Šmakovka pāriet uz tiešsaistes režīmu

24. novembrī plkst. 18.00 Šmakovkas muzeja Facebook lapā tiešsaistes režīmā tika atklāta izstāde “Latgales Šmakovkas ceļš”.

Atklāšanas laikā tika prezentēts arī kopējs Gastronomiskais tūrisma maršruts “Latgales šmakovkas ceļš". Maršruts apvieno sevī septiņus tūrisma objektus, kuri popularizē un stāsta par Latgales tradicionālo stipro alkoholisko dzērienu – šmakovku. “Latgales šmakovkas ceļš” ir pieejams elektroniski vietnēs www.visitdaugavpils.lv un www.smakovka.lv.  Gan fotoizstāde, gan arī maršruts ir tapis pateicoties Latgales kultūras programmai 2020, projekta “Gastronomiskais tūrisma maršruts “Latgales šmakovkas ceļš”” ietvaros, ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts Kultūrkapitāla fonda, a/s “Latvijas valsts meži” finansiālu atbalstu.

Projekta ietvaros izstādes atklāšana tika plānota muzejā liela viesu skaita un projekta dalībnieku klātbūtnē, bet sakarā ar to, ka valstī izsludināta ārkārtēja situācija, atklāšana notika tiešsaistes režīmā. Izstādi atklāja ekspozīcijas vadītājs Viktors Andruškevičs, kurš pastāstīja par katru maršruta objektu. Šie tūrisma objekti atrodas visā Latgales reģionā un apvieno gan dzēriena ražotājus, gan arī popularizētājus. Izstāde muzeja telpās būs apskatāma līdz 2021. gada 31. martam, pēc tam tā ceļos uz pārējiem Gastronomiskā tūrisma maršruta objektiem.

Avots: Smakovka.lv

TN - 3501
Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Barikāžu aizstāvju atceres diena Cēsīs

Cēsīs barikāžu notikumus atzīmēs ar izstādi – instalāciju un ugunskuriem Vienības laukumā. Norises atklās 20.janvārī, un tās pieejamas līdz 24.janvārim.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

BalticTravelnews.com
+371 26551169
info@travelnews.lv