Jānis Pēteris Bērziņš | 2020.09.16
2020.gada 15. septembrī Ministru kabinets pēc Veselības ministrijas ierosinājuma pieņēma izmaiņas attiecīgajos valdības noteikumos, kas paredz, ka Covid-19 dēļ noteikto pašizolācijas laiku pēc atgriešanās no ārvalstīm turpmāk samazina no 14 dienām uz 10 dienām. Tāds lēmums valdībā pieņemts, balstoties jaunākajos pētījumos par inficēšanās iespējām ar Covid-19 un uzklausot ekspertu viedokli.
Ņemot vērā jaunākos starptautisko ekspertu ieteikumus attiecībā uz Covid-19 inkubācijas periodu, ir pārskatīts pašizolācijas perioda ilgums, kas jāievēro pēc iebraukšanas vai atgriešanās no valstīm ar augstu saslimstības ar Covid-19 līmeni. Turpmāk pašizolācijas ilgums tiek noteikts 10 dienas pēc izbraukšanas no valsts, kas iekļauta Slimību profilakses un kontroles centra sarakstā kā valsts ar augstu saslimstību ar Covid-19.
Papildus nosacījumi attiecināti uz personām, kuras ir nodarbinātas ārstniecības iestādēs, sociālās aprūpes institūcijās un izglītības iestādēs un kuras ir tiešā kontaktā ar citiem cilvēkiem, piemēram, ārsti, kuri sniedz palīdzību pacientam, vai skolotāji, kuri strādā ar bērniem. Šiem cilvēkiem 8.dienā pēc attiecīgās valsts pamešanas būs jāveic Covid-19 tests. Ja tests būs negatīvs, tad personas 11.dienā pēc attiecīgās valsts pamešanas varēs atgriezties darbā klātienē. Ja persona nevēlēsies testu veikt, tad pašizolācijas ilgums saglabāsies iepriekšējais – 14 dienas.



Divas valstis, divi koši kaimiņi, viens ceļš, daudzas garšas un stāsti!!!
EUR 1100 | AL SVETS

Sventes ezera taka atrodas vairākus kilometrus no Jaunsventes parka, iet gar Sventes ezeru.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

No Skrindu dzimtas muzeja krājuma priekšmetiem šodien goda vietā ceļam dažāda veida gaismekļus, kuri ir saglabājušies no 19.gs. līdz mūsdienām.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

07.03. // Dienas Autobusu tūre ar Tartu pilsētas ekskursiju un AHHAA zinātnes centra apmeklējumu // Bērniem atlaides
EUR 45 | Estravel Latvia

Īsie upju kruīzi ar Croisi Europe /Premium klase/ | 3 naktis no Parīzes no 450 € / personai // frbruāris-marts, novembris
EUR 450 | CRUISEcentre

Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” (59,3 ha) atrodas krāšņā ielejā, ko izgrauzuši ledāju kušanas ūdeņi.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Apmēram 1 km gara taka, kas ved līdz Dinaburgas pilsdrupām un pils maketam. Taka piedāvā lielisku iespēju iejusties bruņinieku vidē.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) Dienvidlatgales reģionā atklāts jauns pastaigu maršruts “Egļukalna meža taka”, kas piemērots visiem.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Club Med Akcijas laikā piedāvājam iespēju iegādāties savu sapņu ceļojumu 2026. gada VASARAI un RUDENIM, ietaupot līdz pat 20%!
EUR 565 | Estravel Latvia

Lidojums no Rīgas, transfēri un 12 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu
EUR 1275 | Estravel Latvia

AS “Latvijas valsts meži” (LVM) Dienvidlatgales reģionā atklāts jauns pastaigu maršruts “Egļukalna meža taka”.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa

Atklāj Rēzeknes gardumus, dizainu un rokdarbus – unikāli suvenīri, kas iepriecinās ikvienu!
Rēzeknes pilsētas TIC

7 naktis uz kuģa MS Spitsbergen, izvēlētās klases kajītē, pilna pansija, tai skaitā dzērieni, īpaši pasākumi, ekskursijas, lekcijas un aktivitātes
EUR 3912 | CRUISEcentre

15. martā motoparkā "Lauma" norisināsies motokrosa sacensības "Baltic Sea Cup"
Liepājas reģiona TIB

Tā ir vismaz 36 m augsta kvartāra iežu krauja, kuras nogāzes slīpums sasniedz 38 grādus.
Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
.png)
Lai svinētu 40 gadu radošās darbības jubileju, pie saviem skatītājiem dodas dziedātājs, mūziķis un arī nedaudz aktieris Andris Baltacis.
Līvānu TIC
.png)
Atklāj saulaino Bulgāriju ar zeltainām pludmalēm, siltu jūru un viesmīlīgu atmosfēru!
EUR 475.00 | Latvia Tours
.png)
Atklāj Horvātijas skaistumu šajās Lieldienās un pavasarī! Rezervē auto no 4. februāra un saņem atlaides auto nomai Horvātijā no 1. aprīļa līdz pat 30. jūnijam.
Europcar

Brīvvalsts stāsts caur ordeņiem, simboliem un cilvēkiem.
Rēzeknes pilsētas TIC