lvceli.lv | 2020.08.25
2020. gada 26. augustā plkst. 11:00 amatpersonas, būvnieki un pašvaldību pārstāvji svinīgi atklās atjaunoto Vidzemes šosejas posmu pie Sēnītes.
Pasākums notiks Sēnītes satiksmes mezglā, virzienā no Rīgas, zem estakādes. Pasākumā piedalīsies satiksmes ministrs Tālis Linkaits, VAS Latvijas Valsts ceļi valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, Inčukalna un Siguldas pašvaldību pārstāvji, būvnieki, projektētāji un citu iesaistīto pušu pārstāvji.
Darbi Vidzemes šosejas posmā no Garkalnes līdz Sēnītei (25,5.-39,4. km) tika uzsākti pērn pavasarī un pilnībā pabeigti šā gada 21. augustā. Darbus veica piegādātāju apvienība Binders un ACB par līgumcenu 46,58 miljoni eiro (ar PVN).
Rūdolfa Blaumaņa komēdija “No saldenās pudeles” atdzīvosies uz skatuves ar īsti latvisku humoru, kaislībām un dzīvesprieku.
Tukuma TIC
Iespējams, grūtākais maratons Latvijā: 42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas.
Tukuma TIC

3. jūlijā aicinām uz džeza nakti Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos!
EUR 10 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ķemeros sākas sezona – atveras ūdenstornis ar skatu laukumiem un atjaunots mežaparks ar 1,2 km taku, kas savieno vēsturisko kūrorta parku ar dabas teritoriju.
Jūrmalas TIC

Būšnieku ezera laivu bāze uzsāk jauno sezonu un aicina atpūtniekus – makšķerniekus, dabas un miera cienītājus- baudīt aktīvu un mierpilnu atpūtu pie dabas.
Ventspils TIC

Aicinām nesteidzīgai pavasara baudīšanai apmeklērt Ventspili. Piedāvajam TOP 10, ko noteikti redzēt un piedzīvot Ventspilī!
Ventspils TIC

Izstāde "Drukāts Ventspilī" Livonijas ordeņa pilī pieejama līdz 18. novembrim.
Ventspils TIC

Jūnija mēnesī Regnum viesnīcas (Carya & The Crown) piedāvā īpašu atlaidi 2+2 - otrajam bērnam izmitināšana bezmaksas!
Coral Travel Latvia

Jūrmalā pieejamas pludmales, parki, kultūras vietas un infrastruktūra, kas ļauj arī cilvēkiem ratiņkrēslā pilsētu izbaudīt ērtāk un brīvāk.
Jūrmalas TIC

23. maijā Muzeju nakts Jūrmalā aicina uz izstādēm, koncertiem, radošām darbnīcām, ekskursijām un aktivitātēm visai ģimenei dažādās pilsētas vietās.
Jūrmalas TIC

30. maijā Rūjienā svinēsim Saldējuma svētkus! Amatnieku un mājražotāju tirdziņš no 9.00-15.00, aktivitātes lieliem un maziem, kocerti.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Dziesmas, gaisma un senču spēks, kas uzplaukst gada maģiskākajā brīdī - vasaras saulgriežos! Aicinām nākamo “Rītausmas koncertrituālu” piedzīvot kopā ar mums.
Tukuma TIC

Muzeju nakts pasākumi 23. maijā Mazsalacas muzejā no plkst. 18.00 līdz pat pusnaktij.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Varam droši apgalvot, ka Rūdolfs Blaumanis rakstot “Skroderdienas Silmačos” pat nenojauta, ka tieši šī viņa luga kļūs par fenomenu.
Rēzeknes pilsētas TIC

Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00 piedāvās "Nakts orientēšanās muzejā", kā arī Mazbānīša nakts braucienus.
Ventspils TIC
.jpg)
No 1. maija līdz 30. septembrim ir pieejami tiešie sabiedriskā transporta reisi maršrutā Rīga – Rundāles pils – Rīga.
Bauskas TIC

Jaunmoku pils aicinās uz vasaras sezonas atklāšanas svētkiem, kuros pils dārzi un parks pārtaps par radošu, izzinošu un dzīvības pilnu svētku vietu.
Tukuma TIC

Kamermūzikas koncerts Engures ostas elingā piedāvās unikālu pieredzi, kur klasiskā mūzika sastapsies ar neierastu vidi. Telpā, kur parasti mājo laivas.
Tukuma TIC
.jpeg)
Pavasara pilnbriedā, 23. maijā, Cēsīs jau septīto reizi norisināsies viens no gaidītākajiem sezonas notikumiem dārzkopības entuziastiem "Cēsu stādu festivāls".
Cēsu TIC

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.
Salaspils novada TIC