Apmeklētājiem atvērts Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs

Pēc darbinieku testēšanas Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā apstiprinājies, ka citu saslimušo ar COVID-19 nav, tāpēc muzejs tiek atvērts apmeklētājiem pēc iepriekšēja pieraksta.

Jau iepriekš informējām, ka svētdien, 4. oktobrī  tika saņemts apstiprinājums, ka viens Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja darbinieks saslimis ar COVID-19 (apstiprināts ar siekalu testu). Inficēšanās ar vīrusu notikusi ārpus darba vietas un laika. Saslimušajam darbiniekam nekavējoties noteikts karantīnas režīms. Uzreiz pēc informācijas saņemšanas muzejs tika slēgts publiskam apmeklējumam.

5. oktobrī visi muzeja darbinieki nodeva „siekalu testus”, lai pēc iespējas ātrāk noskaidrotu situāciju muzejā. Saņemot visu darbinieku testu rezultātus tika apstiprināts, ka nevienam citam Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja darbiniekam saslimšana ar COVID-19 nav konstatēta. Balstoties uz darbinieku testēšanas rezultātiem, muzeja vadība pieņēma lēmumu no 7. oktobra atvērt muzeju apmeklētājiem.

Tomēr, ņemot vērā grozījumus Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 – “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, kas nosaka stingrākus drošības pasākumus Daugavpilī un Kuldīgā, līdz 14. oktobrim Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiek atcelta muzejpedagoģisko nodarbību un interaktīvo programmu norise. Lai efektīvāk koordinētu apmeklētāju plūsmu, muzeja apmeklējumu aicinām pieteikt iepriekš, zvanot pa tālruni 65424155 vai 20203713. Kā arī aicinām izvērtēt sava veselības stāvokli un apmeklējot muzeju iesakām izmantot individuālās aizsardzības līdzekļus – sejas maskas.


Avots: Dnmm.lv

Turība - 3511
Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Cēsīs barikāžu notikumus atzīmēs ar izstādi – instalāciju un ugunskuriem Vienības laukumā. Norises atklās 20.janvārī, un tās pieejamas līdz 24.janvārim.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv