Valsts kontrole: lidostā «Rīga» takšu pakalpojuma kvalitāte nav sakārtota

Taksistu konkurencei un pat cīņai par klientiem starptautiskās lidostas “Rīga” (lidosta) teritorijā ir vairāk nekā desmit gadus sena priekšvēsture. Kaut arī situācijas sakārtošanas vārdā darīts daudz, aizvien nav panākts vēlamais rezultāts, lai pasažieri lidostā varētu saņemt drošu, kvalitatīvu un savām vajadzībām atbilstošu pakalpojumu. 

Ilgus gadus lidosta pati centās noteikt savu kārtību taksometru pakalpojumiem, tomēr šāda pieeja neatbilda normatīvajiem aktiem, ko likumsakarīgi 2017. gadā pārtrauca tiesas lēmums. Jautājuma sakārtošanas vārdā lidostas izsludinātā konkursā tika izraudzīts ārpakalpojuma sniedzējs, grozīti un no jauna izdoti normatīvie akti, bet rezultāti izpalika. Šobrīd veiktas nepieciešamās normatīvās bāzes korekcijas un no 2019. gada beigām lidosta pati drīkst organizēt satiksmes dalībnieku piekļuvi savai teritorijai. Ar to vajadzētu pietikt arī kārtības ieviešanai taksometru pakalpojumu pieejamībā. 

Tomēr Valsts kontrolei pēc lidostā veiktās revīzijas nākas atzīt, ka situācija līdz galam tomēr nav sakārtota un joprojām pastāv risks, ka pasažieri var kļūt arī par negodīgu pārvadātāju krāpniecības upuriem.

Avots: lrvk.gov.lv

TN - 3501
Vasaras sezonas darbs saulainā Kiprā

Vasaras sezonas darbs saulainā Kiprā

Lieliska iespēja vasarā atpūsties, nopelnīt un iegūt lielisku pieredzi kādā no labākajām Kipras 4* vai 5* viesnīcām. Pārrunas notiks Rīgā, februāra beigās.

EUR 50 | Nikos Travel

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv