Sigulda vilina ar Restorānu nedēļu, kultūru un aktīvu atpūtu

Līdz pat 2020. gada 1. novembrim Sigulda aicina ciemos uz “Spēka Rudens Restorānu nedēļu”, kurā dalību ņem septiņi restorāni ar īpašiem ēdieniem un piedāvājumiem.

Septiņos restorānos būs iespēja baudīt maltītes, kas ir veselīgas, vitamīniem un uzturvielām bagātas jeb citiem vārdiem – spēcinošas. Sigulda ir pilsēta, kur top pasaules spēcīgākie un labākie, izcilākie sportiski šeit kaldina savas zelta medaļas, tādēļ spēka vēstneši ir brāļi skeletonisti Martins un Tomass Dukuri.

Bet, lai brauciens uz Siguldu neizvērstos tikai un vienīgi par ēdienu baudīšanu, ir vērts ielūkoties arī citos piedāvājumos.

Turaidas muzejā būs patīkami pārsteigti mākslas un kultūras mīļotāji, kur pusapaļajā tornī ir atvērta jauna ekspozīcija.

Vēl divas pēdējās nedēļas Siguldā apskatāmi arī retro velosipēdi – šī izstāde jau izpelnījusies pozitīvas atsauksmes.

Tāpat Siguldas Devonā apskatāma Aigara Hibnera fotoizstāde.

Arī aktīvākas atpūtas cienītājiem Sigulda piedāvā ko īpašu – iziet mazāk zināmu, bet aizraujošu Raganu katlu maršrutu, bet adrenalīna ķērājiem ir jāiepazīstas ar jauno lāci kokā.


Avots: BalticTravelnews.com/Sigulda.lv

trakai - 3516
Jēkaba Strazdiņa virtuālā izstāde Cēsīs

Jēkaba Strazdiņa virtuālā izstāde Cēsīs

Digitalizēta Jēkaba Strazdiņa izstāde “Darbi un kolekcija”. Laikā, kad muzeji un izstādes ir slēgtas, šis ir nozīmīgs solis ceļā uz satikšanos ar apmeklētājiem

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv