Evija Brice-Gagaine | 2020.10.13
Šoruden Siguldā norisināsies Rudens Restorānu nedēļa, kuras galvenais aicinājums ir smelties spēku un ne velti, jo šogad spēks vajadzīgs ikvienam no mums. Septiņos restorānos būs iespēja baudīt maltītes, kas ir veselīgas, vitamīniem un uzturvielām bagātas jeb citiem vārdiem – spēcinošas. Sigulda ir pilsēta, kur top pasaules spēcīgākie un labākie, izcilākie sportiski šeit kaldina savas zelta medaļas, tādēļ spēka vēstneši ir brāļi skeletonisti Martins un Tomass Dukuri.
Gardēžus nedēļas garumā uzņems restorāni “Gadalaiki”, “Fazenda” un “Kungu rija”, viesnīcas “Sigulda” restorāns, gastro grilbārs “Kokos”, “Bīriņu pils restorāns” un arī “Mālpils muižas restorāns”. Kā ierasts, Restorānu nedēļā būs iespēja baudīt trīs ēdienu maltītes par 20 vai 25 eiro.

Pavasaris atklāj dabas skaistumu Jaunjelgavas apvienības vietās! Izmanto šo skaisto laiku, lai ieelpotu svaigu gaisu un apmeklētu Jaunjelgavas apvienību.
Aizkraukles novada TIC
Lai baudītu Restorānu nedēļas piedāvājumu, apmeklētāji aicināti iepriekš veikt galdiņa rezervāciju, zvanot uz konkrētā restorāna rezervācijas tālruni.
Siguldas Restorānu nedēļas ēdienkartes jau drīzumā būs pieejamas tīmekļa vietnē www.tourism.sigulda.lv.


Par godu TLMS "Valmiera" 80.jubilejai no 7. marta līdz 22. aprīlim Valmieras muzejā būs skatāma izstāde “Rokas un pavedieni”.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Svinam Lieldienas Jūrmalā Majoros, Kauguros un Brīvdabas muzejā – koncerti, darbnīcas, tirdziņš un aktivitātes visai ģimenei.
Jūrmalas TIC

Visu martu IGGI piedāvā Latgales spēka burgeru un krāsnī ceptu kartupeli mednieku gaumē.
Rēzeknes pilsētas TIC

Laivu braucieni, loku šaušana, safari braucieni, radu meklēšanas, pārgājieni, foto medības, restorāns #Mežā un daudz kas cits. Iepazīsties ar DABA LABA.
Ventspils TIC

5. aprīlī no plkst. 12.00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs aicina ģimenes ar bērniem, draugus un visus pavasara svētku cienītājus uz Lieldienu svinībām
Ventspils TIC

Apskati, kādi pasākumi gaidāmi mūsu pusē, un dodies ciemos!
Bauskas TIC

2026. gada 23. maijā Gulbenes novadā norisināsies tūrisma rallijs “Kods: Gulbene”. Reģistrējies un piedalies!
Gulbenes novada TIC

Pievienojies īstam Lieldienu piedzīvojumam, kur tevi sagaidīs tūrisma rallijs, Lieldienu aktivitātes pa visu Dienvidkurzemi
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Plāno brīvdienas Bauskas pusē? Šie 12 objekti ir obligāti jāiekļauj tavā maršrutā!
Bauskas TIC

Martā Latgale kļūst par gardēžu galamērķi, kurā īpaši izceļas Preiļu novads, kas jau tradicionāli svin Latgales garšu mēnesi ar Čedara siera garšu!
Preiļu novada TIC

Kino Rio darbojas Ventspilī vairāk nekā 114 gadus (šogad 115 gadi) un ir vecākais kinoteātris Baltijā. Iepazīsties ar kinoteātra repertuāru.
Ventspils TIC

18. aprīlī aicinām uz aktīvu un iedvesmojošu pavasara dienu dabā Dienvidkurzemē!
Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs

Gulbenes, Madonas un Alūksnes novadu tūrisma speciālisti aicina doties neaizmirstamos brīvdienu izbraucienos uz Vidzemi, par transportu izvēloties vilcienu.
Gulbenes novada TIC

Ietērpies rokoko stila apģērbā kā kundzēm, tā arī kungiem, dodies senā un ne tik senā pagātnē!
Bauskas TIC
Lieldienu svinības Tukumā pulcēs ģimenes uz jautru un krāsainu pavasara programmu.
Tukuma TIC

Atklāj Bauskas novadu nesteidzīgās pastaigās un pārgājienos! Iepazīsti dabas takas, upju krastus un gleznainas ainavas dažādos maršrutos visai ģimenei.
Bauskas TIC

Koncerti, meistardarbnīcas, pasākumi ģimenēm un lustīgas svētku balles!
Balvu TIC
.jpg)
Jūrmalā tapis jauns audiogids “Kaugurciema stāstu taka” – 4 km pastaiga pa senā zvejnieku ciema vēstures pieturpunktiem. Pieejams IZI Travel.
Jūrmalas TIC

Jau ikgadēji, pavasarī aicinām uz Tukuma novada mazo ražotāju tirdziņu, kas norisināsies 11.aprīlī no plkst. 10.00
Tukuma TIC