Sindija Brikmane | 2020.11.16
Valstī izsludinātajā ārkārtējā situācijā drošības pasākumu dēļ ievērojami tiek ierobežota uzņēmējdarbība, tostarp ēdināšanas uzņēmumu darbs. Atbalstot Siguldas novada ēdināšanas uzņēmumus, akcijas “Paņem mani līdzi” laikā siguldieši vai individuālie ceļotāji aicināti izvēlēties maltīti līdzi ņemšanai.
Virkne novada uzņēmumu savu kafejnīcu un restorānu logos un durvīs izvietojuši atgādinājumu “Paņem mani līdzi, lai mēs drīz atkal tiktos šeit”, kas vēsta, ka uzņēmējam nepieciešams sabiedrības atbalsts, lai pārdzīvotu šo periodu, kad noteikti stingri veselības un drošības pasākumi dažādās sfērās, tostarp sabiedriskajā ēdināšanā. Noteikumi paredz, ka kafejnīcās un restorānos maltīti drīkst izsniegt tikai līdzņemšanai. Uzņēmēji atklāj, ka šobrīd apgrozījums ir ievērojami samazinājies, un to veicina ne tikai noteiktie tirdzniecības ierobežojumi, bet arī cilvēku plūsmas apsīkums.
Norādes, kas izvietotas uz restorānu, kafejnīcu, picēriju, bistro, kā arī krodziņu ieejas durvīm, kalpos kā ēdināšanas uzņēmumu atpazīšanas zīme, norādot, ka konkrētajā uzņēmumā iespējams paņemt maltīti līdzņemšanai. Akciju organizē pašvaldības aģentūra “Siguldas Attīstības aģentūra”, uzsverot, ka ir svarīgi atbalstīt vienam otru šajā brīdī, kad lietu kārtība pasaulē ir ievērojami mainījusies!

Kuru virzienu izvēlēties, lai atklātu un iepazītu Bauskas novadu brīvdienās? Palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā, kur daba, kultūra un vēsture satiekas.
Bauskas TIC
.jpg)
Jautrība un piedzīvojumi Piedzīvojumu parkā garantēti. Iepazīsties ar plašo piedāvājumu - rodelis, virvju trase, veikparks, disku golfs, peintbols, lāzertags.
Ventspils TIC

Ventspils vasarā uzplaukusi īpašā krāšņumā. Pilsētas ielas, laukumi, skvēri un parki ieguvuši košus vasaras rakstus.
Ventspils TIC

Ventspils Pludmales akvaparks ir uzsācis 2026. gada sezonu! Tiekamies vasarā!
Ventspils TIC
.jpeg)
Aicinām kultūras un mākslas cienītājus apmeklēt dažādas izstādes Tukumā un apkārtnē.
Tukuma TIC

Valmieras Vasaras teātra festivāla izrāde - kantrīmūzikls "Gadsimta kāzas" Valmieras brīvdabas estrādē 8. augustā.
EUR 19 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 8.06. līdz 1.09. Valmieras muzeja Maršnera namā sadarbībā ar leļļu animācijas filmu studiju “Animācijas Brigāde” skatāma izstāde bērniem
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

No 16. līdz 19. jūlijam Mazsalacā jau 16. reizi norisināsies Ērenpreisa svētki un Mazsalacas 98. dzimšanas diena.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Iepazīsti Jūrmalu savā ritmā – ar digitālajām pastaigu, velo un spēļu tūrēm, kas atklāj pilsētas vēsturi, dabu, arhitektūru un piekrastes stāstus.
Jūrmalas TIC

Otrdien, 30. jūnijā, plkst. 20.00 “Zilākalna stacijā” norisināsies Velomūzikas vakaru akustiskais koncerts.
Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Baltijas jūras pludmale un labiekārtotās peldvietas pie Būšnieku ezera Ventspilī aicina Tevi baudīt vasaru!
Ventspils TIC

Šovasar, no 6. līdz 11. jūlijam, Ventspilī pirmo reizi norisināsies piejūras garšu konkurss “Zivju zupas mēriņš”.
Ventspils TIC

Vasara ir īstais laiks, kad baudīt gardu maltīti brīvā dabā – uz kafejnīcu vai restorānu āra terasēm.
Bauskas TIC

12. jūlijā plkst. 16.00 Neikenkalna dabas koncertzālē Dikļos norisināsies Shipsea koncerts.
EUR 12 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jūrmala aicina piknikā – pie dabas takām, Lielupes, ezeriem un jūras. Atklāj brīvi pieejamas un rezervējamas piknika vietas nesteidzīgai atpūtai.
Jūrmalas TIC

11. jūlijā Ventspilī ar daudzveidīgu un krāšņu programmu norisināsies Jūras svētki “Zemūdens ziedu deja”.
Ventspils TIC

Ventspils muzejs no 4. jūnija līdz 30. augustam piedāvā vasaras programmu – Muzejs iedvesmo! Pērc biļeti un sagādā sev nelielus svētkus visās muzeja mājās!
Ventspils TIC
.jpg)
Ventspils Pludmales akvaparks atvērts katru dienu! Tiekamies no plkst. 11.00 līdz 21.00.
Ventspils TIC

Dodies gardā zupu piedzīvojumā! Ventspils ēdināšanas vietas aicina nobaudīt īpaši konkursam gatavotās zupas un izvēlēties savu favorītu.
Ventspils TIC