Jauno ierobežojumu dēļ uz laiku durvis slēdz «Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs»

Daugavpils ir viena no tām pašvaldībām, kur ar 2020. gada 27. novembri spēkā stājas stingrāki ierobežojumi Covd-19 izplatības ierobežošanai. Tieši šī iemesla dēļ durvis apmeklētājiem uz laiku slēdz “Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs”, Travelnews.lv informēja centra Mārketinga speciālists Aivars Baranovskis. Viņš norādīja, ka apmeklētāju pieņemšanas pārtraukšana būs līdz brīdim, kamēr tiks atcelti ierobežojumi Daugavpils pašvaldībai.

“Ceram, ka iespējami ātrākā laikā esošie ierobežojumi dos rezultātus, un varēsim uzveikt šo pandēmiju, un ceram, ka drīzumā varēsim ziņot par izmaiņām apmeklētāju uzņemšanas kārtībā,” pauda Aivars Baranovskis.

Jau ziņots, ka Ministru 24. novembrī pieņēma grozījumus rīkojumā nr. 655 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu. Tie paredz daudz stingrākus drošības pasākumus iedzīvotājiem pašvaldībās, kurās divu nedēļu kopējais jaunu Covid-19 inficēšanās gadījumu skaits uz 10000 iedzīvotāju divas reizes pārsniedz valsts vidējo rādītāju. Jau no 27. novembra sarakstā ir iekļautas Varakļānu novada, Aknīstes novada, Baldones novada, Salacgrīvas novada, Krāslavas novada pašvaldības un Daugavpils pilsēta.

Avots: BalticTravelnews.com/Rothkocenter.com

Turība - 3511
Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Cēsīs barikāžu notikumus atzīmēs ar izstādi – instalāciju un ugunskuriem Vienības laukumā. Norises atklās 20.janvārī, un tās pieejamas līdz 24.janvārim.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv