciešama stunda.

Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme tiek organizēta pa vienu, Jelgavas virziena brauktuvi pa vienai joslai katrā virzienā, ātruma ierobežojums 70 km/h. Arī šajā ceļa remonta posmā jāplāno papildu laiku, jo sevišķi darbdienu rītos un vakaros ceļā var paiet vairāk par pusstundu.

Būvdarbi turpinās arī uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Salaspils līdz Ikšķilei, darbu zonā noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un ir slēgta viena no brauktuves divām joslām Rīgas virzienā.

Uz reģionālajiem autoceļiem visvairāk pagaidu luksoforu ir uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no ceļa sākuma līdz pat Penkulei – tur ir astoņi pagaidu luksofori, un, lai izbrauktu visus remontdarbus, var būt nepieciešams vairāk par stundu. Savukārt uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) 20 kilometru garajā posmā, sākot no Ventspils Kuldīgas virzienā, ir četri luksoforu posmi un jārēķinās ar 50 minūtēm ceļā.

Aicinām autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju un luksoforu signālus būvdarbu posmos. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē VAS Latvijas Valsts ceļi mājas lapā www.lvceli.lv

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem:

  • Uz Tallinas šosejas (A1) Saulkrastu apvedceļā trīs posmi ar priekšrocības zīmēm, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

  • Uz Daugavpils šosejas (A6) uz Rīgas virziena brauktuves posmā no Ikšķiles līdz Salaspilij satiksmei pārmaiņus tiks slēgta viena no divām braukšanas joslām.

  • Uz Jelgavas šosejas (A8) posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu satiksme notiek pa brauktuvi Jelgavas virzienā pa vienai joslai katrā virzienā.  Ātruma ierobežojums posmā 70 km/h. Remontposma izbraukšanai var būt nepieciešams vairāk par pusstundu.

  • Uz Rēzeknes apvedceļa (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pieci luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – ceļā tur paies stunda.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz reģionālajiem autoceļiem:

  • Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ir vairāk nekā 20 km garš remontposms un četri ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – jārēķinās ar to, ka ceļā tur būs jāpavada 50 minūtes.

  • Uz autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96) posmā no Dorupes līdz Penkulei ir astoņi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70, 50 un 20 km/h, platuma ierobežojums 2,75 m. Šis posms prasīs vairāk nekā stundu ceļā.

  • Uz autoceļa Kocēni–Limbaži–Tūja (P11) posmā no pagrieziena uz Jelgavkrastiem līdz Tallinas šosejai (A1) ir viens luksoforu posms, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un nepilna pusstunda ceļā.

  • Uz autoceļa Smiltene–Velēna–Gulbene (P27) no Vidzemes šosejas (A2) līdz Vārniņām ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Pusstunda ceļā.

  • Uz autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā no Aiviekstes līdz Bērzaunei ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un vienā posmā satiksme tiek regulēta ar priekšrocības zīmēm. Ceļā var paiet vairāk nekā pusstunda.

  • Uz autoceļa Litene–Alūksne (P43) posmā no Jaunannas līdz Alūksnei viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Pusstunda ceļā.

  • Uz autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) posmā no Mētrienas līdz Madonai vienā posmā satiksmes regulētāji un ātruma ierobežojums 50 km/h. Ceļā paies 40 minūtes.

  • Uz autoceļa Svente–Lietuvas robeža (Subate) posmā no Ilūkstes līdz Eglainei divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Posms prasa vairāk nekā pusstundu ceļā.

  • Uz autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73) no Aknīstes 15 km posmā Subates virzienā divi luksoforu posmi un vienā satiksme tiek organizēta ar regulētājiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h – pusstunda ceļā.

  • Uz autoceļa Jelgava–Staļģene–Code (P94) posmā no Emburgas līdz Ceļmalniekiem divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Nepilna pusstunda ceļā.

  • Uz autoceļa Tukums–Auce–Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) posmā no Tumes līdz Vaskiem ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un pusstunda ceļā.

  • Uz autoceļa Ludza–Briģi–Zilupe (P136) posmā no Blaideļiem līdz Zilupei viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, pusstunda ceļā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Avots: lvceli.lv



KABATA un KUUP kafija - dodies uz Rēzekni!

KABATA un KUUP kafija - dodies uz Rēzekni!

“KABATA” piedāvā vietējo dizaineru darbus, dāvanas, amatnieku izstrādājumus un garšīgu KUUP kafiju.

Rēzeknes pilsētas TIC

Disku golfs Ventspilī

Disku golfs Ventspilī

Disku golfs ir lielisks veids, kā apvienot pastaigu dabā ar aizraujošu sporta aktivitāti. Priežu mežā izvietoti 18 grozi, kas pieejami bez maksas visu gadu!

Ventspils TIC

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.

Tukuma TIC

Rundāles pils Dārza svētki

Rundāles pils Dārza svētki

20. jūnijā Rundāles pils franču dārzā aicināti kopīgi svinēt gadskārtējos Dārza svētkus, kas šogad veltīti tēmai "Visi ziedi izziedēja"!

Bauskas TIC

Sajūtu vakars pie jūras

Sajūtu vakars pie jūras

Vasaras pilnbriedā, 20. jūnijā, kad jūra satiekas ar saulrieta ugunīgajām nokrāsām, Ventspils pludmalē ikviens aicināts piedzīvot sajūtu vakaru pie jūras.

Ventspils TIC

"Opus Pro" jubilejas koncerts

Grupas “Opus Pro” jubilejas koncerts Šlokenbekas muižā kļūs par jaudīgu un emocionālu rokmūzikas notikumu, kas vienos vairākas klausītāju paaudzes.

Tukuma TIC

Atvērtu durvju dienas Silezeru peonijās

Atvērtu durvju dienas Silezeru peonijās

Aicinām izbaudīt ziedēšanas krāšņumu 13. un 14. jūnijā no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00 peoniju kolekcijas dārzā “Silezeru peonijas”.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ielūkojies vēsturē ar aplikāciju Bauska AR

Ielūkojies vēsturē ar aplikāciju Bauska AR

Vai zināji, ka ir iespējams ielūkoties Bauskas novada vēsturē un apskatīt vēsturiskos objektus, kuri vairs nepastāv?

Bauskas TIC

Izbaudi dārzus Tukuma pusē

Izbaudi dārzus Tukuma pusē

Ziedošie dārzi Tukuma pusē aicina baudīt krāsu trakumu!

Tukuma TIC

Līgo ieskaņās tirdziņš Rundāles Avotos

Līgo ieskaņās tirdziņš Rundāles Avotos

Apmeklētājus sagaidīs ne tikai tirgotāji, bet arī dažādas Līgo svētku aktivitātes.

Bauskas TIC

Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās

Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās

No 13. līdz 14. jūnijam Mujānu biedrības namā norisināsies Sajūtu nakts ceļojums gongu skaņās.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Laimē balvas tūrisma akcijā

Laimē balvas tūrisma akcijā

GRANDIOZAS BALVAS akcijā "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē": 8 velosipēdi, 8 ceļojuma somas, 8 tūristu klases teltis, 8 nūjošanas nūju komplekti.

Bauskas TIC

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

TAUTUMEITU rītausmas koncertrituāls

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos!

Tukuma TIC

Izstādes Tukuma novadā vasarā

Izstādes Tukuma novadā vasarā

Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē.

Tukuma TIC

Bauskas novads ģimenēm ar bērniem

Bauskas novads ģimenēm ar bērniem

Bauskas novads ir ģimenēm draudzīga vieta, kur dabas objektu mieru un vēstures izziņu papildina pārdomāta vide un praktiskas ērtības.

Bauskas TIC

Rūdolfs Blaumanis

Rūdolfs Blaumanis "No saldenās pudeles"

Komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.

Tukuma TIC

Ventspils gotiņas pastaigu aplikācijā

Ventspils gotiņas pastaigu aplikācijā

Ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti izstaigāt vai ar velosipēdu izbraukt plaukstošo Ventspili, izmantojot mobilo lietotni Walk15.

Ventspils TIC

Rūdolfs Blaumanis

Rūdolfs Blaumanis "No saldenās pudeles"

Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.

Tukuma TIC

Leļļu animācijas darbnīca bērniem

Leļļu animācijas darbnīca bērniem

No 8.06. līdz 1.09. Valmieras muzeja Maršnera namā sadarbībā ar leļļu animācijas filmu studiju “Animācijas Brigāde” skatāma izstāde bērniem

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Muzikāla dejas fantāzija Burtniekos

Deju skolas “Dzirnas” sadarbībā ar Burtnieku apkaimes bērniem un jauniešiem 8.augustā plkst. 21:30 aicina uz muzikālu dejas fantāziju “Mana Daba”.

EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -