Cēsis vilina ar vakara ekskursiju un izgaismotu baznīcu

Sestdien, 2020. gada 31.oktobrī plkst. 17.30 sadarbībā ar Cēsu Mazo Teātri un aktieriem Ilzi Lieckalniņu un Mārtiņu Liepu Cēsīs notiks unikāla vakara ekskursija ar dzejas lasījumu pilsētvidē "Vēstules tālajai zvaigznei".         

Ieskicējot lasījuma tēmu vakara gaitā varēs dzirdēt šodienas Solveigas iespējamo saraksti ar Pēru Gintu. Pasākuma programmā paredzēta ekskursija pa Cēsu pilsētu, dzejas lasījumi pilsētvidē, pikniks ar siltu tēju un Cēsu Svētā Jāņa baznīcas izgaismošanas performance. Baznīca krāšņās gaismās mirdzēs vēl tikai līdz 31. oktobrim.

Ekskursija notiks jebkuros laika apstākļos. Maksa par dalību pasākumā ir 22 EUR vienai personai. Samaksā ir iekļauta ekskursija, dzejas lasījums un pikniks ar tēju. Lai piedalītos pasākumā, ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot cesisinside@gmail.com vai zvanot 29109965.       

Pasākumu organizē Cēsu entuziasti “CēsisInside”, kuri aicina paraudzīties uz Cēsu pilsētu un apkaimi cēsnieku acīm, dodoties pa vietējo iedzīvotāju iemītajām takām un ceļiem.

Avots: Cesis.lv

trakai - 3516
Jēkaba Strazdiņa virtuālā izstāde Cēsīs

Jēkaba Strazdiņa virtuālā izstāde Cēsīs

Digitalizēta Jēkaba Strazdiņa izstāde “Darbi un kolekcija”. Laikā, kad muzeji un izstādes ir slēgtas, šis ir nozīmīgs solis ceļā uz satikšanos ar apmeklētājiem

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv