Jauno ierobežojumu dēļ uz laiku durvis slēdz «Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs»

Ludmila Glazunova | 2020.11.26

Daugavpils ir viena no tām pašvaldībām, kur ar 2020. gada 27. novembri spēkā stājas stingrāki ierobežojumi Covd-19 izplatības ierobežošanai. Tieši šī iemesla dēļ durvis apmeklētājiem uz laiku slēdz “Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs”, Travelnews.lv informēja centra Mārketinga speciālists Aivars Baranovskis. Viņš norādīja, ka apmeklētāju pieņemšanas pārtraukšana būs līdz brīdim, kamēr tiks atcelti ierobežojumi Daugavpils pašvaldībai.

“Ceram, ka iespējami ātrākā laikā esošie ierobežojumi dos rezultātus, un varēsim uzveikt šo pandēmiju, un ceram, ka drīzumā varēsim ziņot par izmaiņām apmeklētāju uzņemšanas kārtībā,” pauda Aivars Baranovskis.

Jau ziņots, ka Ministru 24. novembrī pieņēma grozījumus rīkojumā nr. 655 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu. Tie paredz daudz stingrākus drošības pasākumus iedzīvotājiem pašvaldībās, kurās divu nedēļu kopējais jaunu Covid-19 inficēšanās gadījumu skaits uz 10000 iedzīvotāju divas reizes pārsniedz valsts vidējo rādītāju. Jau no 27. novembra sarakstā ir iekļautas Varakļānu novada, Aknīstes novada, Baldones novada, Salacgrīvas novada, Krāslavas novada pašvaldības un Daugavpils pilsēta.

Avots: BalticTravelnews.com/Rothkocenter.com


celojumubode - 3982
Baudīt ziemu jādodas uz Aglonu!

Baudīt ziemu jādodas uz Aglonu!

Ziema turpinās un izskatās, ka tā netaisās atlaist grožus! Baudi ziemas brīvdienas Aglonā!

Preiļu novada TIC

DAIĻAIS BRANČS

DAIĻAIS BRANČS

8. martā 11:00 restorāns ZĪDS un GORS aicina uz Daiļo branču – elegancei un garšai.

EUR 35 | Rēzeknes pilsētas TIC

Dubultkoncerts “100.PUSE”

Dubultkoncerts “100.PUSE”

Grupu "100Debija" un "Otra puse" dubultkoncerts Valmieras Kultūras centrā. Kā 90-tajos rakstīja uz afišām - darbosies arī bārs.

EUR 20 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts

Liepājas Simfoniskā orķestra koncerts

Pavasarī Tukumā mazākajiem klausītājiem būs iespēja iepazīt Liepājas Simfoniskais orķestris jaunāko koncertiestudējumu. Programmas centrā būs Antonio Vivaldi.

Tukuma TIC

Ballīte grieķu noskaņās Jūrmalā

Ballīte grieķu noskaņās Jūrmalā

Aicinām doties saulainā ceļojumā uz Grieķiju - izbaudi izklaides grieķu stilā ar dzīvo mūziku un tematiskajām vakariņām.

EUR 60 | Baltic Beach Hotel & SPA

Nobaudi Zemgales garšas mūsu pusē

Nobaudi Zemgales garšas mūsu pusē

Izbaudi Zemgales garšas restorānos, kafejnīcās, picērijās un kebabnīcās – no sildošām maltītēm līdz iecienītām ielas garšām mūsu pusē.

Bauskas TIC

Marta trakums Lemberga hūtē!

Marta trakums Lemberga hūtē!

Slēpošanas kalns “Lemberga hūte” š.g. 7. martā plkst. 15.00 ielūdz izklaides un aktīvās atpūtas cienītājus uz ziemas sezonas izskaņas pasākumu

Ventspils TIC

Viena diena Bauskā

Viena diena Bauskā

Bauskas šarms slēpjas detaļās. Visnegaidītākajās vietās uzrodas kaķu mozaīkas. Senām mājām jaunu garšu piešķir izšūtas rozes.

Bauskas TIC

Sieviešu diena Bauskā – īpašie piedāvājumi

Sieviešu diena Bauskā – īpašie piedāvājumi

Atzīmē Startpautisko sieviešu dienu koši – izvēloties vietējo tūrisma uzņēmēju īpašos piedāvājumus Bauskas novadā

Bauskas TIC

Piedzīvojums radošumā un dabā Ērgļos

Piedzīvojums radošumā un dabā Ērgļos

Pilns un gatavs komplekts skolēnu grupām!

Madonas TIC

Koncertuzvedums “Gerda” Mežotnes baznīcā

Koncertuzvedums “Gerda” Mežotnes baznīcā

Koncertuzvedums “Gerda” ir muzikāls Hansa Kristiana Andersena pasakas “Sniega karaliene” tēlojums interaktīvā koncerta formātā.

Bauskas TIC

Sieviešu dienas skrējiens Salaspilī

Sieviešu dienas skrējiens Salaspilī

Salaspils novada TIC

"Lauku muzikantu" koncerts Valmierā

"Lauku muzikanti" Vislatvijas koncerttūres "Par ko šis stāsts" ietvaros 8. martā plkst. 19:00 koncertēs Valmieras Kultūras centrā

EUR 23 | Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Sieviešu diena Tukuma novadā

Sieviešu diena Tukuma novadā

Pavasaris atnes gaismu un jauna sākuma sajūtu, un līdz ar to tiek svinēta arī Starptautiskā Sieviešu diena – diena, kas veltīta cieņai, pateicībai un apbrīnai

Tukuma TIC

Bērniem izmitināšana bezmaksas 🛫

Bērniem izmitināšana bezmaksas 🛫

Īpaši viesnīcu piedāvājumi. Baudi priekpilnas brīvdienas kopā!

Coral Travel Latvia

"UzKūko" brīvdienu bufete Rencēnos

8. martā plkst. 12.00–16.00 Rencēnos, Valmieras ielā 12 “UzKūko” brīvdienu bufete. Makarūni un kūciņas līdzņemšanai. Plašāk: tālr. 28312663.

Valmieras novada Tūrisma pārvalde

Ghetto games festivāls 2026

Ghetto games festivāls 2026

No 24.-26. jūlijam Ventspilī norisināsies lielākais aktīva dzīvesveida brīvdabas festivāls Baltijā – GG FEST 2026. Programma izziņota.

Ventspils TIC

BOŅUKS 2025.Latgaliešu kultūras gada balva

BOŅUKS 2025.Latgaliešu kultūras gada balva

14.martā 18:00 Latgalīšu kulturys bolvys “Boņuks 2025” ceremoneja – satikšona, īsadvesma i godynuošona GORĀ.

Rēzeknes pilsētas TIC

Pavasara ekskursiju nedēļa Jūrmalā 2026

Pavasara ekskursiju nedēļa Jūrmalā 2026

No 9.–15. martam Jūrmalā – ekskursijas, radošas nodarbības un ģimenes aktivitātes. Vairums bez maksas, vietu skaits ierobežots, jāpiesakās.

Jūrmalas TIC

TIKŠANĀS | Juris Hiršs Kandavā

TIKŠANĀS | Juris Hiršs Kandavā

Sirsnīgā un iedvesmojošā atmosfērā būs iespēja satikt Latvijas Nacionālā teātra aktieri Juri Hiršu, kurš vakaru piepildīs ar savu daudzpusīgo talantu.

Tukuma TIC

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv -