Iepazīsti padomju laiku Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

 No 16. oktobra Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā apmeklētājiem pieejama izstāde „Padomju laika dzīvoklī”. Izstādē apskatāmi 1960.-1960. gadu interjera un sadzīves priekšmeti no muzeja krājuma.

Aktualizējot dažādu laika posmu kultūrvēsturisko mantojumu, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja Vēstures nodaļas speciālistes izveidojušas padomju laika interjera un sadzīves priekšmetu izstādi „Padomju laika dzīvoklī”.

Izstādē apskatāmi dažādi priekšmeti no muzeja krājuma – mēbeles, trauki, rotaļlietas, dekori un sadzīves priekšmeti, kas atspoguļo pilsētnieka izdienu 20. gadsimta sešdesmitajos un septiņdesmitajos gados.

Izstāde „Padomju laika dzīvoklī” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā ilgtermiņā apskatāma no 16. oktobra. Piektdien plkst. 14.00 iepazīties ar izstādi un tās veidotājiem aicinām mediju pārstāvjus un kultūras iestāžu pārstāvjus.


Avots: Daugavpils.lv

Turība - 3511
Jēkaba Strazdiņa virtuālā izstāde Cēsīs

Jēkaba Strazdiņa virtuālā izstāde Cēsīs

Digitalizēta Jēkaba Strazdiņa izstāde “Darbi un kolekcija”. Laikā, kad muzeji un izstādes ir slēgtas, šis ir nozīmīgs solis ceļā uz satikšanos ar apmeklētājiem

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv