Ar vērienu izskan pirmais ielu ēdiena festivāls Daugavpilī

Ar vērienu izskan pirmais ielu

Foto: www.visitdaugavpils.lv | Karolina Dedele | 2020.09.16

12. septembrī Daugavpilī pirmo reizi Rīgas ielas svētku ietvaros aizvadīts Street Food festivāls. No plkst. 12.00 līdz 22.00 Daugavpils pilsētas un novada ēdināšanas uzņēmumi priecēja daugavpiliešus un pilsētas viesus ar dažādiem neparastiem un interesantiem ēdieniem.

Kopumā pirmajā festivālā piedalījās 13 dalībnieki – restorāns “Plaza”, restorāns “Odesa Mamma”, kūrorts “Silene Resort & Spa”, meksikāņu restorāns “Tex Mex”, kā arī retro kafejnīca “Ēdnīca Nr. 1”, kafejnīca “Chill&Grill”, “XL BURRITOS”, “Coffee 2 Go”, kafijas nams “What about coffee?, “Peka bakery”, “Bērnu varavīksne” un alus darītavā “PABEERZNER”. Savukārt iegādāties saldos Daugavpils suvenīrus, kā arī iegūt informāciju par tūrisma iespējām Daugavpilī varēja Daugavpils Tūrisma informācijas centra teltī.

Festivāla dalībnieki atzina, ka nav gaidījuši tik lielu cilvēku pieplūdumu visas dienas garumā. Dažiem dalībniekiem jau pēc dažām stundām bija jādodas papildināt savus pārtikas krājumus. Kopumā visas dienas garumā Street Food festivālā iegriezās vairāki tūkstoši apmeklētāju. Apmeklētājiem bija iespēja baudīt iegādātos ēdienus turpat uzstādītajā teltī pie galdiņiem. Visas dienas garumā muzikālu noskaņu radīja dziedātājs Arturs Gruzdiņš, dziedātājas Diāna Paško un Jussendo, ģitārists Jegors Kovaikovs, kā arī Daugavpils jauniešu instrumentālā grupa.

Pirmie 1500 apmeklētāji, kuri iegādājās kādu no ēdieniem, saņēma īpašo Street Food festivāla nozīmīti. Festivāla teritorijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 darbojās arī bērnu klubs “Chucha Chacha”, savukārt no plkst. 15.00 festivālu apciemoja Transporta un Sakaru institūta draudzīgais robots NAO.

Gan organizatori, gan festivāla dalībnieki, kā arī apmeklētāji atzina, ka šāda veida festivāls jau sen ir bijis  gaidīts Daugavpilī un šī diena ir pierādījums tam, ka šādi pasākumi būtu jāorganizē katru gadu.

Pirmo Street Food festivālu organizēja Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldi, Daugavpils Komunālās saimniecības pārvaldi un Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūru.


Avots: www.visitdaugavpils.lv

TN - 3486
Izaicinājums

Izaicinājums "Mežtaka zelta rudenī"

Zelta rudens jau ierodas Latvijā - dodies tam līdzi! Lai izbaudīto skaisto rudeni, pievienojies Endomondo izaicinājumam "Mežtakas pārgājieni Zelta rudenī.

Lauku Ceļotājs

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre SPA viesnīcā Ezeri, Siguldā

Vitamīnu kūre. 1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, spa atpūta, nūjošana

EUR 190 | Estravel Latvia

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dienas SPA Baltic Beach Hotel

Dodieties nelielā atvaļinājumā uz Baltic Beach Hotel un izbaudiet dienas SPA atpūtu – enerģijas atgūšanai un relaksācijai.

EUR 29 | Estravel Latvia

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

Valsts svētkiem veltīti pasākumi Valmierā

No 11. līdz 18. novembrim Valmierā norisināsies valsts svētkiem un Latvijas 102. gadadienai veltīti pasākumi, piedāvājot plašu svētku programmu.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Pieprasītākais brančs Pārdaugavā!

Katru svētdienu no 11:00-14:00 – brīvdienu vēlās brokastis. Tagad nedaudz savādākā formātā, kur ēdiens tiek servēts pie galda.

EUR 19 | Hercogs Mārupe

SPA brīvdienas

SPA brīvdienas "Rudens valsis"

Izbaudiet mierpilnu un lutinošu atpūtu Jūrmalā. Nakšņošana, bagātīgas brokastis un SPA programma pēc izvēles.

EUR 189 | Baltic Beach Hotel & SPA

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

SPA brīvdienas diviem. Atpūta Jūrmalā

1 nakts 2 personām Classic kategorijas numurā, brokastis un Prosecco, izvēlētā spa programma – Dzintars, Medus vai Zelts

EUR 189 | Estravel Latvia

Valmieras Restorānu nedēļa

Valmieras Restorānu nedēļa

No 7. līdz 14. novembrim Valmierā norisināsies gardēžu iecienītā rudens Valmieras Restorānu nedēļa.

Valmieras Tūrisma informācijas centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv