«Neste» degvielas uzpildes stacijās sāk darboties elektromobiļu ātrās uzlādes punkti

Ilze Pērkone | 2020.11.24

Paplašinot Latvijas elektroautomobiļu ātrās uzlādes tīklu «e-mobi», jaunās stacijas sāk darboties arī lielākajā automātisko degvielas uzpildes staciju (DUS) tīklā Neste. Jau patlaban savus elektroauto var uzlādēt Neste stacijās Rīgā

- Dzelzavas ielā 5, 

- Upesgrīvas ielā 1, 

- Brīvības gatvē 255, 

- Jūrmalas gatvē 46B, 

- Skanstes ielā 7, 

- kā arī Jelgavā, Loka maģistrālē 2A.

''«Neste» ir pasaulē vadošais atjaunojamo resursu un aviācijas degvielas ražotājs, kura bizness koncentrēts uz to, lai palīdzētu mūsu klientiem transporta, aviācijas, polimēru un ķīmijas produktu ražošanas nozarēs padarīt savus biznesus ilgtspējīgākus. Cīņa pret klimata pārmaiņām nav viegla, un, tikai apvienojot savus spēkus, tehnoloģijas un universālus risinājumus, mēs spēsim vienoti cīnīties par tīrāku vidi. Mēs esam ārkārtīgi lepni sadarboties ar mūsu klientiem un daudzveidīgiem partneriem, lai samazinātu viņu siltumnīcefekta izraisošo gāzu emisijas, līdz ar to elektroauto uzlādes stacijas arī mūsu tīklā ir loģisks solis kopīgam mērķim – cīnīties pret klimata pārmaiņām, transporta nozarē diversificējot enerģijas veidus un izmantotos resursus. Iesaiste nacionālā elektromobilitātes tīkla izveidē noteikti veicinās mūsdienīgas, ilgtspējīgas nozares attīstību, vienlaikus samazinot autotransporta radītās emisijas un palīdzot kopīgiem spēkiem risināt klimata problēmas,'' stāsta Armands Beiziķis, SIA «Neste Latvija» valdes priekšsēdētājs.

Uzlādes stacijas Neste DUS ir daļa no kopējā Latvijas elektroautomobiļu ātrās uzlādes tīkla «e-mobi». Valsts nozīmes ātrās uzlādes tīkls tapis Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta ''Elektrotransportlīdzekļu uzlādes infrastruktūras izveidošana'' ietvaros. Finansējuma saņēmējs ir Satiksmes ministrija un projekta īstenotāja ir Ceļu satiksmes drošības direkcija. Plānots, ka līdz 2021. gada noslēgumam Latvijā kopumā darbosies 139 ātrās uzlādes stacijas.

Jaunās uzlādes stacijas nodrošina maksimālo uzlādes jaudu 50 kW un ir aprīkotas ar 3 veidu kontaktdakšām (CCS, CHAdeMO un Type2), kas dod iespēju veikt uzlādi praktiski visiem Eiropā pieejamiem elektromobiļiem. Uzlādes ātrums ir atkarīgs no baterijas ietilpības un citiem faktoriem, taču vidēji tas ir 20 minūtes uz 100 kilometriem.

Avots: Neste.lv



Kandavas svētki

Kandavas svētki "Kandavā kā karuselī"

Kandavas pilsētas svētki aicinās iekāpt krāsainā notikumu karuselī, kur prieks, kustība un svētku noskaņa savīsies vienā virpulī.

Tukuma TIC

Pasākums “Maija ziedi” Salaspilī

Pasākums “Maija ziedi” Salaspilī

16. maijā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Nacionālais botāniskais dārzs, turpinot 70. jubilejas pasākumu ciklu “Daba dārzā” aicina ģimenes uz pasākumu “Maija ziedi”.

Salaspils novada TIC

Baznīcu nakts 2026 atklāšana Budbergā

Baznīcu nakts 2026 atklāšana Budbergā

Svinīgā „Baznīcu nakts 2026” atklāšana pirmo reizi notiks Budbergas Svētā Pāvila luterāņu baznīcā. Apmeklē Baznīcu nakti Bauskas novadā!

Bauskas TIC

Ar klasi uz Rēzekni!

Ar klasi uz Rēzekni!

Aizraujošas skolēnu ekskursijas, piedzīvojumi, STEM “Dabas BINGO”, SKOLAS SOMA un jauna motivācija!

Rēzeknes pilsētas TIC

Tava īstā brīvdienu izvēle!

Tava īstā brīvdienu izvēle!

Ģimeniskas brīvdienas Coral Grupas viesnīcās ⭐

Coral Travel Latvia

Vasara tik karsta kā ..

Vasara tik karsta kā ..

CORAL grupas viesnīcām Turcijā īpašs piedāvājums ģimenēm ⭐🛫

Coral Travel Latvia

Piedzīvojumu parks uzsāk vasaras sezonu

Piedzīvojumu parks uzsāk vasaras sezonu

No š.g. 1.maija Ventspils Piedzīvojumu parks uzsāks vasaras sezonu un atkal ik dienas piedāvās aktīvās atpūtas un izklaides pakalpojumus.

Ventspils TIC

Ventspilī dzirkstīs strūklakas

Ventspilī dzirkstīs strūklakas

Lai pilsētas ikdienas ritmu papildinātu ar dzirkstoša un plūstoša ūdens skaņām, pakāpeniski tiek iedarbinātas Ventspils strūklakas.

Ventspils TIC

Muzeju nakts Zilākalnā

Muzeju nakts Zilākalnā

Aicinām apmeklēt Muzeju nakts norises Zilākalna Kultūrvēstures un apmeklētāju centrā, iepazīstot Zilākalna stāstu caur orientēšanās spēli

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs

Ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs

Viens no populārākajiem pilsētas tūrisma un atpūtas objektiem ir Ventspils brīvostas ekskursiju kuģītis Hercogs Jēkabs uzsāk sezonu 1. maijā!

Ventspils TIC

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Nedēļas nogale Ventspilī - TOP 10

Aicinām nesteidzīgai pavasara baudīšanai apmeklērt Ventspili. Piedāvajam TOP 10, ko noteikti redzēt un piedzīvot Ventspilī!

Ventspils TIC

TEĀTRIS | Stand-up

TEĀTRIS | Stand-up "Viņš & Viņa"

Humoristiskā izrādē atklāsies divi skatījumi uz vienu un to pašu dzīvi – vīrieša un sievietes versijas par ikdienas notikumiem, kur katram ir sava patiesība.

Tukuma TIC

Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE

Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE" 23.maijā

KOPĀ BŪT IR PIEDZĪVOT: Tūrisma rallijs “KODS: GULBENE” – ģimenēm, draugiem, uzvarētājiem!

Gulbenes novada TIC

Rītausmas pilates un Hanga relaksācija

Rītausmas pilates un Hanga relaksācija

16. maijā plkst. 9:00 Mujānu biedrības nams aicina uz Rītausmas pilatēm un Hangu relaksāciju ar Alisi un Artūru Lūkiniem. Pieteikšanās e-pastā info@mujani.lv

EUR 25 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

Jaunums! Iepazīsti Salaspils koku stāstus.

“Botania uzzināts – Salaspilī ieraudzīts” ir aizraujošs pastaigu maršruts aptuveni 4,5 km garumā.

Salaspils novada TIC

Kino pedālis 2026

Kino pedālis 2026

Aicinām uz Kino Pedāļa 2026 norisēm 16. un 17. maijā Valmierā! 16. maijs - Kino nakts, 17. maijs - Velo diena

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Jūrmalā notiks Kūrorta svētki

Jūrmalā notiks Kūrorta svētki

30. maijā Jūrmala aicina uz Kūrorta svētkiem ar koncertiem, aktivitātēm ģimenēm, ielu ēdieniem, sportu un vakara programmu Majoru pludmalē.

Jūrmalas TIC

Pārgājiens Kocēnos ar gidi Inetu Amoliņu

Pārgājiens Kocēnos ar gidi Inetu Amoliņu

22. maijā plkst. 17.00 Kocēnu pagasta bibliotēka aicina uz tradicionālo pavasara pārgājienu “Pēdu nospiedumi stāstos” kopā ar gidi Inetu Amoliņu.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Super Crystal Cup 2026 Valmierā

Super Crystal Cup 2026 Valmierā

23.maijā plkst. 10.00 Valmieras Kultūras centrā starptautiskās deju sacensības “Super Crystal Cup 2026”. Ieeja: 7 EUR.

EUR 7 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Medusmaizes svētki

Medusmaizes svētki

Š.g. 23.maijā Līvānu novada Jersikas pagastā Bucenieku stadionā notiks “Medusmaizes svētki”, kas pulcēs gan gardēžus, gan jomas profesionāļus, gan tos, kuri mīl baudīt! Visas dienas garumā – aizraujoša un daudzveidīga no...

EUR 10 | Līvānu TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -